[OIL] Analizy, prognozy

Czyli co się już wydarzyło, co się dzieje obecnie oraz jaka będzie najbliższa i dalsza przyszłość na rynku Forex.
16FDK
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 17 sty 2009, 18:51

Nieprzeczytany post autor: 16FDK »

Po prostu zmniejsza sie zakres cenowy wydaje mi sie ze w tygodniu będzie wybicie robi sie naprawdę wąsko gdzies w koncu upuści ropa brend chętnie poczytam inne opinie na ten temat ;- )

Awatar użytkownika
Radon
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 22 kwie 2008, 19:57

Nieprzeczytany post autor: Radon »

Na moje oko na interwale H4 powstaje formacja trójkąta prostokątnego, zapowiadająca wybicie górą. Zasięg ruchu po takim wybiciu, to nawet okolice 70 $. Niestety nie mogę wstawić załącznika dla zobrazowania sytuacji na wykresie :?

16FDK
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 17 sty 2009, 18:51

Nieprzeczytany post autor: 16FDK »

brend poleciala dolem a moglo byc tak pieknie ;- ) kolejne podejscie pod 54usd pewnie za pare tygodni ;/

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

fakt, juz po takim ruchu latwo narysowac cos takiego, ale tak jak i ja, wiekszosc wypowiadajacych sie osob obstawialo wzrosty. jak sie przekonalismy ropa nie chce rosnac, a poziom 50 usd pokonalo tylko na chwile. jakies pomysly??
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
kingjaxe
Gaduła
Gaduła
Posty: 152
Rejestracja: 14 sie 2007, 17:02

Nieprzeczytany post autor: kingjaxe »

zna ktos jakas stronke , gdzie ktos prowadzi bloga o ropie i innych surowcach, albo jakas stronke z progrozami lub analizami dotyczaca surowcow ??.
Edit , Wielkie dzieki panowie,
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2009, 18:12 przez kingjaxe, łącznie zmieniany 1 raz.

ScarFace
Gaduła
Gaduła
Posty: 170
Rejestracja: 15 lut 2008, 15:45

Nieprzeczytany post autor: ScarFace »

http://blogi.bossa.pl/?cat=1 Dowiesz sie wszystkiego, no może prawie wszystkiego. W archiwum jest pokaźna ilość wpisów, na początek powinno wystarczyć

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

zna ktos jakas stronke , gdzie ktos prowadzi bloga o ropie
http://szczesniak.pl/ http://szczesniak.blogbank.pl/

dargoth
Gaduła
Gaduła
Posty: 233
Rejestracja: 21 mar 2009, 18:49

Nieprzeczytany post autor: dargoth »

Moim zdaniem DJ szykuje się do poważniejszej korekty, a co za tym idzie ropa też poleci w dół. W tej chwili nie odzyskuje tak szybko pozycji jak DJ bo na rynku surowców jest znacznie mniej leszczy niż na rynku akcji. Po notowaniach złota i srebra widać, że faza dystrybucji jest już w toku i grube ryby zajmują pozycje na rynkach które zapewniają zarobki, kiedy akcje lecą w dół. Odczekał bym z longami na ropę jeszcze trochę, przynajmniej zanim sytuacja się z DJ nie wyjaśni. Jeśli ktoś woli troszkę większe ryzyko i lubi zbijać kasę na korektach to wydaje mi się że jeszcze troszkę i można krótkie pozycje będzie zajmować. Mogę się oczywiście mylić, a to co napisałem to jedynie mój głos do dyskusji i ewentualnego zastanowienia.
Pozdrawiam i życzę udanych transakcji.

Grzegorz123
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 24 sty 2009, 13:10

Nieprzeczytany post autor: Grzegorz123 »

czy też macie taką szpile na OIL ? :lol:

szyslak
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:22

Nieprzeczytany post autor: szyslak »

TAK.
To moja wina, pomyliłem zlecenia .

ODPOWIEDZ