Psycholog na giełdzie

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: belon »

ninjaproject pisze:
09 maja 2023, 20:00
No debil jakich mało!
Wyssane z dupy wszystko!

Pomyliło mu się z kimś innym, najwyraźniej.
Ja się nigdy w taki sposób nie promowałem i nikomu nigdy takich bzdur nie obiecywałem.
I nigdy nie pokazywałem moich faktycznych zarobków.
I zawsze pisałem, że moje zarobki to tylko US może zobaczyć.

Niech pokaże dowody, a nie pierdoli głodnych kawałków!
Nigdzie nie napisałem, że pokazywałeś zarobki - znowu nie czytasz albo nie rozumiesz co czytasz albo już zaczynasz kręcić i chyba faktycznie głowę masz tylko po to, żeby nią jeść i beret nosić.

No to ciekawe jakie teraz szpagaty będą:

- obietnica przedstawienia zyskownego handlu: https://www.forexfactory.com/thread/pos ... ost9553521
- poziom zwrotu tego zyskownego handlu: https://www.forexfactory.com/thread/pos ... ost9571152
- no i że to dzienny: https://www.forexfactory.com/thread/pos ... ost9596652

I jak panie surdel, przypomniało się?

==========
Przepraszam autora wątku za niecenzuralne słowa w wymianie postów z kolegą frytkiem ale słowo "kurwa" i zwrot "nindza krótki siurdak" wybrzmiewa w słowie pisanym trochę lepiej jak wykrzyknik lub jakaś emota - jeżeli uznasz za stosowne zgłoś do moda prośbę o wykasowanie.
Z pozdrowieniami; oczywiście dla autora wątku a nie krótkiego s....

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

belon pisze:
09 maja 2023, 22:00
ninjaproject pisze:
09 maja 2023, 20:00
No debil jakich mało!
Wyssane z dupy wszystko!

Pomyliło mu się z kimś innym, najwyraźniej.
Ja się nigdy w taki sposób nie promowałem i nikomu nigdy takich bzdur nie obiecywałem.
I nigdy nie pokazywałem moich faktycznych zarobków.
I zawsze pisałem, że moje zarobki to tylko US może zobaczyć.

Niech pokaże dowody, a nie pierdoli głodnych kawałków!
Nigdzie nie napisałem, że pokazywałeś zarobki - znowu nie czytasz albo nie rozumiesz co czytasz albo już zaczynasz kręcić i chyba faktycznie głowę masz tylko po to, żeby nią jeść i beret nosić.

No to ciekawe jakie teraz szpagaty będą:

- obietnica przedstawienia zyskownego handlu: https://www.forexfactory.com/thread/pos ... ost9553521
- poziom zwrotu tego zyskownego handlu: https://www.forexfactory.com/thread/pos ... ost9571152
- no i że to dzienny: https://www.forexfactory.com/thread/pos ... ost9596652

I jak panie surdel, przypomniało się?

==========
Przepraszam autora wątku za niecenzuralne słowa w wymianie postów z kolegą frytkiem ale słowo "kurwa" i zwrot "nindza krótki siurdak" wybrzmiewa w słowie pisanym trochę lepiej jak wykrzyknik lub jakaś emota - jeżeli uznasz za stosowne zgłoś do moda prośbę o wykasowanie.
Z pozdrowieniami; oczywiście dla autora wątku a nie krótkiego s....
Wszystkie linki prowadzą do tego samego:
Napisałem prawdę. To było ile? Sześć lat temu.
Obecnie nie potrzebuję grać w taki sposób.

Poza tym, to sześć lat temu ja nikogo za pieniądze nie uczyłem.
Miałem grupę zapaleńców, z którymi pracowaliśmy razem.
Fajne czasy, dobrze się wspomina, ciekawe projekty wtedy robiliśmy.

Marcin Mądrzak wtedy był, i Mariusz Drozdowski, i inni też.
Marcin potem założył FxWare - a ode mnie się programowaniem zaraził.
A Mariusz to cała historia - Magiczne Chmury MMD i Deep Market Level...
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: belon »

ninjaproject pisze:
09 maja 2023, 22:35
belon pisze:
09 maja 2023, 22:00
ninjaproject pisze:
09 maja 2023, 20:00
No debil jakich mało!
Wyssane z dupy wszystko!

Pomyliło mu się z kimś innym, najwyraźniej.
Ja się nigdy w taki sposób nie promowałem i nikomu nigdy takich bzdur nie obiecywałem.
I nigdy nie pokazywałem moich faktycznych zarobków.
I zawsze pisałem, że moje zarobki to tylko US może zobaczyć.

