DayTrading: Środa 13.09.2023

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7002
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Środa 13.09.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

niech kazdy pisze tu co chce
nie ma tu z tym problemu
komus nie pasuje zaznacza go sobie jako wroga i go nie czyta
bardzo sensowne rozwiazanie :568:
znowu to powtorze
istotne jest by nikt nikogo nie obrazał :!: :!: :!:
zwłaszcza poczatkujacy mogliby wiecej sie udzielac i o to przynajmniej ja tu prosze a nie pisac na priv
zas co do edka bo to tu wiekszosc interesuje
rozwiazanie siłowe bedzie wkrotce i mysle ze w tym tygodniu / jutro ecb a piatek kontrakty
nawet na edku kontrakty grudniowe sa na wzrosty /wiekszosc jest wyrazna
dopiero zejscie nizej 1,067x mozna mowic o mozliwych spadkach
dalej na 1,07 jest mur corac bardziej mocny
a to ze sa roznice w zalozeniach np moje i merlina to tylko znaczy ze oba kierunki sa w grze :!: :!: :!:
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2023, 21:40 przez baxik, łącznie zmieniany 1 raz.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Viking
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 29 maja 2007, 09:22

Re: DayTrading: Środa 13.09.2023

Nieprzeczytany post autor: Viking »

Grzesiek.fx pisze:
13 wrz 2023, 19:10
MauiBreaker pisze:
13 wrz 2023, 19:02

Zobacz sobie jak wygląda prawdziwy trading poniżej z DARMOWEGO szkolenia.
Czy dociera do ciebie fakt, że nikt tu nie chce darmowego szkolenia?
Kolego, prośba wielka wypowiadaj się za siebie, a nie za wszystkich, ok?
Wiem, liczba mnoga brzmi zacniej niż "ja", ale naprawdę słabo to wygląda.

Viking
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 29 maja 2007, 09:22

Re: DayTrading: Środa 13.09.2023

Nieprzeczytany post autor: Viking »

SEROL666 pisze:
13 wrz 2023, 19:36
Hej
Jak chcesz coś pokazać to nie w tym dziale. Załóż sobie w dziale forex journal dziennik i tam zaprezentuj to co chcesz bo tutaj to to nieszczególny pomysł. Ponadto cokolwiek tu napiszesz to w pewnym sensie przepadnie a w journalu będziesz miał wszystko w jednym miejscu. I zobaczysz czy ktoś jest zainteresowany tradingiem na Nasdaq, bo tutaj to mix wszystkiego plus EUR/USD.
Dzienniki zakładali najlepsi jacy przewinęli się przez to forum.
Powodzenia
właśnie miałem to zaproponować. to chyba najlepsze rozwiązanie, aby co niektórym szkoleniowcom tutaj obniżyć ciśnienie w portach :mrgreen:

Viking
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 29 maja 2007, 09:22

Re: DayTrading: Środa 13.09.2023

Nieprzeczytany post autor: Viking »

azyl pisze:
13 wrz 2023, 19:39
ja chcę i jeszcze kilku innych z pewnością by się znalazło. forum to miejsce gdzie każdy ma prawo głosu, mam rację? miałem nie uczestniczyć w tej dyskusji więc na tym komentarzu zakończę, z tym, że to wręcz śmieszne jak najeżdżanie na nowych a później widzę wpisy, że kiedyś był tu większy ruch. co wam do tego co kto wrzuca ? nie od wczoraj jesteście na rynku, macie swoje systemy, zarabiacie więc trzymacie się utartych, własnych schematów (i nie wyciągajcie argumentu, że nowi się nie znają itp.) są tacy którzy się chętnie czegoś nowego dowiedzą.
pozdrawiam
mądrego to i dobrze posłuchać, polać mu!!! :mrgreen:
niby to takie proste, ale jak widać nie łatwe.

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7002
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Środa 13.09.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

brakuje mi spadku mocniejszego na indeksach głownie więc moze po kontraktach :idea:
ciagle to powtarzam spore luki beda po zamknieciach kontraktow tym razem w góre :idea: :idea: :idea:
sp500 kurs jest 4488 u mnie a bedzie 4515 to na teraz :568:
dax u mnie
Auto przewijanie poz
01:30 2023-09-14
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2023, 21:50 przez baxik, łącznie zmieniany 1 raz.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4499
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Środa 13.09.2023

Nieprzeczytany post autor: navik »

baxik pisze:
13 wrz 2023, 21:44
brakuje mi spadku mocniejszego na indeksach głownie więc moze po kontraktach :idea:
ciagle to powtarzam spore luki beda po zamknieciach kontraktow tym razem w góre :idea: :idea: :idea:
Myśle ze konkretne rozstrzygnięcie ( kierunek na dłużej ) na indeksach bedzie po FEDzie dopiero. 20.09
Mi z perspektywy D1 ciągle brakuje zejścia na 4216 SP(minimum).
Zobaczymy po 20.09 co bedą rysować .
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Viking
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 29 maja 2007, 09:22

