Man Versus Machine Forex Competition

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.

Wezmiesz udział w konkursie ?

tak
1
13%
nie
4
50%
nie wiem
3
38%
 
Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Man Versus Machine Forex Competition

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Man Versus Machine Forex Competition

http://www.manversusmachine.net
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

infinity151
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 31 mar 2008, 19:21

Nieprzeczytany post autor: infinity151 »

halo reptile,czy moglbys napisac cos wiecej o tym konkursie.Nie moge sie doszukac informacji o zakladaniu konta,jest tylko zgloszenie do konkursu a nie wiem na jakiej platformie i z jakim kapitalem .Real czy demo.Ta firma chyba sprzedaje licencje na mt4 a sama nie jest brokerem.Bede wdzieczny za pare slow wyjasnienia.

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Nagroda mnie powala:

1st prize: Overall competition winner receives $50,000 trading account.

*Note: Winners may withdraw any and all profits beyond the initial balance of these trading accounts but not the initial balance itself.

Czyli: jeśli wygram to w nagrodę dadzą mi sobie pograć 50tys USD przez jakieś 2 tygodnie (jak wynika z regulaminu ) i to co ugram to moje ....
Z ich punktu widzenia to niewielkie ryzyko za przesłanie kodu potencjalnie zyskownych robotów ....

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

hallo infinity151 :D
Tu jest chyba wszystko
http://www.manversusmachine.net/mvm/rulesm
a jeśli mało
http://www.manversusmachine.net/mvm/contactusm
* nie mam jeszcze profitowego robota :mrgreen:
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

infinity151
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 31 mar 2008, 19:21

Nieprzeczytany post autor: infinity151 »

green7 pisze:Nagroda mnie powala:

1st prize: Overall competition winner receives $50,000 trading account.

*Note: Winners may withdraw any and all profits beyond the initial balance of these trading accounts but not the initial balance itself.

Czyli: jeśli wygram to w nagrodę dadzą mi sobie pograć 50tys USD przez jakieś 2 tygodnie (jak wynika z regulaminu ) i to co ugram to moje ....
Z ich punktu widzenia to niewielkie ryzyko za przesłanie kodu potencjalnie zyskownych robotów ....
W konkursie World Top Investor 1 nagroda to 250 tys.$ do zarzadzania przez rok i po roku 20% z tego co ugrasz .Chyba bym nie przyjal tej ,,nagrody''.
reptile,dzieki za linki.

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Nieprzeczytany post autor: green7 »

infinity151 pisze:W konkursie World Top Investor 1 nagroda to 250 tys.$ do zarzadzania przez rok i po roku 20% z tego co ugrasz .Chyba bym nie przyjal tej ,,nagrody''.
reptile,dzieki za linki.
No tak - tylko że WTI to całkiem inny typ konkursu:
1. tam gra się realną kasą - oprócz nagrody "dodatkowej" fundowanej przez organizatorów zostaje Ci więc jeszcze to co ugrałeś w czasie konkursu - tu mamy zabawę na demie
2. WTI ma jakąś renomę. Przypuszczam, że osobie zawodowo zajmującej się inwestowaniem zwycięstwo w WTI da niezłą rekomendację, którą można przełożyć na realne zyski.

Reasumując dla mnie ten konkurs to strata czasu - ale jak ktoś chce potrenować na demie to czemu nie....

infinity151
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 31 mar 2008, 19:21

Nieprzeczytany post autor: infinity151 »

Zgadza sie green7.Chodzilo mi o moralna ocene tej nagrody w WTI.Czy jest to nagroda dla zwyciezcy,czy dla organizatora?W np. X-Trade jest to Porsche i uczestnik nie ponosi zadnych kosztow bo gra na demie.W WTI ryzykuje swoim kapitalem i w tym przypadku najwieksza nagroda jest tak jak wspomniales prestiz w srodowisku.
Sorr reptile za maly offtop

ODPOWIEDZ