Niech pokaże dowody, a nie pierdoli głodnych kawałków!
Nigdzie nie napisałem, że pokazywałeś zarobki - znowu nie czytasz albo nie rozumiesz co czytasz albo już zaczynasz kręcić i chyba faktycznie głowę masz tylko po to, żeby nią jeść i beret nosić.

No to ciekawe jakie teraz szpagaty będą:

- obietnica przedstawienia zyskownego handlu: https://www.forexfactory.com/thread/pos ... ost9553521
- poziom zwrotu tego zyskownego handlu: https://www.forexfactory.com/thread/pos ... ost9571152
- no i że to dzienny: https://www.forexfactory.com/thread/pos ... ost9596652

I jak panie surdel, przypomniało się?

==========
Przepraszam autora wątku za niecenzuralne słowa w wymianie postów z kolegą frytkiem ale słowo "kurwa" i zwrot "nindza krótki siurdak" wybrzmiewa w słowie pisanym trochę lepiej jak wykrzyknik lub jakaś emota - jeżeli uznasz za stosowne zgłoś do moda prośbę o wykasowanie.
Z pozdrowieniami; oczywiście dla autora wątku a nie krótkiego s....
Wszystkie linki prowadzą do tego samego:
Napisałem prawdę. To było ile? Sześć lat temu.
Obecnie nie potrzebuję grać w taki sposób.

Poza tym, to sześć lat temu ja nikogo za pieniądze nie uczyłem.
Miałem grupę zapaleńców, z którymi pracowaliśmy razem.
Fajne czasy, dobrze się wspomina, ciekawe projekty wtedy robiliśmy.
Powyższe to kolejne kłamstwo: https://www.forexfactory.com/thread/pos ... st11064633 - chyba, że faktycznie nie uczyłeś bo nikt nie chciał.

I zacytuję jeszcze raz:
ninjaproject pisze:
09 maja 2023, 20:00
Wyssane z dupy wszystko!
Pomyliło mu się z kimś innym, najwyraźniej.
Ja się nigdy w taki sposób nie promowałem i nikomu nigdy takich bzdur nie obiecywałem.
Niech pokaże dowody, a nie pierdoli głodnych kawałków!
O 20:00 bzdury z dupy o 22:30 no tak, prawda, tylko mi się zapomniało, że miałem taki zwrot.
Kłamiesz, manipulujesz, zmyślasz, dupa z ciebie a nie jakiś "mentor czy trener".
A trajderem to już na pewno nie jesteś. Może jakimś trajderkiem z kontem demo.

Idź się leczyć gościu bo z tobą naprawdę jest coś nie tak.
Ostatnio zmieniony 09 maja 2023, 23:00 przez belon, łącznie zmieniany 1 raz.

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: belon »

I dobranoc.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Kompromitujesz się, to już 2018-ty.
Wtedy dopiero zacząłem myśleć o zarabianiu na wiedzy.
I może doczytaj, bo nie czytałeś wszystkiego.
post1044084.html#p1044084

I przestań się już kompromitować Panie belon!
Bo niżej spaść już nie możesz.
Już pokazałeś swoje chamstwo wystarczająco.

Jeżeli jesteś aż tak sfrustrowany, że tyle lat w tym siedzisz i nadal ci nie wychodzi trading, to po prostu sobie odpuść, a nie ścigaj normalnych ludzi tworząc bajki z dupy wyssane!

A! I jeszcze zapomniałem ci podziękować za dodatkową reklamę!
Być może dzięki temu więcej ludzi kliknie w te linki i poczyta od początku moje wątki na FF, i się czegoś nauczą.
I popatrz! Za darmo nawet!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

A i jeszcze jedno!
Ty wiesz kto ja jestem.
Ja nie mam bladego pojęcia kim Ty jesteś, jakiś anonimowy belon...
Jak wipsać "belon" w Google, to wyskakuje "Wojciech Jerzy Belon (ur. 14 marca 1952 w Kwidzynie, zm. 3 maja 1985 w Krakowie) – polski pieśniarz, poeta, kompozytor."
A co to jest ten belon tak w ogóle?
Wyskakuje też "Belona, belona pospolita (Belone belone) – drapieżny gatunek morskiej ryby belonokształtnej z rodziny belonowatych (Belonidae)."
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: belon »

