Eur/Usd & Gbp/Yen analizy i prognozy by crocopip part 3

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Trepifajksel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 20 wrz 2006, 22:56

Nieprzeczytany post autor: Trepifajksel »

...że nie ma z kim pisać...

Drogo Croco,
Pomimo, że jest to twój prywatny Jurnal pozwolę sobie napisać kilka słów nie zupełnie na temat.

Zaglądam tutaj dosyć często w ostatnim czasie i muszę powiedzieć, że jesteś zwykłym zarozumialcem, który pozjadał wszystkie rozumy. Zupełny brak skromności i taktu. Twoje cwaniactwo przechodzi wszelkie poziomy arogancji. 80% pozycji publikujesz, kiedy pozycja jest juz zarobiona a jesli mimo to rynek zawroci to piszesz z uśmiechem na twarzy... BE.

Traktujesz swoich kibiców jak zupełnych palantów i moim zdaniem poprostu im ubliżasz a Twoja wiedza drogi Croco wcale nie jest aż taka wielka. Duża cześć tych ludzi myśli pewnie podobnie jak ja, ale nie chcą sie stawiać bo mają nadzieję, ze jednak czegoś sie od ciebie dowiedzą.
Miałem możliwość obserwacji twoich wyczynów na forum ( w zamyśle forum płatne), które stworzyłeś (juz nie pamietam adresu) gdzie pomimo wszelkich chęci poprostu Ci nie wyszło. Miało być płatne ale niestety chyba nikt sie niezdecydował bo to była poprostu lipa!!!

Troche skromności Croco bo wcale nie jesteś taki wspaniały...chyba, że w gadce. Mam ciągle wrażenie, z oczekujesz poklasku i podziwu a moze bedzie druga próba platnego forum i zbierasz poprostu sluchaczy ?
Jeśli pojawi sie jakiś mądry człowiek na tym watku to pewnie popełnisz samobójstwo ze zgryzoty i z zawiści bo przecież tylko Ty jesteś wielki

Mozesz sobie krzyczec ile chcesz ale zawsze bylem przeciwniiem pseudoprofesjonalistow wszelkiej maści udawaczy. To tak jak magisterek swieżo po studiach, wydaje się mu, ze jest przynajmniej profesorem.

Awatar użytkownika
crocopip
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 807
Rejestracja: 24 cze 2009, 23:24

Nieprzeczytany post autor: crocopip »

Trepifajksel pisze:...że nie ma z kim pisać...

Drogo Croco,
Pomimo, że jest to twój prywatny Jurnal pozwolę sobie napisać kilka słów nie zupełnie na temat.

Zaglądam tutaj dosyć często w ostatnim czasie i muszę powiedzieć, że jesteś zwykłym zarozumialcem, który pozjadał wszystkie rozumy. Zupełny brak skromności i taktu. Twoje cwaniactwo przechodzi wszelkie poziomy arogancji. 80% pozycji publikujesz, kiedy pozycja jest juz zarobiona a jesli mimo to rynek zawroci to piszesz z uśmiechem na twarzy... BE.

Traktujesz swoich kibiców jak zupełnych palantów i moim zdaniem poprostu im ubliżasz a Twoja wiedza drogi Croco wcale nie jest aż taka wielka. Duża cześć tych ludzi myśli pewnie podobnie jak ja, ale nie chcą sie stawiać bo mają nadzieję, ze jednak czegoś sie od ciebie dowiedzą.
Miałem możliwość obserwacji twoich wyczynów na forum ( w zamyśle forum płatne), które stworzyłeś (juz nie pamietam adresu) gdzie pomimo wszelkich chęci poprostu Ci nie wyszło. Miało być płatne ale niestety chyba nikt sie niezdecydował bo to była poprostu lipa!!!

Troche skromności Croco bo wcale nie jesteś taki wspaniały...chyba, że w gadce. Mam ciągle wrażenie, z oczekujesz poklasku i podziwu a moze bedzie druga próba platnego forum i zbierasz poprostu sluchaczy ?
Jeśli pojawi sie jakiś mądry człowiek na tym watku to pewnie popełnisz samobójstwo ze zgryzoty i z zawiści bo przecież tylko Ty jesteś wielki

Mozesz sobie krzyczec ile chcesz ale zawsze bylem przeciwniiem pseudoprofesjonalistow wszelkiej maści udawaczy. To tak jak magisterek swieżo po studiach, wydaje się mu, ze jest przynajmniej profesorem.
Drogi Trepifajkselu,

po części się z Tobą zgodzę ale nie w 100%. zacznę od forum. To nie ja je stworzyłem lecz zostałem zaproszony do jego prowadzenia to po raz po dwa z tego co mi wiadomo to chętnych nie brakowało ale z współprowadzącego stałem się prowadzącym a nie taka była umowa, a Twórca olał sprawę i z czasem przepadł.

