Live chat - forex

Komunikacja do i od admina i moderatorów forum, ogłoszenia, komunikaty.
Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Live chat - forex

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

Witam serdecznie.

Prośba do administratorów o możliwość rozważenia mojej propozycji.

Czy byłaby możliwość aby na tym forum działał tzw. chat? Aktualnie istnieje zawsze day trading na konkretny dzień ale uważam, że taki live chat mógłby być bardzo interesujący. Mogłyby być pokoje np. dla konkretnej pary walutowej i użytkownicy na żywo mogli by wymieniać informacje między sobą, analizować daną parę walutową (zawsze co dwie głowy to nie jedna). Wydaje mi się, że było by to z korzyścią dla wielu użytkowników gdyż wspólnie można by było podejmować decyzję do tradów, a pisiorów na pewno starczy dla wszystkich :)

Proszę administratorów o ustosunkowanie się do tej propozycji i udzielenia odpowiedzi. Z góry dziękuję.
Dodatkowo zapraszam innych użytkowników od wymiany opinie czy taka propozycja z Waszego punktu widzenia byłaby przydatna.

P.S. Chciałbym zrobić ankietę na ten temat niestety nie wiem jak ja się tutaj robi :(

Pozdrawiam forumowiczów.

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

No ale właśnie temu celowi służy dział dyskusje czasowe a w szczególności post day trading który się tam pojawia. Nie ma potrzeby bardziej nadwyrężać bazy i dzielić to co wcale nie jest takie rozlegle i nie wymaga podziału.

Jeśli Ci mało to możesz skorzystać z irc:
http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... php?t=5037

Był kiedyś do forum (nie wiem czy nadal jest) czat, ale nikt z niego prawie nie korzystał.
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

ODPOWIEDZ