DayTrading: Piątek 10.11.2023

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7002
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 10.11.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

[q
Zobaczymy jakie bedzie otwarcie i co ten rating zrobi z wykresem .
[/quote]
tyle im wolno lekki problem gdyby zeszli nizej 4412 :568:
mialem to na otwarcie gasic ale przez ten rating to potrzymam tzn :568: / przynajmniej 1lke zostawię
dax
to samo lub podobnie :568:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4499
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 10.11.2023

Nieprzeczytany post autor: navik »

Hmmmm...
Myśle ze test 4400 - 4394 ( LT na D1 i pivot piątkowej D1) mozemy zrobić nawet na otwarciu rynku, bo to piątkowe „ dopychanie kolanem” do poziomu 4430 było wlasnie takim „dopychaniem kolanem”. Pamiętać trzeba fakt , ze cały tydzień stali w miejscu i nie mogli tego poziomu zrobić , dopiero na koniec tygodnia go zrobili.

Ale to wszystko to jest tylko gdybanie. Zobaczymy juz za 12h co bedą rysować. A najbardziej interesujące bedzie to co USA narysuje .
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Awatar użytkownika
setka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 981
Rejestracja: 17 paź 2022, 21:51

Re: DayTrading: Piątek 10.11.2023

Nieprzeczytany post autor: setka »

USA
ryzyko jest takie ze za raz zaczna obnizac stopy gwałtownie i rusza z dodrukiem ----> rentownosc obligacji.
Wtedy po dolarku.
A inflacja ? to problem plebsu nie ich.

KubaWatahe
Gaduła
Gaduła
Posty: 104
Rejestracja: 03 lis 2022, 20:11

Re: DayTrading: Piątek 10.11.2023

Nieprzeczytany post autor: KubaWatahe »

Patrząc na luki z 1-2 sierpnia, kiedy Fitch obniżył rating, to były one na poziomie ok. 20 punktów dla SP500 i 50 punktów dla DAX. Biorąc pod uwagę, że Moody's zmienił "tylko" perspektywę, a rating pozostawił na najwyższym poziomie, to spodziewałbym się luki o połowie wartości, więc byłoby to niewiele. Pytanie co zrobią dalej. Obstawiam, że spróbują domknąć najpierw lukę i pójdą jutro w dół.

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Piątek 10.11.2023

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

SP 500 :?: :?: :?: Wygląda to bardzo podobnie ,żeby czegoś tu nie odwalili ,co do układów Harmonicznych to istny kabaret :wink: mierząc z góry cały układ to 3 Driwe ,każde zejście twoży Craba 161,8 ,mierząc z dołu całość to BAT ,dalej możliwy WHITE SWAN i znowu z dołu Qazimodo :arrow: Dwie ostatnie to tylko projekcje :wink:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

KubaWatahe
Gaduła
Gaduła
Posty: 104
Rejestracja: 03 lis 2022, 20:11

Re: DayTrading: Piątek 10.11.2023

Nieprzeczytany post autor: KubaWatahe »

MERLIN pisze:
12 lis 2023, 16:40
SP 500 :?: :?: :?: Wygląda to bardzo podobnie ,żeby czegoś tu nie odwalili ,co do układów Harmonicznych to istny kabaret :wink: mierząc z góry cały układ to 3 Driwe ,każde zejście twoży Craba 161,8 ,mierząc z dołu całość to BAT ,dalej możliwy WHITE SWAN i znowu z dołu Qazimodo :arrow: Dwie ostatnie to tylko projekcje :wink:
Faktycznie jeśli na SP500 się zrealizował 3-drive, a tak wygląda, to trza wiać stąd czym prędzej, bo właśnie osiągneli cel :/ i czekać na Navikowego ORGRa :)

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7002
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 10.11.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

rating ratingiem a luki na edku nie ma i narazie leciutko w dół :P
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4499
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 10.11.2023

Nieprzeczytany post autor: navik »

GJ otworzył sie luką w dol . Często jest tak , ze SP otwiera sie podobnie jak GJ . Dla mnie gj to taki „ prognostyk” otwarcia na sp .
Zobaczymy czy dzis SP tez sie otworzy luka w dol :wink:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Zablokowany