natomiast zgodzę się z Tobą, że jestem po części zarozumiały. I owszem, lubię wygrywać i lubię odnosić sukcesy. jak każdy polak rosnę w raz z nimi.
co do kibiców to jesteś wielkim błędzie bo wydaje mi się że na przestrzeni 300k postów w kontynuacji swojego dziennika na tym forum miałem możliwość wiele do przekazania i uważam że po części mi się udało. Pamiętam Ci właśnie z tam tego forum gdzie tak jak piszesz będąc kibicem i oczekując gotowego na tacy chciałeś się jak najwięcej dowiedzieć a nawet otrzymać gotowy sposób na grę.
Najprawdopodobniej go nie dostałeś choć po paru wymianach mailowych właśnie na tamtym forum napisałeś do mnie tak:

trepifajksel napisał(a):
Dziekuje, ze mnie nie odprawiłes z kwitkiem i wszystko fajnie opowiedziałes. Ale wiesz ciesze sie, ze przynajmniej potrafilem cie wyłowic z tłumu. Rzucasz sie w oczy swoja innoscia w podejsciu do FX.
Ja naprawde kocham ten FX. Moge sie patrzec calymi dniami w te slupki.


Pozdrawiam, Trepifajksel


- oczywiście mogę zamieścić wszystkie wiadomości z naszej wymiany

i widzisz tak samo i Tobie jak i każdej innej osobie zawszę odpowiadam i staram się pomóc. rozumiem Twoje rozgoryczenie, nie zrozumiałeś treści i dalej Ci nie idzie. Ale to tylko sygnał że się do tego nie nadajesz.

co do mądrych ludzi na forum to wydaje mi się że jest ich wielu. problem natomiast jest w tym że tyle samo jest hochsztaplerów wciskających ciemnotę ludziom stawiającym pierwsze kroki na rynku. Jeśli jesteś w gronie tych mądrych to zapraszam do wspólnych analiz i kontrargumentów. chętnie nawiążę sensowną polemikę jeśli tylko Twoja nieomylność mi na nią pozwoli.

co do publikacji wyników. to publikuje je w 99% procentach choć nawet jeśli było by to te wspomniane przez ciebie 80% to i tak chyba nie jest źle...

co do magistrów i profesorów to nie wiem jak to jest. Ja w dużym procencie swoją wiedzę zdobywałem sam. z tego co mi wiadomo to wśród traderów nie ma takich tytułów choć nie da się ukryć że staż na rynku jest najważniejszy.

no i tak na koniec powiem Ci że jeśli masz mi coś do zarzucenia w temacie, analiz, interpretacji czy wyników to śmiało wal. będziemy dyskutować.


Pozdrawiam i przyjmuję na klatę Twoją złość i rozgoryczanie
Ostatnio zmieniony 30 sie 2010, 17:12 przez crocopip, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
crocopip
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 807
Rejestracja: 24 cze 2009, 23:24

Nieprzeczytany post autor: crocopip »

yacabo pisze:Kiedy to pisze mamy poziom 1.2739. Jesli dzisiaj chlopaki nie spadna zdecydowanie nizej to zaczne spogladac z niepokojem na okolice 1.2920
Na moje oko to w poprzednim tygodniu nie zauwazylem zadnej checi do spadkow. Tak wiec pomimo tego ze trend spadkowy dalej jest niezagrozony to konca wzrostowej korekty poki co nie widac. Mamy co prawda na drodze ku 2920 sporo przeszkod do pokonania ale cena nie zerka nawet na poludnie.
Gdyby pokonali ostatnie high to na 2800 proponuje zdecydowanego shorta pod prad... tak na 30 pipek
Struktura ostatniego korekcyjnego ruchu w kierunku północnym jest typowo korekcyjna (masło maślane :-) ) Tak wiec nie oczekuje impulsu. Nie mniej jednak nie tak dawno temu rynek zupelnie mnie zaskczył kiedy to wlasnie z takiego bezladnego ...syfu (przepraszam) wyksztalcil sie duzy impuls. Ale wczesniej tego nie zaobserwowalem wiec przyjme ze to byl wypadek przy pracy. Tak wiec jesli polnoc to max 2920-30
rozumiem że masz rozdwojenie jaźni i Ty jak i Trepi to dwa w jednym

