Danuta Jagodzińska renko opinie

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
MomentW
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 26 kwie 2022, 13:06

Re: Danuta Jagodzińska renko opinie

Nieprzeczytany post autor: MomentW »

niby jakies zadania domowe wyklad i tyle rozlozone na jakis tydzien okolo naprawde szkoda kasy :)
https://www.myfxbook.com/members/warszawa/gpt/10469449

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2313
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Danuta Jagodzińska renko opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

MomentW pisze:
07 kwie 2023, 19:20
niby jakies zadania domowe wyklad i tyle rozlozone na jakis tydzien okolo naprawde szkoda kasy :)
Zabrzmiało jakbyś myślał że zamierzam iść do niej na szkolenie :lol: :lol: :lol:
Trzeba to wyjażyć. Każda złotówka wydana na szkolenie Agusi to MARNOWANIE KASY !
"If music is dying musicians are killing it" - MP

...Szuli...
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 454
Rejestracja: 10 sty 2023, 11:22

Re: Danuta Jagodzińska renko opinie

Nieprzeczytany post autor: ...Szuli... »

POPIERAM SEROLA - płatne szkolenia = stracona kasa.
nigdy nie miałem szkolenia z FX . po 2-uch dekadach w tym bagienku jestem pewien swojego zdania.

gracek1415
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2023, 20:18

Re: Danuta Jagodzińska renko opinie

Nieprzeczytany post autor: gracek1415 »

Serdecznie odradzam. Ona nic nie potrafi i bierze duza kase za nieprofesjonalne wyklady i czytanie wykresu z lewej strony(analiza wsteczna zawsze skuteczna). Bierze okolo 3k i mowi ze to i tak jest warte ponad 10k wiec powinnismy sie cieszyc. Tak jak mowie nie warto ja niestety kiedys zrobilem ten blad. Droga lekcja

lucas82devon
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 08 cze 2023, 18:43

Re: Danuta Jagodzińska renko opinie

Nieprzeczytany post autor: lucas82devon »

Witam Panowie,

jakie macie zdanie na temat kursu Speedy2 - Renko Edition, Pana Henryka ?

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2313
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Danuta Jagodzińska renko opinie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

lucas82devon pisze:
02 lip 2023, 22:46
Witam Panowie,
jakie macie zdanie na temat kursu Speedy2 - Renko Edition, Pana Henryka ?
Witaj
Henryk toż to przecież fxlamer z naszego forum:
member1171.html
Widać że bywa tu czasem ale niewiele pisze. W sumie to możesz go zapytać poprzez Nawi
Poproś go o linki do myfxbook albo do forexfactory z wynikami tych systemów czy tam EA. Tylko nie back testy bo to różnie wychodzi. A wtedy zerkniemy. Jego strona https://forextrader.pl/kursy/ to poza sprzedawaniem kursów to nie ma nic (wejdzcie na podany link to sami zobaczycie - króluje literka "a" :wink: ).
Generalnie skoro fxlamer aka Henryk wszedł na drogę szkoleniowca, będąc sporo lat na naszym forum to tym bardziej powienien pokazać że to co sprzedaje jest coś warte.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

lucas82devon
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 08 cze 2023, 18:43

Re: Danuta Jagodzińska renko opinie

Nieprzeczytany post autor: lucas82devon »

Hey,
Poprosilem Pana Henryka za posrednictwem jego Facebooka o linki do myfxbook albo do forexfactory z wynikami systemu speedy2.
Jezeli system faktycznie dziala to mysle ze nie powinno byc z tym problemu z jego strony.

maqmaq
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2023, 12:28

Re: Danuta Jagodzińska renko opinie

Nieprzeczytany post autor: maqmaq »

lucas82devon pisze:
05 lip 2023, 22:02
Hey,
Poprosilem Pana Henryka...
Henryk mam wrażenie, że skupił się na tworzeniu narzędzi bo to pewny pieniądz. Roboty nie są idealne. Z tego co czytałem to Speedy2 działa raz lepiej raz gorzej (straty). Cały problem polega na tym, że silne ruchy przeplatają się z konsolidacjami a to narzędzie samo tego nie odróżnia. W trendzie będzie zarabiać, w konsolidacji straci jak nie wyłączysz i na odwrót. Nie ma raczej ustawień które by rozwiazały ten problem. Żadnych linków Ci nie podeśle.

Renko Agnieszki też nie jest idealne. Z tego co patrzyłem (nie miałem pełnego kursu) to sygnały scalpingowe są rzadko więc musiałbyś ryzykować dużymi kwotami aby miało to sens. Ta jej dniówka z materiałów reklamowych to moim zdaniem obietnica bez pokrycia.

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Danuta Jagodzińska renko opinie

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

maqmaq pisze:
27 lip 2023, 10:24
W trendzie będzie zarabiać,
Dotyczy to chyba wszystkich strategii. Chyba każdemu jest znane "trend is your friend". Podstawowe założenie AT.

trisidginto
Gaduła
Gaduła
Posty: 358
Rejestracja: 26 lut 2019, 09:48

Re: Danuta Jagodzińska renko opinie

Nieprzeczytany post autor: trisidginto »

Cblondyn pisze:
28 lip 2023, 13:19
maqmaq pisze:
27 lip 2023, 10:24
W trendzie będzie zarabiać,
Dotyczy to chyba wszystkich strategii. Chyba każdemu jest znane "trend is your friend". Podstawowe założenie AT.
Nie Cblondyn, nie wszystkich. Strategie dzielą się na 2 grupy - 1. dobrze działające w trendzie i 2. dobrze działające w konsoli
Jest jeszcze 3 grupa, tzw. nietypowa, ale strategie należące do niej można zazwyczaj przypisać do jednej z dwóch pozostałych grup

Ze względu na to, że tak często powtarzasz tę frazę/mądrość o trendzie-przyjacielu to mam dla Ciebie propozycję - za każdym razem gdy to napiszesz to napiszesz też jaki jest trend na eurusd aktualny i sprawdzimy po np. 24 godzinach, może być dłużej - do ustalenia. Taki test dla innych, żeby pokazać, że słowa o trendzie-przyjacielu to nie tylko czcze gadanie.
Czy podejmiesz rękawicę ?

ODPOWIEDZ