DayTrading: Wtorek 20.06.2023

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: DayTrading: Wtorek 20.06.2023

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

navik pisze:
20 cze 2023, 02:47
Przeczytaj ze zrozumieniem SEROL to co napisałem w piątek do baxa i o co mi podniósł ciśnienie!
Swoją drogą mam to gdzieś czy gra na demo czy Real i absolutnie nie jestem ciekawy jakie zyski wyciąga z rynku! . Ale chcąc zobaczyć co bax pokazuje ( analizę! bo od tego jest to forum, żeby przedstawiać swoje analizy , pomysły i założenia ! ) to niestety jestem zmuszony ( i wszyscy inni ) oglądać zajęte pozycje albo same wklejki zajętych lub zamkniętych pozycji i co ważne: PO CZASIE wejścia ! Pytanie po co ? Przecież moze zamieścić samą analizę, a nie chwalić sie zyskami , co zdaje sie jest nawet w regulaminie tego forum ujęte :idea:
Sam nigdy nie naśladowałem i nie naśladuje nikogo ( nawet zawodowca :!: ) tym bardziej baxa.
Ale jak sam słusznie zauważyłeś jest bardzo dużo adeptów, młodych - gniewnych , którzy naoglądają sie Zaorskiego i ...idąc tym tropem naczytają sie baxa, a potem moczą depozyt za depozytem.
Komu to ma służyć ? Po to jest to forum ?

Każdy ma swoje założenia dotyczące rynku , tak ? Podejrzewam ze Ty jako zawodowiec ( bo taki wniosek mozna wyciągnąć z postu, który napisałeś wczoraj rano o godz 03.04 ) tez masz swoje założenia na podstawie których wchodzisz w rynek lub wychodzisz .
Skoro każdy ma swoje założenia ( przynajmniej powinien je mieć ) to po jaka cholerę udawać najmądrzejszego i krytykować ? ( ty to nazwałeś „ udzielaniem rad” ) A kilka godzin wcześniej pytać o scenariusz na dany dzień?

Wpadasz tutaj raz na ruski miesiąc , wklejasz jakieś durne zdjęcie Morawieckiego , Obajtka czy innego cymbała i to jest Twój cały wkład w dział DT . A psioczysz ze forum zdycha i jak baxa nie bedzie to bedzie „armagedon” i nikt nie bedzie wiedział jaką zająć pozycje.

Zastanów sie czy Ty czasem sam na własne życzenie :!: nie wystawiłeś sie na ten cyrk wczorajszym wpisem. Bo przerośnietym ego aż z niego kipi !
I nie wycieraj sobie gęby mną !
Żegnam .
Łzy wzruszenia mam w oczach ty jeszcze na nogach kilka godzin temu padło "dobranoc". Jak tam twój 40 tonowy Smok ? jutro kogoś jeszcze rozjedziesz !
Ty chyba masz jakiś problem. Wytłumaczę Ci prosto. Na FX jesteś sam. I to wszystko.

To prawda piszę rzedko ale czytam. Gdybym pisał na DT to czekało by minie to samo co baxika
Wklejam głupoty zreguły z Bemowo bo ma wyluzowane podejście na FX no setka się załamał i chciał uciakać z forum i proszę został. Wy się spinacie jak baranie jaja. Macie jakiś zestaw życzeń i pretensji do innych forumowiczów. Więc napisałem co myślę. Polemika przebiegła w standardzie naszego forum. Czujesz się pokrzywdzony.... to zastanów się co piszesz no i nie dorabiaj za dużo do tego co napisałem.
bajo navik
"If music is dying musicians are killing it" - MP

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4499
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Wtorek 20.06.2023

Nieprzeczytany post autor: navik »

Wniosłeś wkład w DT. Juz drugi dzień z rzędu . Brawo .
Mam uczulenie na takich specow od fx jak ty, z przerosnietym ego , i odpalam sie w sekundę . To moja słabość niestety .
Żegnam .
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Awatar użytkownika
setka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 981
Rejestracja: 17 paź 2022, 21:51

Re: DayTrading: Wtorek 20.06.2023

Nieprzeczytany post autor: setka »

SEROL666 pisze:
20 cze 2023, 03:29
.... setka się załamał i chciał uciakać z forum i proszę został.
nie załamał się tylko jest na wtopie i trzyma stratną pozycje,
dawno sie wyleczyłem z załamki z powodu strat, poza tym strata kontrolowana........
tak już setka ma i nie zamyka takich pozycji tylko kisi czasami nawet 2 lata bo i tak było...
mam 100% zablokowane depo aktualnie i nie mam co pisać,,,, czytam tylko ale wolałbym czytać co innego niz wasze powyzsze utarczki.

dajcie siana panowie już.........
wrzućcie jakies predykcje co dalej z rynkiem bo stoimy w ciekawym miejscu jakby w pozycji do odwrócenia.

