TradeStation

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.

Co myślisz na temat tego brokera ?

Zdecydowanie polecam
3
50%
Poza paroma minusami są ok
2
33%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
1
17%
 
Liczba głosów: 6

Awatar użytkownika
crocopip
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 807
Rejestracja: 24 cze 2009, 23:24

Nieprzeczytany post autor: crocopip »

witam,

ktoś korzysta z usług broka? jeśli tak to jakie wrażenia?

coś mocno chodzi mi po głowie przetestowanie możliwości tradestation w rzeczywistości....

pozdr
c

Awatar użytkownika
crocopip
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 807
Rejestracja: 24 cze 2009, 23:24

Nieprzeczytany post autor: crocopip »

podbijam ponownie pytanie.

nikt nie gra real na jednej z najlepszych platform?

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Ja testowałem, grałem :roll:
Wszystko w sumie ok, ale koszty są irytujące i fakt że broker z USA dla mnie mniej dogodne.
Jest trend przechodzenia z tego powodu do OEC podpiętego np. do multicharts.Doszło do tego, że OEC podpina się do TS :lol:
Chciałem troche pograć na futuresach, ale lepiej wypada w kosztach OEC.
Jeśli FXCM Strategy Trader - platforma do automatycznego tradingu będzie sukcesem i miała opcję swobodnego wyboru data feedu i konta, to pewnie się będą do niej podpinać z OEC.


UI trochę staroświecki ale ok. Irytująca dla mnie kwestią jest depo tylko w $ i osłabiające papierki przy rejestrowaniu, aż mnie zniechęcało. :roll:

Jest dużo możliwości, bogata oferta z data feed, ale też wszystkiego nie da się wykorzystać na raz. Feed Fx u mnie jakiś taki wolny i to główna przyczyna, dla której tam nie gram. Jeśli nie interesujesz się autotradingiem lub nie grasz bajeranckimi wskaźnikami itp, to nie ma zbyt dużego sensu. Lepiej zostać na dukasie.

Polecam RediFx :twisted:
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Nieprzeczytany post autor: green7 »

reptile pisze:Polecam RediFx
Hehh... widzę, że żarty się Ciebie trzymają :)
Chętnie bym z tego polecenia skorzystał - jakie jest minimalne depo w milonach $ ? :)
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
crocopip
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 807
Rejestracja: 24 cze 2009, 23:24

Nieprzeczytany post autor: crocopip »

green7 nie wiem jakie jest depo ale pamiętam że wszyscy narzekają na koszty. jesli nie zrobisz obrotu to ponosisz koszt za platformę itd.

reptile mnie włąsnie interesuje data feed oraz dokładniejsze/lepsze wskaźniki z możliwością łatwego modyfikowania.

reptile no właśnie napisz coś wiecej o kosztach jesli masz chwilę

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

crocopip pisze:green7 nie wiem jakie jest depo ale pamiętam że wszyscy narzekają na koszty. jesli nie zrobisz obrotu to ponosisz koszt za platformę itd.
Kolega green7 odniósl się do RediFx.. w TS, 5k$, kilka postów wcześneij są linki i dyskusja na ten temat.
crocopip pisze:reptile mnie włąsnie interesuje data feed oraz dokładniejsze/lepsze wskaźniki z możliwością łatwego modyfikowania.
No mi feed fx nie odpowiada, ten z futures no to nie wyczułem różnicy w porównaniu z OEC, ale za radą dobrego doradcy w takich sprawach zostałem na OEC przez prowizje. Platforma OEC tak jak już gdzieś pisałem to konsola pojazdu Star Wars.. podczas analizy, toolsami gann'a się wysypuje. Więc tam ordery a anlizuje w multicharts i jest ok .
Co do wskaźników, no to ich nie brakuje, TS ma swoje forum, ale z EL korzysta także multi i nie tylko. Na ifutures programistę, też można znaleźć.
crocopip pisze:reptile no właśnie napisz coś wiecej o kosztach jesli masz chwilę
http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... 406#116406
Moge przekazać opinie kogoś kto grał tam troche lat i twierdzi, że dla takich manualnych gierek na mniejszą skale jest to raczej kosztowne.
Nie wiem na co się nastawiasz fx czy futures.. bo fx o ile nie będziesz narzekał na feed jak ja to da się strawić.

