MT5 hasło

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
Slalas
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 26 sie 2017, 10:06

MT5 hasło

Nieprzeczytany post autor: Slalas »

Hej, mam pytanie.
Czy można jakoś ustawić hasło do logowania do MT5? Nieważne czego spróbuję, po pierwszym logowaniu się, hasło zawsze się zapamiętuje i po kliknięciu ikonki MT5 następuje autologowanie. Z komputera korzystają też dzieciaki i nie chciałbym aby przypadkowo coś tam namieszały.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: MT5 hasło

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Slalas pisze:
16 kwie 2023, 12:18
Hej, mam pytanie.
Czy można jakoś ustawić hasło do logowania do MT5? Nieważne czego spróbuję, po pierwszym logowaniu się, hasło zawsze się zapamiętuje i po kliknięciu ikonki MT5 następuje autologowanie. Z komputera korzystają też dzieciaki i nie chciałbym aby przypadkowo coś tam namieszały.
No to załóż osobne konto na komputerze dla siebie z hasłem logowania.
I osobne dla dzieciaków.
I upewnij się, że dzieciaki nie będą miały dostępu do platform inwestycyjnych, i też do innych rzeczy, który nie są dla nich odpowiednie.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

kapart
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 11 cze 2015, 12:51

Re: MT5 hasło

Nieprzeczytany post autor: kapart »

Slalas pisze:
16 kwie 2023, 12:18
Hej, mam pytanie.
Czy można jakoś ustawić hasło do logowania do MT5? Nieważne czego spróbuję, po pierwszym logowaniu się, hasło zawsze się zapamiętuje i po kliknięciu ikonki MT5 następuje autologowanie. Z komputera korzystają też dzieciaki i nie chciałbym aby przypadkowo coś tam namieszały.
Dla mt4:
Prawy klawisz w oknie "Nawigator" na zakładce "Rachunki" -> Zaloguj się do konta handlowego -> odznacz "Zapisz dane rachunku" -> Login.

Po zamknięciu platformy, przy ponownym uruchomieniu będzie prosił o hasło.

ODPOWIEDZ