DayTrading: Czwartek 14.12.2023

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Czwartek 14.12.2023

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

Niestety USD-CHF wcale nie jest lepiej
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7002
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Czwartek 14.12.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

edek
na dzis to chyba poobijaja sie o 1,1 w gore i w dol /moze wycisna nowy szczycik
23 fb jest na 1,104x :568: to w sumie jeszcze kawał wyboistej drogi jak na dziśśśśssss
w listopadzie byl 1,1018 :!: :!: :!:
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Awatar użytkownika
klimokrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 831
Rejestracja: 27 lut 2012, 00:53

Re: DayTrading: Czwartek 14.12.2023

Nieprzeczytany post autor: klimokrates »

Pako5033 pisze:
14 gru 2023, 14:05
Pako5033 pisze:
14 gru 2023, 12:58



Nigdzie nie napisałem ze stracisz. Napisałem, ze US10Y wybiło OB więc nie zdziwiłbym się jakby cofneło EUR/USD . Zadnego wykresu nie mam, bo rysowanie czegokolwiek aktulanie mija się z celem. Oni robią co chcą. Spadają pionem i idą pionem . Kilka miechów temu te poziomy miały jakiś sens teraz to nawet nie chce mi się tego mierzyć. Gram tylko na OB na dziesięciolatkach i dla mnie to sygnał to ucieczki na edku a co zrobisz twoja sprawa ..

A co mam rysować, skoro nie wiem gdzie idą xD. Wiesz gdzie to idzie? Bo dla mnie 1.11070 a czy tyle będzie to tylko oni wiedzą. A co do słuchania i zarobku, to skoro brałeś wczoraj przed Fedem, to jakim cudem byłbyś stratny jakbyś się mnie posłuchał i zamykał jak pisałem posta czyli po jakieś 1.09100 xD. gdzie tutaj logika
Grasz OB na dziesieciolatkach, a dajesz ludziom rekomendacje typu nie radze kupowac EU, nie masz o tym żadnego pojecia, po czym mamy 100 pips up. Nie chodzi o to kiedy miałem L, tylko jesli niczym tego nie popierasz, prócz analizy życzeniowej to nie mieszaj innym w głowie. Tu nie chodzi o mnie moje L miało się dobrze, w momencie jak pisałeś to dobrałem kolejne. Tylko o innych co czytają Twoje rzeczy, serio zachecam do przeczytania jakiejś ksiazki od AT. Tyle tu siedzicie, nie chodzi tylko o Ciebie a wystarczyło by sobie doczytać.

Pierwsza sprawa wczoraj na EU h1 kształtował się klin, a świece D1 były dosyć wymowne.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Kawa powinna być czarna jak smoła, słodka jak pszczoła i gorąca jak smoła

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7002
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Czwartek 14.12.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

gaz
dolozylem elek
20k zostaje
a edek i dolce tu po 0,25l graja
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Awatar użytkownika
klimokrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 831
Rejestracja: 27 lut 2012, 00:53

Re: DayTrading: Czwartek 14.12.2023

Nieprzeczytany post autor: klimokrates »

Pako5033 pisze:
14 gru 2023, 14:05

A co mam rysować, skoro nie wiem gdzie idą xD. Wiesz gdzie to idzie? Bo dla mnie 1.11070 a czy tyle będzie to tylko oni wiedzą. A co do słuchania i zarobku, to skoro brałeś wczoraj przed Fedem, to jakim cudem byłbyś stratny jakbyś się mnie posłuchał i zamykał jak pisałem posta czyli po jakieś 1.09100 xD. gdzie tutaj logika
A tu kilka rysunków z rana które wstawiam na inne grupy i L po danych "pozytywnych"
Na każdym z zaznczonych poziomów cena się tu zatrzymała

Pozdrawiam,
Dobranoc :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Kawa powinna być czarna jak smoła, słodka jak pszczoła i gorąca jak smoła

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7002
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Czwartek 14.12.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

sp500
u mnie jest luka do pokrycia ale to ewentualnie na jutro raczej :568:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 14 gru 2023, 19:57 przez baxik, łącznie zmieniany 1 raz.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Awatar użytkownika
Pako5033
Gaduła
Gaduła
Posty: 134
Rejestracja: 03 lip 2023, 16:31

Re: DayTrading: Czwartek 14.12.2023

Nieprzeczytany post autor: Pako5033 »

klimokrates pisze:
14 gru 2023, 19:24
Pako5033 pisze:
14 gru 2023, 14:05
Pako5033 pisze:
14 gru 2023, 12:58



Nigdzie nie napisałem ze stracisz. Napisałem, ze US10Y wybiło OB więc nie zdziwiłbym się jakby cofneło EUR/USD . Zadnego wykresu nie mam, bo rysowanie czegokolwiek aktulanie mija się z celem. Oni robią co chcą. Spadają pionem i idą pionem . Kilka miechów temu te poziomy miały jakiś sens teraz to nawet nie chce mi się tego mierzyć. Gram tylko na OB na dziesięciolatkach i dla mnie to sygnał to ucieczki na edku a co zrobisz twoja sprawa ..