ninjaproject pisze:
09 maja 2023, 17:48
Od początku byłeś jednym z tych, którzy się przypierdalali do każdego, kto chciał coś napisać, albo pokazać, bo jakże to?! Przecież belon ma jedyną rację!
Odniosę się jeszcze do tego: pokaż mi choć jeden post, gdzie przypierdoliłem się do jakiejś analizy, wykresu, wrzutki na forum z pozycją.
Przypierdałem się do kilku takich fantastów ja ty, którzy codziennie wrzucali teksty jaką to kasę nie przytulają nie pokazując przy tym żadnych przekonujących skrinów: nawet zwykła wstawka z otwartą pod analizę pozycją.
ninjaproject pisze:
09 maja 2023, 23:13
A i jeszcze jedno!
Ty wiesz kto ja jestem.
Ja nie mam bladego pojęcia kim Ty jesteś, jakiś anonimowy belon...
Jak wipsać "belon" w Google, to wyskakuje "Wojciech Jerzy Belon (ur. 14 marca 1952 w Kwidzynie, zm. 3 maja 1985 w Krakowie) – polski pieśniarz, poeta, kompozytor."
A co to jest ten belon tak w ogóle?
Wyskakuje też "Belona, belona pospolita (Belone belone) – drapieżny gatunek morskiej ryby belonokształtnej z rodziny belonowatych (Belonidae)."
A jakie to ma znaczenie, żebyś miał blade czy jakiekolwiek inne pojęcie kim ja jestem?
Może być ta drapieżna ryba. Może Wojciech Belon. Może być też Jose Arcadio Morales, kubański pisarz-eseista.
I tak fajnie wygooglało bo jak ja wpisałem w google dadas to mi wyskoczyło "tempy huj".
Zresztą na forum nie podpisujesz się nazwiskiem nie masz go też w stopce - to po co się znowu przypierdalasz?
Dla większości na forum też jesteś jakiś anonim.
=========

A żeby uzmysłowić z kim ja tu klikam: kolo zapomniał, że kręcił kwartalne wyniki na poziomie depo x 54000.
DEPO RAZY 54000. Nożeszkurwajapierdolę: pięćdziesiąt cztery tysiące razy w trzy miesiące tylko mu się zapomniało... a może nie zapomniał tylko kłamał. I tyle.

I teraz dobranoc.

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: belon »

ninjaproject pisze:
09 maja 2023, 18:10
Nikt mnie nigdy nie wypieprzył z żadnego forum, LOL!
Kolejne brednie!
A jak nie widziałeś, to nie zobaczysz.
To, że ty coś tam pokazujesz nie oznacza, że to jest prawdą co pokazujesz.
Taki statement to ja mogę sobie spreparować jaki sobie zechcę.
Dlatego nie pokazuję, że tylko debil wierzy w to co mu pokazują.
W necie znajdziesz tony takich statementów, które pokazują wielkie zyski i super automaty.
Nie pokazuje ale pokazuje a wierzą tylko debile co pokazał nindza - dzizas jaki ty dekiel jesteś: post1043441.html#p1043441

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

belon pisze:
09 maja 2023, 23:56
że kręcił kwartalne wyniki na poziomie depo x 54000.
DEPO RAZY 54000. Nożeszkurwajapierdolę: pięćdziesiąt cztery tysiące razy w trzy miesiące tylko mu się zapomniało... a może nie zapomniał tylko kłamał. I tyle.

54 000 razy? No, no nieźle. To ponad 5 milionów procent. To nawet lepiej niż ten koleś z DT. Tamten zrobił "tylko" ponad 2 miliony procent. Słaby :)

Fx Kaleidoscope
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: 22 lip 2017, 22:28

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: Fx Kaleidoscope »

Przyglądam się od kilku dni komentarzom na tym forum...i serce mi pęka. Nie dość że rynek łobuzuje i nie spełnia zachciewajek to jeszcze zgrzyty na froncie, czytaj na forum, grupie rzekomego wsparcia.
Panowie ja nie znam was osobiście ale nawet gdybym to nie da rady się z wszystkimi kumplować....
ale do brzegu.... mam kilka innych zainteresowań, biorę udział w zlotach, zjazdach, spotkaniach miłosników pasji jakie mnie łaczą z innymi.
Na grupie miłosników motylków, zbieraczy znaczków panuje mega kultura, na grupie militariów, antyków również.....a na grupie pasjonatów pomnażania kasy jest gnój, i dwa metry mułu. Zastanawiam się czasami jak to jest możliwe, że pasja może tak łączyć albo tak skrajnie dzielić? Kurna co z nami jest nie tak?
Każdego dnia otaczający mnie ludzie mają trzaski ale gdybym miał rzucać kamieniami w tych wszystkich to nie zrobiłbym kroku do przodu i kamieni by zabrakło.
Apeluje do was Panowie...nie warto wchodzić w dialog z osobami, które lubią dialog na zasadzie: mów do dupy a ci piernie.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