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2482
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Ale prywatne wycieczki sobie robicie z zamieszczonej korespondencji między wami odnoszę wrażenie że od miłości do nienawiści cały czas blisko.
Trepifajksel to że nie umieszcza screen 2 minuty po wejściu to jego baja. To że nie widać SL ? o to Ci chodzi ? obrywa jak każdy SL. Czy jest zarozumiały nie wiem nie znam osobiście ale wiem jedno że tradując musisz być pewnym decyzji to można odebrać to jak tak jak Ty. Poza tym nie musisz tego czytać. Ja i pewnie nie tylko ja gramy nie raz nie dwa (oraz na tym płatnym ) przeciwko analizom Croco. Pozdrawiam Panowie !
"If music is dying musicians are killing it" - MP

qba3
Gaduła
Gaduła
Posty: 174
Rejestracja: 25 wrz 2009, 10:43

Nieprzeczytany post autor: qba3 »

ależ coroco jest chamski i zarozumiały w bardzo wyrafinowany sposób, wjeżdżał mi wiele razy szydząc praktycznie przy każdym moim poście, ale przy tym jest tak błogo łatwy do manipulowania:D niech sobie pisze co chce i odpowiada co chce dopóki nie wchodzi na poziom przeszkadzający większości użytkowników czyli nikogo wprost nie wyklina itp itd. Nie ma o co się szarpać tylko korzystać:d
Big wheels keep on turning

Awatar użytkownika
crocopip
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 807
Rejestracja: 24 cze 2009, 23:24

Nieprzeczytany post autor: crocopip »

qba3 pisze:ależ coroco jest chamski i zarozumiały w bardzo wyrafinowany sposób, wjeżdżał mi wiele razy szydząc praktycznie przy każdym moim poście, ale przy tym jest tak błogo łatwy do manipulowania:D niech sobie pisze co chce i odpowiada co chce dopóki nie wchodzi na poziom przeszkadzający większości użytkowników czyli nikogo wprost nie wyklina itp itd. Nie ma o co się szarpać tylko korzystać:d
proponuje zrobić ankietę:)

ja nic nie stracę jeśli będę musiał umilknąć. zawsze mogę się zapisać na jakieś forum kulinarne bo już taki jestem że muszę gadać
:wink:

ale też słusznie zauważyłeś. ja każdy post w tym jurnalu odbieram jako kontrargument dla swojej analizy i zawsze dążę do tego aby udowodnić komuś że się myli albo niech on udowodni mi się że ja się mylę. proste i chyba nie ma w tym nic złego.

no chyba że wszyscy oczekują poklepywania po ramieniu...

Awatar użytkownika
player1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 72
Rejestracja: 25 mar 2009, 15:11

Nieprzeczytany post autor: player1 »

verbalko.jpg

Ja tam nie uważam że crocopip jest zobligowany żeby tłumaczyć cokolwiek komukolwiek a skoro to robi to tylko z własnej woli, więc nie wiem skąd to przeświadczenie że musi? Po drugie forex to jest praca, biznes na który każdy sam pracuje. A po trzecie to kabel chodził dzisiaj jak w zegarku.

Awatar użytkownika
crocopip
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 807
Rejestracja: 24 cze 2009, 23:24

Nieprzeczytany post autor: crocopip »

player1 pisze:verbalko.jpg

Ja tam nie uważam że crocopip jest zobligowany żeby tłumaczyć cokolwiek komukolwiek a skoro to robi to tylko z własnej woli, więc nie wiem skąd to przeświadczenie że musi? Po drugie forex to jest praca, biznes na który każdy sam pracuje. A po trzecie to kabel chodził dzisiaj jak w zegarku.
i gdzie poszedł? :lol:

nudny dzień dziś mamy... tylko jeden kierunek od wczorajszego startu...

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2482
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

crocopip pisze:nudny dzień dziś mamy
Daj spokój idealny day trading otwierasz pozycję i możesz zająć się życiem a nie dupsko przykute do fotela bo co godzina dwie zmiana kierunku. Ja tam tęsknie za takim tradingiem :pray:
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
crocopip
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 807
Rejestracja: 24 cze 2009, 23:24

Nieprzeczytany post autor: crocopip »

SEROL666 pisze:
crocopip pisze:nudny dzień dziś mamy
Daj spokój idealny day trading otwierasz pozycję i możesz zająć się życiem a nie dupsko przykute do fotela bo co godzina dwie zmiana kierunku. Ja tam tęsknie za takim tradingiem :pray:
no właśnie nie do konca. ja zawsze pilnuje jednym okiem...
kiedyś chodziłem z laptopem, a w dalszą drogę latałem z telefonem

Zablokowany