INVEST TECH FX

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
Awatar użytkownika
Hitman
Gaduła
Gaduła
Posty: 139
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:06

Nieprzeczytany post autor: Hitman »

Panowie albo gadka o brokerach MT4 z ECN albo o INVEST TECH FX. Decydujcie bo jeden z tych wątków już mamy, a dublowanie jest nie potrzebne.

forPPP
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 19 sie 2008, 19:30

Nieprzeczytany post autor: forPPP »

...Do dzis nie moge uruchomic zadnego EA! Nawet standradowe z MT4 nie chodza. Support tragedia. Oczekiwanie na odpowiedz minium 1 dzien. Zagrozilem, ze wyplace pieniadze, jesli nie odblokuja mozliwosci uzywania EA. Odpisali, ze dostep juz odblokowany, niestety nie byla to prawda...
Ziemson, i jak ostatecznie sprawa zakonczyla sie? Na sich tronie jest napisane, ze trzeba ich poinformowac o uzywaniu EA i za kazda pozycje otwarta EA placi sie prowizje.

ziemson
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 12 wrz 2008, 15:38

Nieprzeczytany post autor: ziemson »

Jak tylko napisalem maila, ze chce wyplacic cala kase, od razu sie do mnie odezwali "co jest nie tak?" Napisalem im ze wciaz mam problem z moim EA a oni nic w tym temacie nie robia. Poczekam jescze kilka dni, i jak nie pozwola mi uzywac mojego robota, definitywnie wycofuje kase.

ziemson
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 12 wrz 2008, 15:38

Nieprzeczytany post autor: ziemson »

Jakis smieszny ten broker. Po mojej grozbie, ze wycofam kase jesli nie umozliwia mi uruchomienia mojego EA napisali maila z pytaniem jak sie nazywa moje EA. Napisalem ze jest to moje wlasne EA. Nastepnie czekalem 4 dni, bez efektu. W koncu ponownie zazadalem zwrotu pieniedzy. Dostalem zwrot na PayPala po 3 dniach. Plusem jest to, ze w zadna strone nie byla poobrana jakakolwiek prowizja.

Podsumowujac, to nie wiem co powiedziec o tym brokerze. Nie zawarlem zadnej transakcji. Support odpowiada po 1-2 dniach. Kasa wrocila.

Lary
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 01 sie 2009, 18:50

Nieprzeczytany post autor: Lary »

[quote="Heops"]


InvestTechFx Spreads starts from 1 PIP – All spreads are flat.


Trading Account Groups:



1. MINI (Micro) Account start $100 - From 2 PIPS

2. Standard Account start $1,000 - From 1 PIP

3. Silver Account start $5,000 - From 1 PIP + Bonus 5%

4. Gold Account start $10,000 - From 1 PIP + Bonus 10%

5. Islamic / Swap Free Account available start $1,000 - From 1 PIP

(Islamic Silver & Gold Accounts are Available)

6. Scalping Trading Account start $1,000 - From 1 PIP.


/quote]

Dodano po 1 minutach:

OSZUŚCI Invest tech fx:

Doliczają na realu prowizję, czas realizacji zleceń to 11-12sekund , demo to 1-2 sekundy (postaram się dołączyć w najbliższym czasie skrypt do zapisywania opóżnień i różnicy w cenie),
rekwotowanie według ich uznania, a przez 12 sekund dużo może się wydarzyć.
Proszę o wrzucanie tego brokera na najczarniejszą listę.

tekken32
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 12 lis 2008, 11:12

Nieprzeczytany post autor: tekken32 »

prosze bardziej doświadczonych kolegów o pomoc. Mam konto u tego broka i udało mi sie w ostatnim czasie "troche" zarobić. Wysłałem prośbe o wycofanie części środków i dostałem następującą odpowiedź :

Dear Mr. XXXXXX:

The Clearing Department has advised us that you are using an Dealing Desk
(DD) EA. As you are aware, InvestTechFX is a Non-Dealing-Desk (NDD) and
STP (Straight Through Processor).

