Re: Zakładanie konta na platformie Oanda

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera ?

Zdecydowanie polecam
95
33%
Poza paroma minusami są ok
92
32%
Przeciętny
60
21%
Mają wiele wad
16
5%
Stanowczo odradzam
28
10%
 
Liczba głosów: 291

MohSETH
Gaduła
Gaduła
Posty: 140
Rejestracja: 24 sie 2005, 22:38

Nieprzeczytany post autor: MohSETH »

Dzięki hyld3n to jest MultiBank:) Dało by się wysłąć przez internet, ale zgubiłem login...:) Dzięki za szybką odpowiedź:)
Pozdrawiam
Lepiej nie zarobić niż stracić. Graj zawsze z trendem.

Awatar użytkownika
FX TEAM
Gaduła
Gaduła
Posty: 140
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:08

Nieprzeczytany post autor: FX TEAM »

https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr
Czy znaczy to, że na oandę można płacić przez paypala nie mając paypala, tylko korzystając z karty kredytowej? Tak byłoby najwygodniej i najszybciej. Czy to możliwe, czy ktoś tego próbował?
Jak kiedyś grałem na BetOnMarkets to wpłacałem sobie kasę na rachunek karty i płaciłem kartą. Kasa od razu była na moim rachunku. Czy na Oandzie jest taka opcja?
Probably my best technique is not picking up the phone to close out a winning trade. - Jerry Parker
mój Blog, szkolenia fx -> guzik "www" poniżej ;)

spekul
Gaduła
Gaduła
Posty: 95
Rejestracja: 15 mar 2006, 17:26

Nieprzeczytany post autor: spekul »

FX TEAM:Kartą kredytową wpłacasz na pay pala Z pay pal na Oande.I nie masz gdzie wypłacić, bo pp nie można.Wpłacałem z banku Nordea,nie tak drogo,i szybko.Jak wracają pieniądze jeszcze nie wiem.Pozdr.[/url]

Maximur
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 08 lut 2006, 17:04

Nieprzeczytany post autor: Maximur »

Ja dla proby wpłacałem przez paypala ale po kilku dniach kasa wrocila do mnie.

Napisali mi że nie mogą przyjąć pieniędzy jeśli później tą drogą nie będę mógł ich wypłacić

spekul
Gaduła
Gaduła
Posty: 95
Rejestracja: 15 mar 2006, 17:26

Nieprzeczytany post autor: spekul »

Dla jasności.Z banku Nordea wpłacałem przelewem.

w0rg
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 10 kwie 2006, 16:09

Nieprzeczytany post autor: w0rg »

A czy moza wplacic kase na Oande w jakis inny sposob? Mam konto w Mbanku. Nie mozna wplacac np poprzez przekaz pocztowy? :lol:

spekul
Gaduła
Gaduła
Posty: 95
Rejestracja: 15 mar 2006, 17:26

Nieprzeczytany post autor: spekul »

Nie nie można.Na razie pozostaje nam tylko przelew.Musimy poczekać aż Pay-Pal zacznie działać dla nas polaków w obie strony.Może ktoś coś wie na ten temat. pozdr.

Awatar użytkownika
FX TEAM
Gaduła
Gaduła
Posty: 140
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:08

Nieprzeczytany post autor: FX TEAM »

Czy nie mogę wpłacić na konto w Oandzie w złotówkach? I tak chyba zrobią przewalutowanie, nieprawdaż?
Probably my best technique is not picking up the phone to close out a winning trade. - Jerry Parker
mój Blog, szkolenia fx -> guzik "www" poniżej ;)

Fuerte007
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 10 maja 2005, 12:03

Nieprzeczytany post autor: Fuerte007 »

Przelew musi pójść w USD (lub w innej walucie w której masz rachunek u nich ) z twojego konta walutowego. Można wpłacić w PLN,a bank przewalutuje to na USD-ale lepiej w kantorze wymienić.

spekul
Gaduła
Gaduła
Posty: 95
Rejestracja: 15 mar 2006, 17:26

Nieprzeczytany post autor: spekul »

W tej chwili mamy tylko dwie możliwości. Z konta złotówkowego które obsługuje przelewy zagraniczne przelewamy PLN z przewalutowaniem np. NORDEA , albo z konta walutowego np USD z MULTIBANKU .Jeśli PAYPAL kiedyś zacznie obsługiwać polakow w obie strony to dobrze wiedzieć że robi to tylko w USD i wtedy konto na OANDZIE powinno być prowadzone również w USD.Pozdr.

ODPOWIEDZ