DupnySystem0102

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
dopra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1009
Rejestracja: 25 wrz 2021, 19:46

Re: DupnySystem0102

Nieprzeczytany post autor: dopra »

przytaczasz tu przykład FB, który jak forum też jest przestarzałe, dzisiaj najbardziej popularny do kontaktu i wrzucania załączników czy rozmów jest Discord. Jest najbardziej funkcjonalny, można dodawać kanały, wątki w kanałach do dyskusji, wrzucać screeny bez szukania jakichś stron do umieszczania zdjęć i załączania ich na forum jako odnośnik. Już naprawdę jesteśmy w innych czasach.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: DupnySystem0102

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Zgadzam się FB to sziit. Koleś od Szwajcara bawi się w administrację na jednym. Niektóre sprawy śmieszne a inne poważne ale i tak burdel:
https://www.facebook.com/groups/tradingstart/
Na innych grupach o tematyce FX na FB nie ma wielkiego ruchu.
Z dziesięć lat temu telefon brało się do kibla aby umilić sobie czas grając w Snake'a. Teraz jak ludzie swoje życie wpakowali w telefony to co nieciekawie wygląda i nie ma appki na fona to jest nie do przyjęcia. Ale tak naprawdę co zaczęło spadek zainteresowania FX to początek notowania BTC:
FX G Trends.png
Ta czerwona krecha to początek notowań Bitcoina a zarazem spadek zainteresowania hasłem "Forex" wg. google Trends.
Od sierpnia 2011 ból rozstawania się z kolejnym depem przeminął..... wystarczyło kupić i trzymać.
Doszło do specjalizacji na FX, każdy trzyma się swojej działki nikomu nie chce się produkować na temat danego instrumentu jak i tak nikt go nie wysłucha. Dodatkowo nowy wchodzący na forum nawet nie wie kto na czym się zna i gdzie zacząć (mnie osobiście chyba z 6 miechów zajęło ogarnięcie co i jak na Nawi)
No i ludzie się dowiedzieli w końcu że FX to nie bajka.... uciekają od tematu, który pochłonął by ładnych kilka lat życia bez gwarancji na sukces.
Spójrz na dział DT w którym jako jeden z niewielu day trading uprawia jeden Demo Magik. Nawet Grzesiek FX nie wytrzymał a wydawał się być ambasadorem pokoju i harmonijnej współpracy. Coś w nim pękło i teraz wyraża swe niezadowolenie. Może to specyfika tego miejsca.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
DupnySystem
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 20 mar 2020, 16:41

Re: DupnySystem0102

Nieprzeczytany post autor: DupnySystem »

dopra pisze:
02 gru 2023, 22:48
przytaczasz tu przykład FB, który jak forum też jest przestarzałe, dzisiaj najbardziej popularny do kontaktu i wrzucania załączników czy rozmów jest Discord.
no tak, to fakt, to jak przeskok z sms na whatsup.

Co do Fx fakt, po prostu weszła moda na krypto. Śmieszne jest to, że są tacy całkiem nowi i myślą, że krypto wystarczy po prostu kupić i nic więcej. A jak przyjdzie strata to będzie znaczyło, że krypto to oszustwo. :))
Szczerze mówiąc to powinno się po prostu nastawić na oskubywanie leszczy i tyle, jesli ktos ma tupet to mozna w ten sposób sporo zrobić. I to w każdej branży. Wciskać kity bez skrupułów . Ostatnio wpadł mi jakiś filmik reklamowy Fijołka, pamiętam jak on tu zaczynał i był kompletnie zielony, nie szło mu jak kazdemu, pewnie i do dziś nie idzie, wszedł w szkolenia, jakieś wyjazdy, tysiące zł od szkoleń i spokój.

Kiedyś Fx to był undergound, widac jeszcze 5 lat i znów będzie :))

A'propos mojego dziennika i MM jake ostatnio pokochałem, weszła już przedostatnia pozycja w seryjce ośmiu. W poniedzialek ostatnia i jak się uda będzie koniec serii i od nowa :kosci:

https://www.forexfactory.com/llj.fx#acct.42

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: DupnySystem0102

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

DupnySystem pisze:
02 gru 2023, 23:37
dopra pisze:
02 gru 2023, 22:48
przytaczasz tu przykład FB, który jak forum też jest przestarzałe, dzisiaj najbardziej popularny do kontaktu i wrzucania załączników czy rozmów jest Discord.
....... Ostatnio wpadł mi jakiś filmik reklamowy Fijołka, pamiętam jak on tu zaczynał i był kompletnie zielony, nie szło mu jak kazdemu, pewnie i do dziś nie idzie, wszedł w szkolenia, jakieś wyjazdy, tysiące zł od szkoleń i spokój.

