Ciekawe wskaźniki do MT4

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
Seneszal26
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2009, 21:01

Nieprzeczytany post autor: Seneszal26 »

kris007 pisze:
Seneszal26 pisze:Witam.Potrzebuje wskaznika podobnego do tego który jest wskazany strzałką jeżeli ktoś by mógł się podzielic tym wskażnikiem byłbym bardzo wdzięczny :) a jeżeli nie to chociaż jego nazwą to sobie poszukam.Z góry dzięki
nazwę masz na swoim image, to RSIOMA.mq4, która wersja tego Ci nie powiem, google bez problemu Ci to znajdzie.


Pozdrawiam
Dzięki za chęci ale właśnie korzystam z RSIOMA tylko szukam wskażnika który jest podobny do tego który jest wskazany przez strzałke.Widziałem już taki wskaznik ale nie potrafie go teraz odszukać ani nie pamiętam jak się nazywa
Nie podejmuj żadnych działań dopóki nie nadarzy się odpowiednia okazja

ROBERTPOL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 09 kwie 2008, 03:17

Nieprzeczytany post autor: ROBERTPOL »

Ykee pisze: zrazów nie rysuje, ale świeczki z wyższego TF na niższym, może Ci się przyda: http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... 633#180633
Ykee dzięki wielkie....

Awatar użytkownika
Ykee
Gaduła
Gaduła
Posty: 198
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:12

Nieprzeczytany post autor: Ykee »

Seneszal26 pisze:Dzięki za chęci ale właśnie korzystam z RSIOMA tylko szukam wskażnika który jest podobny do tego który jest wskazany przez strzałke.Widziałem już taki wskaznik ale nie potrafie go teraz odszukać ani nie pamiętam jak się nazywa
Zobacz że na screenie który podałeś, wykres - bodajże stochastica - nachodzi na te diody poszukiwanego przez Ciebie wskaźnika, z tąd wnioskuję, że to albo inna wersja właśnie RSIOMA, albo jakiś przerobiony Stochastic RSI2.
More practice, more luck!

Jankes
Gaduła
Gaduła
Posty: 351
Rejestracja: 13 paź 2008, 08:44

Nieprzeczytany post autor: Jankes »

Koledzy, czy ktoś może podzielić się jakimś ciekawym wskaźnikiem typu ZigZag?
Mam wskaźnik ZigZagnew4 ale na moje oko ryzuje on za długie "krechy".

Chodzi mi o wskaźnik który będzie łączył linią dołki i górki ale znowu bez przesady.
Może ktoś ma taki zoptymalizowany wskaźniczek?

Z góry dziękuję!
Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się, że masz problemy z myciem naczyń...

Awatar użytkownika
Kielki
Gaduła
Gaduła
Posty: 201
Rejestracja: 04 maja 2009, 10:11

Nieprzeczytany post autor: Kielki »

A w opcjach wskaznika nie mozna sobie pozmieniac zakresu? Udalo mi sie znalezc jakis inny ZZ, ale juz tego nie uzywam :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"What separates the winners from the losers, is the winners have learned how to lose"

Jankes
Gaduła
Gaduła
Posty: 351
Rejestracja: 13 paź 2008, 08:44

Nieprzeczytany post autor: Jankes »

Kielki dzieki!
moze i mozna pozmieniac ale ja jeszcze nie wiem co i jak...i jakie zakresy stosowac, po prostu chcialem cos zoptymalizowanego do treningu.
Pozdr.
Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się, że masz problemy z myciem naczyń...

pawb
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 12 sty 2008, 23:55

Nieprzeczytany post autor: pawb »

Witam
Poszukuję takiego wskaznika ,który rysuje box z zakresem range ceny od min do max dzienny lub jeszcze lepiej z możliwością wyboru zakresu np. 1H 4H 1D 1W,
Podr,
i dzieki z góry, bo sądzę , że ktoś z forumowiczów to podrzóci

Awatar użytkownika
Kielki
Gaduła
Gaduła
Posty: 201
Rejestracja: 04 maja 2009, 10:11

Nieprzeczytany post autor: Kielki »

Sprobuj tego wskaznika Luktoma, tutaj wyznaczasz sobie zakres od krorej do ktorej ma sie boks rysowac.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"What separates the winners from the losers, is the winners have learned how to lose"

dzacek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 60
Rejestracja: 19 cze 2007, 13:56

Nieprzeczytany post autor: dzacek »

Witam, prosze o pomoc!
Poszukuję wskaźnika, który wykonywalby alert w momencie zamkniecia swieczki np. h1 nad linia horyzontalna(ewentualnie linia trendu). Zaznaczam, ze interesuje mnie zamkniecie , a nie przebicie.

Awatar użytkownika
eco89
Gaduła
Gaduła
Posty: 104
Rejestracja: 17 kwie 2010, 16:11

Nieprzeczytany post autor: eco89 »

To jest wskaźnik czy może opcja w mt4, której nie znam? Chodzi mi o te linie trendu polaczone przerywana linia.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Zablokowany