Palmtop

Wszystko co związane z zapleczem technicznym tradera, czyli m.in. komputery, smartfony, tablety, VPS'y itp.
marcinbajorek
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 03 sty 2009, 11:30

Nieprzeczytany post autor: marcinbajorek »

tosiek83 pisze:
marcinbajorek pisze:Witam mam Samsunga Omnia i mały problem po wgraniu MT4 nie mogę się zalogować do rachunku przez gprs. Telefon działa w sieci play jest skonfigurowany przez WIFI MT4 loguje się bez problemu. Może ktoś wie w czym problem.
Miałem podobny problem tylko że w HTC Diamond. Jak loguje się w MT4 to się nie łączy, musze najpierw otworzyć przeglądarkę Opera (tylko na chwile) aby ona uruchomiła sesje połączenia z internetem a później zamykam Opere i uruchamiam MT4 i wtedy loguje się bez problemu. Nie wiem czemu tak jest no ale działa. Może da się to zrobić aby MT4 logował się od razu no ale za krótko mam Diamonda i jeszcze nie rozkminiłem wszystkich jego funkcji w połączeniach z internetem.
Niestety u mnie to nie działa ale dzięki

tosiek83
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 24 mar 2008, 13:43

Nieprzeczytany post autor: tosiek83 »

tosiek83 pisze: Natomiast teraz mam następne pytanko: jak przestawić w MT4 mobile wyświetlanie ekranu z pionowego na poziomy. Przeszperałem wszystkie opcje w tym programie ale nic takiego mi się nie rzuciło w oczy. A może trzeba coś w opcjach telefonu zmienić.
raposo pisze:
tosiek83 pisze: może trzeba coś w opcjach telefonu zmienić.
Tak, musisz to zmienić w opcjach telefonu. W MT4 Mobile nie ma takiej możliwości.
Niestety w opcjach telefonu (HTC Diamond) też nie ma takiej możliwości.

Jednak znalazłem w necie program "Zensor 2" http://www.endorser.org/wm/zensor za pomocą którego można zmienić położenie MT4 z pionowego na poziomy. Programik ten należy zainstalować w naszym fonie, uruchomić go i zminimalizować a następnie uruchomić MT4 i po przekręceniu telefonu w pozycje horyzontalną mamy MT4 w pozycji poziomej.

Takie małe info, może komuś się przyda.
Pozdro

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

O wybacz, przeoczyłem Twoje pytanie.
tosiek83 pisze:Jak możesz to podziel się informacją jak wiesz jak zmienić orientacje ekranu w tym fonie tak aby MT4 było poziomo na ekranie.
Faktycznie, poszukałem i nie ma takiej opcji (w każdym innym palmfonie to miałem hmm...) ale potrzeba matką wynalazków i są programy prawie do wszystkiego.
marcinbajorek pisze:Witam mam Samsunga Omnia i mały problem po wgraniu MT4 nie mogę się zalogować do rachunku przez gprs. Telefon działa w sieci play jest skonfigurowany przez WIFI MT4 loguje się bez problemu.
A z czymkolwiek innym np. przeglądarką, gg itd. możesz się połączyć za pośrednictwem gprs? Jeśli nie to problemu szukałbym w konfiguracji. I tak jak kolega wyżej napisał. MT4 nie włącza automatycznie połączenia z internetem, pierw trzeba je odpalić np. odbierając pocztę czy uruchamiając przeglądarkę i jakąś stronę www.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MasterOfBlaster
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 22 mar 2009, 19:22

Nieprzeczytany post autor: MasterOfBlaster »

7087822 pisze:ja bym polecił wszystko co działa na Windows Mobile :wink:
Na innych systemach MT4 nie będzie działać?
Limuzyna 450tys! Helikopter 1,2 mln! Posiadłość pod Toruniem 15 mln!
Pełne miłości spojrzenia uległych polityków bezcenne!
Są rzeczy , których kupić nie można, za całą resztę zapłać pieniędzmi od wiernych radiosłuchaczy.