A'propos mojego dziennika i MM jake ostatnio pokochałem, weszła już przedostatnia pozycja w seryjce ośmiu. W poniedzialek ostatnia i jak się uda będzie koniec serii i od nowa :kosci:
https://www.forexfactory.com/llj.fx#acct.42
Skoro wspomniałeś tego Barana fijołka to patrzcie:
https://www.youtube.com/watch?v=bqh3iLeqdZw
Nazwał to "milionowym portfelem dolarowym". Pokazuje jakiś tam trading 22 listopada gdzie wyrywa z rynku około 4000-5000 USD... Pięknie ???
Ni cholery nie.... rozrzuca bez sensu pozycje po kilku rynkach zamiast skupić się na jednym. Mając 1MLN USD powinien wyrwać 50.000 USD tego dnia na walutach w kilku pozycjach. Ale to nie ma znaczenia ponieważ to konto to DEMO ale on o tym nie wspomina.
Tak wyglądają właśnie trenerzy, kołcze, sprzedawcy szkoleń "Made in Poland". Ich poziom skubania leszczy zszedł na psy.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
DupnySystem
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 20 mar 2020, 16:41

Re: DupnySystem0102

Nieprzeczytany post autor: DupnySystem »

SEROL666 pisze:
03 gru 2023, 15:01
Tak wyglądają właśnie trenerzy, kołcze, sprzedawcy szkoleń "Made in Poland". Ich poziom skubania leszczy zszedł na psy.
czy ja wiem że szedł na psy? trejdingowo zawsze miał kłopoty, jak wiekszosć, czyli w normie. Większość ludzi ma nie równo pod sufitem i powoli dochodze do wniosku, że dojenie leszczy to norma w biznesie, czy to wciskasz bajki, że masz nowy lek przeciwbólowy, a to zwykła piguła z krzyżykiem ;) Każdy musi wciskać kity w większości branż. Warunek na zyski, niesttey. Czy kreujący się na najlepszego tradera Zaorski, też musiał pokombinowac z tokenami, stworzyć społeczność dookoła siebie, pościemniać, sprzedać, pokazać jak zarabia kasą z kosmosu. Kazdy orze jak może. Tak, kazdy orze jak może.

1to1
Gaduła
Gaduła
Posty: 162
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:02

Re: DupnySystem0102

Nieprzeczytany post autor: 1to1 »

SR plus 20 pkt to ma być ten system o wysokiej skuteczności.

Awatar użytkownika
DupnySystem
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 20 mar 2020, 16:41

Re: DupnySystem0102

Nieprzeczytany post autor: DupnySystem »

1to1 pisze:
04 gru 2023, 17:42
SR plus 20 pkt to ma być ten system o wysokiej skuteczności.
Chyba nie, nie znam nic takiego.

1to1
Gaduła
Gaduła
Posty: 162
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:02

Re: DupnySystem0102

Nieprzeczytany post autor: 1to1 »

Jak tu widzę wejście long, a cena idzie 15pkt w dół.
Grasz na pałę.

Awatar użytkownika
DupnySystem
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 20 mar 2020, 16:41

Re: DupnySystem0102

Nieprzeczytany post autor: DupnySystem »

Czyli jeśli komuś się zdarzy, że zlecenie jest nie trafione i zamknie się stop losem, nawet jak wcześniej 6 z rzędu weszło na TP to znaczy że jednak ktoś gra na pałę?
No to gratuluję logiki, przejrzałes mnie. Ehh.
Pewnie Ty nie grając na pałę masz 100% skuteczności. Naprawdę zazdroszczę.

A propos dziennika,
W rachunku LLJ 05 została ostatnia pozycja w serii.
Aktualnie jest ponad 1400%. Co jest przyjemne, że jak ta ostatnia pozycja nie wejdzie to summa summarum cała seria i tak wyląduje z zyskiem około 700%. :)
Jutro start następnej serii.

Awatar użytkownika
DupnySystem
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 20 mar 2020, 16:41

Re: DupnySystem0102

Nieprzeczytany post autor: DupnySystem »

Ostatnia pozycja weszła, czyli następna seria zaliczona pozytywnie :) z wzorowym DD 0% :d
W tym MM dopuszczam jeszcze mozliwość zamknięcia pozycji nie poprzez SL lub TP tylko ręcznie w momencie jeśli cena zblizy się do SL i wróci do ceny otwarcia i wówczas wyjście na zero, oraz uznaniowo, jeśli pozycja pozostaje otwarta zbyt długo i poziom od którego została otwarta de facto się zdeaktualizował. To bardziej związane z startegią sytemu.

Oczywiście sensem takiego MM jest to, że w danej strategi pojawiają się pozytywne serie. Wówczas jest właśnie taka opcja na większy zarobek wykorzystując na maxa lewar. Co udowodniłem. ;)

ODPOWIEDZ