A co mam rysować, skoro nie wiem gdzie idą xD. Wiesz gdzie to idzie? Bo dla mnie 1.11070 a czy tyle będzie to tylko oni wiedzą. A co do słuchania i zarobku, to skoro brałeś wczoraj przed Fedem, to jakim cudem byłbyś stratny jakbyś się mnie posłuchał i zamykał jak pisałem posta czyli po jakieś 1.09100 xD. gdzie tutaj logika
Grasz OB na dziesieciolatkach, a dajesz ludziom rekomendacje typu nie radze kupowac EU, nie masz o tym żadnego pojecia, po czym mamy 100 pips up. Nie chodzi o to kiedy miałem L, tylko jesli niczym tego nie popierasz, prócz analizy życzeniowej to nie mieszaj innym w głowie. Tu nie chodzi o mnie moje L miało się dobrze, w momencie jak pisałeś to dobrałem kolejne. Tylko o innych co czytają Twoje rzeczy, serio zachecam do przeczytania jakiejś ksiazki od AT. Tyle tu siedzicie, nie chodzi tylko o Ciebie a wystarczyło by sobie doczytać.

Pierwsza sprawa wczoraj na EU h1 kształtował się klin, a świece D1 były dosyć wymowne.
At??
Chłopie jak ty nie wiesz co gadasz. Jaki klin? ty widziałeś kilna w ogóle ? jak dla ciebie trójkąt który został dotknięty raz od przy dolnej krawędzie i raz przy górnej jest klinem, to chyba ty powinieneś poczytać bezużyteczne ksiązki o AT xD, bo ewidentnie widzisz, to co ci od motyli i nietoperzy. Skąd się tacy ludzie jak ty biorą to ja nie wiem. Raz się uda i on gada o AT xD. Wielki guru od siedmiu boleści, co nie potrafi pokazać nawet ile mikrolocików wziął biedaczek a taki pewny był, że będzie UP na EDKU. A co do mojego gadania, to tutaj nikt oprócz Baxika nie piszę i kazdy powinien sam za siebie decydować. Ja nikogo z was bym się nie posłuchał, bo mój hajs moje zysk lub straty a to forum to dno...


Czemu nie brałeś tak jak zaznaczyłeś tylko przy 1.07800 z kawałkiem . Panie znawco AT xD
xD.png
Poezja ci ludzie. Idealnie wchodzą, wszystko wiedzą, nawet gdzie i kiedy spadnie. Wytrzymują cały ruch bo AT pokazywało xD. Jak ci to AT pokazało, ze będzie taki pion na EDKU to ja gratuluje . WYbacz, nie widziałem tego klino- trójkąta xD, który tak naprawdę okazał się motylem xD
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
www.forex-nawigator.pl

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7002
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Czwartek 14.12.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

ja napisalem wczoraj o 11 tak
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
krotko
kluczowa średnioterminowa strefa wsparcia jest przy 1,0750. :idea: :idea: :arrow:
zamkniecie dzisiaj wyzej to wracamy na kierunek 1,1 nizej to na 1,05 i tyle
rynek wczorak zamknał wyraznie wyzej 1,085
bo wczoraj był fed wiec wiadomo bylo ze szarpna :!:
to mysle ze była wystarczajaca rekomendacja ha ha
1,10 zaliczone :568: i na razie wyzej nie biore jeszcze pod uwagę :568:
a na D1 to jestemy caly czas w 2 formacjach wyraznie popytowych i kanał /1,12xxi filizanka /1,14xx to popyt
z klinami i trojkatami bywa roznie
teraz jeszcze doszedł trojkat symetr tez z zas 1,138 / klin byl ale sie zmyl bo byl na 1,0980 tylko
a o wyraznych wzrostach to jak ruszymy 23fbo czyli 1,104xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
przy szczycie 1,123xxx czyli u mnie 00 fbo
czerwcowy KONTR na SP byl po ok 1,073x :!:
KONTRAKTY
kontr 15wrzesnia byly 0k 1,0750 WIEC ZAKLADAjący spadek beda go jutro probowac na down
To rzadkosc by zysk na edku byl wyzej1-1,5 pkta a dwa :shock: :shock: :shock: to juz nie pamietam kiedy tak bylo
dla mnie to gdyby nad 1,1 utrzymali to by byl wyrazny szoooooooooooooook
choc na sp500 były ok 4500 wiec to nie bedzie jedyny szok
bo na ropie to jakis odchył
a gaz jest 2,4 czyli juz bdbbbb
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7002
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Czwartek 14.12.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

gaz
jedynie co porzadnie idzie /17k lki
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Zablokowany