Awatar użytkownika
Nievinny
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 908
Rejestracja: 05 gru 2006, 22:41

Nieprzeczytany post autor: Nievinny »

Jak na razie nie, może MT5 mobile dostosują do innych a może też i nie.
Trade what you see, NOT what you hear or think

Awatar użytkownika
Etherlord
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 26 sie 2008, 11:27

Nieprzeczytany post autor: Etherlord »

Latwiej kupic serwer vps windowsowy za okolo 20$ na miecha i laczyc sie przez pulpit zdalny. sa aplikacje java na kazdy telefon. zaleta taka, ze mamy pelna wersje mt w telefonie.
Co do wyzej opisanego problemu w htc diamond, w windowsie mobilnym trzeba najpierw odpalic internet w menedzerze polaczen a potem aplikacje mt.
A najlepiej sciagnac wersje na smatphona i wtedy sam sobie odpala internet.
Lepiej przegapić zysk niż stratę

Awatar użytkownika
Nievinny
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 908
Rejestracja: 05 gru 2006, 22:41

Nieprzeczytany post autor: Nievinny »

Czekam sobie na Xperię X2 lub X10 (może Android nie jest taki zły, ale klawiatury sprzętowej nie ma :( ) i tak myślę i myślę, że SE zrobi w **** wszystkich użytkowników X1 i nie będzie wydawał żadnych aktualizacji. Bieda trochę :(
Trade what you see, NOT what you hear or think

ImSoCute
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 03 kwie 2009, 17:37

Nieprzeczytany post autor: ImSoCute »

HTC touch hd2 i wszystko w temacie...

Awatar użytkownika
kingjaxe
Gaduła
Gaduła
Posty: 152
Rejestracja: 14 sie 2007, 17:02

Nieprzeczytany post autor: kingjaxe »

cześć
Pierwszy raz kupuję tego typu telefon, jestem w stanie wydać do 2,2 tys..
Moje typy to:
HTC Touch Pro2
HTC Touch HD oraz
Nokia N97 ,

Telefon będę wykorzystywał głównie do przeglądania stron internetowych i sprawdzania poczty. Stąd moje pytania:
Czy na tego typu telefonach będę w stanie otworzyć każdą stronę internetową, tak jak na komputerze stacjonarnym ??( bo na SE c905 nie wszystkie strony działają) i czy jak otworzę np 6 stron na raz to nie będzie mulić komórkę ?
Czy jest możliwość że po przyjściu wiadomości na moją pocztę na gmailu, zostanę automatycznie powiadomiony o przyjściu nowej wiadomości ?( czy są za to jakieś dodatkowe opłaty ?)
Czy będę w stanie otworzyć/zamknąć pozycję na brokerze GFT ( robiłbym to przez stronę www, bo nie ma szans żeby dealbook działał na takich telefonach??

Który z wyżej wymienionych telefonów polecacie, albo jakiś inny w cenie do 2200zl, dobrze żeby tel miał klawiaturę, z wcześniejszych postów w tym temacie wywnioskowałem ze najlepsze są telefony firmy HTC, stąd mój typ to HTC Touch Pro2.
Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi na zadane pytania i sugestie co byście wybrali,

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

kingjaxe pisze:Czy na tego typu telefonach będę w stanie otworzyć każdą stronę internetową, tak jak na komputerze stacjonarnym ??( bo na SE c905 nie wszystkie strony działają) i czy jak otworzę np 6 stron na raz to nie będzie mulić komórkę ?
Kwestia zainstalowanego dodatkowego oprogramowania (flash, java) i połączenia z internetem. I niestety przy wielu stronach lub przy włączonych kilku programach można spodziewać się mulenia i szybkiego pochłonięcia baterii.
kingjaxe pisze:Czy jest możliwość że po przyjściu wiadomości na moją pocztę na gmailu, zostanę automatycznie powiadomiony o przyjściu nowej wiadomości ?( czy są za to jakieś dodatkowe opłaty ?)
Pewnie, ustalasz sobie żeby sprawdzało pocztę co jakiś czas i powiadamiało Cię dźwiękowo jak np. smsem. Opłaty to koszt połączenia z internetem i transferu danych jeśli nie łączysz się po WIFI.
Na 3 pytanie nie znam odpowiedzi.
kingjaxe pisze:stąd mój typ to HTC Touch Pro2.
Też bym teraz tak wybierał ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