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7001
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Wtorek 20.06.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

Navik przeciez to ty pierwszy zaczałes dziamotanie tu na forum
a zaczales od kawy i od tekstu o demo co momentalnie podchwycila spec grupa stąd
Po raz juz kolejny tu powtarzasz ze nie obchodzi czy ja gram na demo czy w realu po co?
mnie tez nie obchodzi na czym ty grasz?
Piszesz o jakichs wejsciach moich po czasie? to juz przesada
sygnalizowalem wyraznie i podawalem poziomy zanim sie ciebie o cokolwiek zapytalem
w czwartek i kilka razy powtarzalem ze skoncza z kontraktami to zacznie ropa rosnąć
post1045522.html#p1045522
rano w piatek napisalem ze dobrze jak do 71,5 dociagna pozniej co cie tez zirytowalo gdy zapytalem czy postawiles ski bo doszli do 71,47 bo ja lki mialem z ok 68 wiec mnie tylko ski interesowaly
i do teraz jeszcze jedna mam lke
zareagowales impulsywnie gdy napisalem ze wyzej 74 to nie tak juz hurra w tę srode i ze 4500 nie rusza na sapce
nie komentowalem tego pozniej bo sroda jutro
o zyskach
masz krotka pamiec ja moze ciut chwalilem sie zyskami fakt ale ze 3mce---temu
gdy walilem jak w studnie pozycjami 3 razy wiekszymi niz dzis / wtedy moze przesadzalem to tu pokazujac
ale nie teraz gdy wiekszosc to poz po 0,1lot
ja swoje gram a ty masz swoje zalozenia i ja z przyjemnoscia cie slucham i tyle a ze troszke przegiąłęś i to jest fakt ale nie ma tematu AMEN
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7001
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Wtorek 20.06.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

.wrzućcie jakies predykcje co dalej z rynkiem bo stoimy w ciekawym miejscu jakby w pozycji do odwrócenia.
[/quote]


ropa na dt ok 71 lki i najlepiej moze juz wyzej 72,5 ski ale dalej 72
na teraz mam tylko lki na ropie :568: i ski gaz brrrrrrrrrrrrrrrr
setka
najlepiej to bedzie jak rynek dzisiaj choc pod 1,09 chociaz zejdzie na edku
DALEJ ski indeksy trzymam :568:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Wtorek 20.06.2023

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

SEROL666 pisze:
20 cze 2023, 01:19

Może kiedyś pokażę co robię pók co banda buraków tu rozrabia to się odechciewa czegokolwiek.
Pokaż chociaz jedno rozegranie na rynku z pokazanym wejściem i wyjściem. Co by z wrażenia wszystkim kapcie spadły :)
Zawodowiec. Już mnie brzuch boli od śmiechu od tego twojego nadęcia :d

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Wtorek 20.06.2023

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

To zapraszam zawodowców do analizy i pokazania setupu co świat nie widział. Pewnie skończy sie jak wczoraj gdy mowa o konkretach to ogon pod siebie i tyle ich widziano :)

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7001
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Wtorek 20.06.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

Cblondyn pisze:
20 cze 2023, 07:09
To zapraszam zawodowców do analizy i pokazania setupu co świat nie widział. Pewnie skończy sie jak wczoraj gdy mowa o konkretach to ogon pod siebie i tyle ich widziano :)
no taaa
a ten setup to ma byc juz zaraz na specjalne zyczenie CH - blondiego


Oto ‘wielki sekret’ tradingu, o którym nie powie Ci nikt, gdy uczysz się handlować: “Nie będziesz zarabiać pieniędzy z tradingu jeśli jesteś w niego zaangażowany tylko po to, by zarabiać pieniądze!”
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Wtorek 20.06.2023

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Cblondyn pisze:
20 cze 2023, 07:09
To zapraszam zawodowców do analizy i pokazania setupu co świat nie widział. Pewnie skończy się jak wczoraj gdy mowa o konkretach to ogon pod siebie i tyle ich widziano :)
Dziękujemy za zaproszenie napewno skorzystamy :)

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1197
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: DayTrading: Wtorek 20.06.2023

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

baxik pisze:
20 cze 2023, 00:08
ja tam chetnie zobaczylbym czyjes dt powiedzmy choc przez 3 dni
nawet na demo ktore tu co drugiego gryzie w oczy bo demo jest beee.
to przeciez prosty przekaz historia dzisiaj i wszystko na tacy po jednym dniu choc przez 3dni
otwarcie zamkniecie rynku :568: nawet takie stratne :568: :568:
a tu wielu obiecywało i na tym koniec :568:
wg mnie nie jest to zadne zasmiecenie watkow bo pokazuje kiedy wchodzisz i kiedy pozycjer gasisz i jaki procentowo z tego z/s
juz pomijam to ze wejscie czas , moc i dlaczego wejscie w rynek tez widac wyraznie na wykresie
a tu jak ktos cos pokaze to jeden raz i tylko wtedy gdy to wejscie jest bdbbbb
O, jaka miła niespodzianka o poranku! Mamy zgodną chęć :564:
Wchodzę w to, pod warunkiem, że zrobimy to obydwoje - ja zaspokoję Twoją ciekawość a Ty moją. Ty wybierasz czas, instrument* i kwotę na koncie realnym.
Proponuję mbank, bo obydwoje mamy tam konta i obydwoje używamy ich platformy webowej.
Jedyny mój warunek - będą widoczne dwie pierwsze i trzy ostatnie cyfry zawartej transakcji. Reszta jest mi totalnie obojętna.

*Tylko nie pary z try, bo na realnym tylko Ty masz dostęp do tego instrumentu.
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

Zablokowany