DayTrading: Środa 24.07.2024

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Ink.
Moderator
Moderator
Posty: 2452
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Re: DayTrading: Środa 24.07.2024

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

Milioner7 pisze:
24 lip 2024, 16:05
W końcu jakaś decyzja została podjęta nie mnie oceniać czy dobra czy zła , tyle że dopiero po wielu gówno burzach. co do pkt 4 to kilka stron wcześniej zostałem nazwany kretynem reakcji moderatora brak :!: Jeśli ktoś łamie regulamin jak najbardziej powinien zostać ukarany i powiadomiony który pkt regulaminu łamie , no ale żeby moderator brał udział w gówno burzach i stawał po którejś ze stron :?: to tak jak by był sędzią i oskarżycielem w jednym , myślę że straciłeś trzeźwe spojrzenie na sytuacje , tak więc zgłoszę twoja prace do Administracji, powinno zostać ocenione to w jaki sposób podchodzisz do regulaminu i jak go interpretujesz .
Każdy za jakąś stroną opowiedzieć się musi, bax ściemniał i nie chciał udowodnić że jest inaczej więc koniec ściemniania. Drugą sprawa jeśli ktoś cię czymś nazywa to masz obok postu ikonkę zgłosić post. Nie oczekuj że moderacja czyta każdy post na forum i sama wszystko załatwia.

Awatar użytkownika
Ink.
Moderator
Moderator
Posty: 2452
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Re: DayTrading: Środa 24.07.2024

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

Anomalia pisze:
24 lip 2024, 16:10
Milioner7 pisze:
24 lip 2024, 16:05
to tak jak by był sędzią i oskarżycielem w jednym , myślę że straciłeś trzeźwe spojrzenie na sytuacje , tak więc zgłoszę twoja prace do Administracji, powinno zostać ocenione to w jaki sposób podchodzisz do regulaminu i jak go interpretujesz .
Ink., aż chciałoby się zacytować:
hannibal pisze:..znajdę cie wszędzie i zdemaskuję...na każdym forum....bądź czujny....licho nie śpi
:lol:

Piaskownica :roll:
Strasznie piszesz zagadkami, nic nie kumam XD

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8194
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Środa 24.07.2024

Nieprzeczytany post autor: baxik »

to sie nazywa sprawiedliwa ocena osoby czynnie bioracej udział w tych pogaduszkach
a ty to kto?
Ink.
Moderator
czy podrobka bo nie rozumiem
od kiedy na forum kos cos musi :!: :!: udowadniac :shock:
Ostatnio zmieniony 24 lip 2024, 16:21 przez baxik, łącznie zmieniany 1 raz.
By nie było zbędnych gadek pozycjonuję tylko czasem na demo
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać :!:
tylko projekcje i tylko to co chcę

Arek_VI
Gaduła
Gaduła
Posty: 244
Rejestracja: 14 lip 2023, 00:48

Re: DayTrading: Środa 24.07.2024

Nieprzeczytany post autor: Arek_VI »

Wracając do meritum forum pragnę zauważyć, że elki na nygusie to był dzisiaj słaby pomysł.

Awatar użytkownika
Ink.
Moderator
Moderator
Posty: 2452
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Re: DayTrading: Środa 24.07.2024

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

baxik pisze:
24 lip 2024, 16:16
to sie nazywa sprawiedliwa ocena osoby czynnie bioracej udział w tych pogaduszkach
a ty to kto?
Ink.
Moderator
czy podrobka bo nie rozumiem
Sprawiedliwie podchodziłem bo nie zwracałem uwagi nikomu mimo że wszyscy łamali regulamin. Już wcześniej pisałem że takie tutaj rozmowy prowadzicie że każdy z osobna i wszyscy razem zasługują na bana w tym i ja. Ale po udziale w dyskusjach doszedłem to wniosku że prowokatorem całego bałaganu jesteś ty i od teraz zgłaszajcie posty i trzymajcie się zasad. Również sprawiedliwie będę podchodził do każdego nie bój żaby

Awatar użytkownika
Ink.
Moderator
Moderator
Posty: 2452
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Re: DayTrading: Środa 24.07.2024

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

Arek_VI pisze:
24 lip 2024, 16:17
Wracając do meritum forum pragnę zauważyć, że elki na nygusie to był dzisiaj słaby pomysł.
Ano były, ale doszliśmy do okolic na które czekałem czyli 19300, jeśli w tych okolicach nie zawrócimy to może zaczął się ten długo wyczekiwany kryzys. Jest jeszcze opcja że walnie w dół czyszcząc SL wszystkim z L i dopiero jazda. Czas pokaże

Cblondyn
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6916
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Środa 24.07.2024

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Arek_VI pisze:
24 lip 2024, 16:17
Wracając do meritum forum pragnę zauważyć, że elki na nygusie to był dzisiaj słaby pomysł.
Rynek akcji w USA dopiero się zaczął. Zobaczymy co będzie po 22,30

Awatar użytkownika
Ink.
Moderator
Moderator
Posty: 2452
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Re: DayTrading: Środa 24.07.2024

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

Wyciągnąć już dziś raczej nie wyciągną, na tą korektę sporo osób czekało, mam tylko nadzieję że to korekta bo na indeksach jestem zawsze za L a nie widzi mi się drugi 2022

Milioner7

Re: DayTrading: Środa 24.07.2024

Nieprzeczytany post autor: Milioner7 »

Kurtyna opadła światła zgasły, dopięliście swego :!: jak się z tym czujecie jest satysfakcja smak zwycięstwa? :?: No to teraz może rozpoczniecie wprowadzanie nowej jakości na forum? o której tyle się tu na czytałem od jutra czysta karta zobaczymy jak ja zapiszecie :arrow:

Awatar użytkownika
Ink.
Moderator
Moderator
Posty: 2452
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Re: DayTrading: Środa 24.07.2024

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

Uspokój się milioner, orzeciez bax może sobie tutaj pisac, nie dostał bana. Jedyne co to prośba aby nie publikował z/s które ewidentnie są manipulowane. Tyle i aż tyle. Jeśli go tak boli że nie może pokazywać wyników to nie wiem skąd była ta cała dyskusja bo jedynie o co wszyscy go prosili to pokazanie właśnie tego co tak bardzo chce tutaj robić XD także EOT i koniec już o tym rozmowy

Zablokowany