Please close your open positions by the end of the week. By order of the
Clearing Department we need to adjust your account. Please notify us
immediately when the positions are closed and we will proceed.

Thank You

Support Team
InvestTechFX

www.investtechfx.com

zrozumiał ktoś o co im chodzi ?? Dodam że to ea o którym piszą to zmodyfikowana pod swoje potrzeby wersja ilana

Awatar użytkownika
forex
Gaduła
Gaduła
Posty: 120
Rejestracja: 29 lip 2009, 14:06

Nieprzeczytany post autor: forex »

tekken32 pisze:The Clearing Department has advised us that you are using an Dealing Desk (DD) EA. As you are aware, InvestTechFX is a Non-Dealing-Desk (NDD) and STP (Straight Through Processor).

Please close your open positions by the end of the week. By order of the
Clearing Department we need to adjust your account. Please notify us
immediately when the positions are closed and we will proceed.
Tak w skrocie, to maja pretensje, ze uzywasz EA, ktorego transakcje powinny isc, w ich mniemaniu, przez Dealing Desk (DD). Masz do konca tygodnia zamknac wszystkie pozycje, aby mogli wyjustowac Ci konto. Trudno powiedziec co maja na mysli, bo "adjust" jest b. ogolnikowe. Spekulujac, moze chca Cie przelaczyc na DD (ktorego ponoc nie maja), a moze skorygowac wstecz transakcje, a moze jedno i drugie.

Dla mnie to sa jaja. Skoro broker sie chwali, ze jest NDD i STP, to powinno mu wisiec w jaki sposob klient zarabia, bo w takiej sytuacji nie ma konfliktu interesow miedzy klientem, a brokerem. Skoro InvestTechFX ma jakis problem z twoim EA, to znaczy, ze w tym co pisza jest jakas sciema i dla nich dobry klient, to ten co szybko traci kase. :D

tekken32
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 12 lis 2008, 11:12

Nieprzeczytany post autor: tekken32 »

dzieki forex, podobnie to zrozumiałem ale nie byłem pewny. Nigdy nie słyszałem żeby jakieś ea było Dealing Desk a inne nie. Myśle że próbują mnie po prostu wydymać bo sporo zarobiłem. Zaczynam sie obawiać czy zobacze tę kase.

Awatar użytkownika
forex
Gaduła
Gaduła
Posty: 120
Rejestracja: 29 lip 2009, 14:06

Nieprzeczytany post autor: forex »

tekken32 pisze:dzieki forex, podobnie to zrozumiałem ale nie byłem pewny. Nigdy nie słyszałem żeby jakieś ea było Dealing Desk a inne nie. Myśle że próbują mnie po prostu wydymać bo sporo zarobiłem. Zaczynam sie obawiać czy zobacze tę kase.
Najwyrazniej o to wlasnie chodzi. Czytales wczesniej recenzje tego brokera na Forex Peace Army? http://www.forexpeacearmy.com/public/re ... techfx.com

Wezmy pierwszy lepszy z brzegu przyklad:
John, Sydney pisze:This company is not a real broker. After you make profits you are in for a lot of trouble with them. They will accuse you of breaking their rules and using an expert advisor even though all you are doing is manual trades. Then they make you an offer to close your account so if you made 5k profits they offer to pay you only 500 dollars of your profits. Clearly they dont have the money to pay and they frustrate you until you decide to take the money they offer and leave. The people who say below that their case with Investechfx has been resolved did not receive all their funds but only a fraction of it. Avoid at all costs.
Spodziewaj sie w najblizszym czasie propozycji nie do odrzucenia.

tekken32
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 12 lis 2008, 11:12

Nieprzeczytany post autor: tekken32 »

dopiero dzisiaj te recenzje przeczytałem, bede sie starał wypłacić kase i uciekać od tych złodzieji, zobaczymy czy sie uda. Dzieki za pomoc

ODPOWIEDZ