Re: DayTrading: Środa 13.09.2023

Nieprzeczytany post autor: Viking »

MauiBreaker pisze:
13 wrz 2023, 19:02
NIE JESTEM SZKOLENIOWEM TYLKO PRAKTYKIEM
Szkoleniowiec -> musi sprzedawać kursy bo sam nie wyżyje z tradowania
Ja nic nie sprzedaje, polecam darmowe materiały, napisałem to już w pierwszym poście. Zamieściłem link do darmowego szkolenia, nie mojego tylko ICT, i swojego Twittera żebyś zobaczył jak się traduje.
Tak troche wyrwałem z kontekstu, ale chyba zbyt trudnego języka używasz, bo czytam wszystkie posty od wczoraj i dalej co niektórzy widać nie rozumieją tego, a piszesz to już któryś raz.

Tak sobie przypomniałem teraz fajny post na innym forum bardzo dawno temu. Był sobie tak taki Pan LEM (starzy wyjadacze pewnie go pamiętają), pisał o falach i planetach, nagle przestał i ogłosił, że zakłada płanty blog. Komentarz jednego z forumowiczów mnie wtedy rozwalił i zrobił na mnie niesamowite wrażenie: "ale się podziało - Lem dalej zarabia na giełdzie, ale już nie na parkiecie". mega co? oczywiście admin zaraz go usunął, ale do dzisiaj to pamiętam.

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7002
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Środa 13.09.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

złote infa
Lot trzmiela na złotym. Czy to koniec?
Po raz kolejny dzień zaczęliśmy od osłabienia krajowej waluty. Tym razem złoty szybko przeszedł do kontry. Nikt nie wie, jak długo potrwa ten niespokojny lot i do jakich poziomów nas doprowadzi?
DAX coraz bardziej ściśnięty
Kleszcze w postaci SMA50 i SMA200 zaciskają się. Przed nami bliskie rozstrzygnięcie i niewykluczony duży ruch rynku.???????????????////

Jak zareaguje kurs euro i dolara na decyzje EBC i Fed?
Jutro z kolei poznamy decyzję EBC. Na ten moment oczekiwania zakładają, że z 70-procentowym prawdopodobieństwem zobaczymy podwyżkę o 25 punktów bazowych
fed 20tego
zalecenie
kto nie ma wprawy w dt to lepiej stac z boku
edek i to tylko do ecb :idea: pozniej a to zobaczymy :idea:
najlepiej jakby bylo i 107 i 1,08 to tak by zarobic bo w 1,06 jakos nie bardzo widzę

sp500 kontrakty
tu widac z 15 marca da ly super zyski
na dzis czerwcowe dalej na plusie wiec moze byc spokoj traca tylko te z 15sierpnia
tydzien po kontraktach w obu przypadkach rynek spadał

normalnie to tu az sie prosi o ABC gdzie B-4550,00
czy bedzie normalnie a to zobaczymy nara
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: DayTrading: Środa 13.09.2023

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Aaaaand the winner is...

Zostałem wezwany przez użytkowników do zaprowadzenia małego porządku, a więc co następuje:

NinjaProject - wulgaryzmy i chamstwo nie będą tolerowane. Przypominam, że właścicielem forum jest tylko administrator, i co prawda, nie ma forum bez użytkowników, ale każdy inny ma tu takie same prawa i obowiązki. Dlatego to, że często dzielisz się wiedzą i doświadczeniem, co napewno wielu userów zdążyło docenić, nie zwalnia Cię z tego, aby tychże zasad przestrzegać.

Następnym razem proponuję wybrać się na spacer, dać wyluzować emocjom i przemyśleć co napisać jeśli tak to na Ciebie wpływa. Z racji, że to nie pierwszy raz to jakaś reprymenda musi być. 3 dni bana na zatopienie się we własnych myślach.

Wszystkim innym przypominam również o zasadzie netykiety, zakazu reklam Waszych twitterów, discordów, 'darmowych' grup sygnałowych itp. itd. - podejrzane linki wyciąłem bez zagłębiania się w nie. Forum to miejsce wymiany opinii. Prowokując lub dając się prowokować coraz bardziej ulega degradacji atmosfera tego forum, dlatego też warto zastanowić się przed kolejnymi postami czy w tym kierunku chcecie tworzyć sobie środowisko tego miejsca.

Trzymam za Was kciuki.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Zablokowany