green7 pisze:Hehh... widzę, że żarty się Ciebie trzymają Smile
noo :mrgreen:
green7 pisze:Chętnie bym z tego polecenia skorzystał - jakie jest minimalne depo w milonach $ ? Smile
Co nieco Ci pisałem, nie ma co fantazjować hehe od 500k można zacząć dopiero rozmawiać z IB :lol:
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
crocopip
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 807
Rejestracja: 24 cze 2009, 23:24

Nieprzeczytany post autor: crocopip »

reptile pisze:
crocopip pisze:green7 nie wiem jakie jest depo ale pamiętam że wszyscy narzekają na koszty. jesli nie zrobisz obrotu to ponosisz koszt za platformę itd.
Kolega green7 odniósl się do RediFx.. w TS, 5k$, kilka postów wcześneij są linki i dyskusja na ten temat.
crocopip pisze:reptile mnie włąsnie interesuje data feed oraz dokładniejsze/lepsze wskaźniki z możliwością łatwego modyfikowania.
No mi feed fx nie odpowiada, ten z futures no to nie wyczułem różnicy w porównaniu z OEC, ale za radą dobrego doradcy w takich sprawach zostałem na OEC przez prowizje. Platforma OEC tak jak już gdzieś pisałem to konsola pojazdu Star Wars.. podczas analizy, toolsami gann'a się wysypuje. Więc tam ordery a anlizuje w multicharts i jest ok .
crocopip pisze:reptile no właśnie napisz coś wiecej o kosztach jesli masz chwilę
http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... 406#116406
Moge przekazać opinie kogoś kto grał tam troche lat i twierdzi, że dla takich manualnych gierek na mniejszą skale jest to raczej kosztowne.
Nie wiem na co się nastawiasz fx czy futures.. bo fx o ile nie będziesz narzekał na feed jak ja to da się strawić.

green7 pisze:Hehh... widzę, że żarty się Ciebie trzymają Smile
noo :mrgreen:
green7 pisze:Chętnie bym z tego polecenia skorzystał - jakie jest minimalne depo w milonach $ ? Smile
Co nieco Ci pisałem, nie ma co fantazjować hehe od 500k można zacząć dopiero rozmawiać z IB :lol:
thx za info, gram manualnie ale nie wiem czy na małą skalę. dukas tak naprawdę od paru miesięcy robi coś ze swoją platforma i wskaźnikami i do profesjonalizmu dużo im brakuje. a ja chce czegoś lepszego.

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

crocopip pisze:thx za info, gram manualnie ale nie wiem czy na małą skalę. dukas tak naprawdę od paru miesięcy robi coś ze swoją platforma i wskaźnikami i do profesjonalizmu dużo im brakuje. a ja chce czegoś lepszego.
A jednak :D
Multicharts to jakby klon TS w kwestii analizy,sprawdź sobie.. feed można pobrać z różnych brokerów, a jeśli nie ma obsługi to mogą zrobić, w sumie olewali dukasa nie wiem czemu, ale chyba warto poszperać czy aby nie mają tego api feed wtedy kwestię analiz masz rozwiązaną, a grasz dalej w dukas.
Sam TS w kwestii manualnej gry nie jest zbyt imponujący.. nic nie szkodzi ci spróbować, pobrać OEC i jeśli tam analizy ci nie przypadną do gustu spróbować użyć multicharts (tyle że płatny a trailv. jest czasowo ograniczony o ile dobrze pamietam :roll: ale może zwrócić się w różnicy prowizji :roll: )
Ja w sumie gram też na dukasie, ale do analiz wystarcza mi feed z OEC.
Można by powiedzieć, że jakiś konsensus w poszukiwaniach po czasie odnalazłem. Zwariowane wskaźniki i tak robię na mt4 :lol:
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

ODPOWIEDZ