wiedzawartamilion.com

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Magnolia18 pisze:
05 sty 2023, 17:44
5K pln niby w 1 h
https://wiedzawartamilion.com.pl/funnel ... l=04012023
:)
Taaaak. Zobacz to wideo wykonał IDENTYCZNE "zamówienia" ale zmienił koszulę: :wink:
https://wiedzawartamilion.com.pl/funnel ... rt-gaweda/

1. Wykonał "zamówienia" używając wehikułu czasu
2. Zarobił na tych jakże "różnych" materiałach wideo identyczną kwotę 1.127,65 USD
3. Zmienia się posesja na tych dwóch różnych materiałach a ponoć Roberto mieszka na stałe gdzieś w ciepłym klimacie.... :wink:.
4. Poza zmianami koszul zmieniają się daty wpisów od anonimowych wazeliniarzy pod video.
5. A teraz MAGICZNE słowo-klucz które otwiera drzwi percepcji w postrzeganiu forexu przez przyszłych Traderów: "NIECAŁA GODZINA".
- Wiemy że Roberto sprytnie omija wszelkie miejsca gdzie moglibyśmy poznać datę "zamówień"
- Są poziomy cenowe na podstawie przecięcia jej z wykresem można wywnioskować że nasz LENIWY Roberto pokazuje "zamówienia" z II połowy kwietnia 2021 roku oczywiście pod warunkiem że wszystko miało miejsce tego samego dnia.

Tak wiec pytanie czy kręci was szkoleniowiec który pokazuje swoją pracę sprzed 20 miesięcy, ściemnia swoje prezentacje do bólu. Nie potrafi udowodnić w prosty sposób swoich umiejętności a do tego stylizuje się w swoich materiałach wideo na gangusa z lat 90.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

A.aa to dla ciebie - ciekawa opinia po webinarze na temat prezentacji RG:

"Byłem na pierwszym webinarze i wszystko wyglądało pięknie. Aż ciężko w to uwierzyć, że na forexie są gotowe strategie, które dają Ci praktycznie ciągły zysk. Dziwne to. Rozumiem, że szkolenie kosztuje 10 000 tys jeśli jest tak jak mówi Robert, że da sie to tak łatwo i szybko odrobić to ludzie sami tłumnie pchaliby się do niego na szkolenie i nie musiałby tak naprawdę reklamami i zwoływać ludzi bo poszłoby to pocztą pantoflową. Coś mi tu nie wygląda zbyt przejrzyście to wszystko i prawdziwie. Może są rzeczywiście osoby, które były zielone i przeszły taki kurs a teraz zarabiają prawdziwe pieniądze i już sobie wypłaciły te pieniądze z platformy.
Są pewne rzeczy, które budzą we mnie niepokój i brak zaufania typu: wyłączany czat podczas szkolenia 9 obawa przed zobaczeniem negatywnych komentarzy?) platforma, którą się ściąga na komputer a nie działa online u dostawcy- czort wie co jest w niej grane. Może jest tu ktoś kto mnie przekona bo ja mam do tego sceptyczne podejście. Brzmi to zbyt pięknie, żeby było prawdziwie."
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

A.aa powyższa opinia była z tej strony:
https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21529797
miała datę bodajże 06.01.2023 i już zdążyła zniknąć. Bez komentarza
"If music is dying musicians are killing it" - MP

A.aa
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 09 gru 2022, 19:37

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: A.aa »

SEROL666.
Zgadzam się z tobą w sprawie Roberta Gawędy. Nie chodziło mi jednak o komentarze osób które były na webinarze, bo też na nim byłem. Interesuje mnie opinia osób które przeszły warsztaty. Komentarze na gowork, kredyciak i paru innych stronach wyglądają jakby były napisane przez jakiegoś robota albo osobę która miała wystarczająco czasu żeby reklamować to szkolenie. Nie są one dla mnie miarodajne. Niemniej, na pewno ktoś kupił to i wziął udział w kursie. Robert Gawęda prezentuje się jako zwykły naciągacz. Jeśli tak jest to jego kurs jest zwykłym oszustwem. Jeśli tak jest to muszą gdzieś być osoby które są niezadowolone z kursu, tylko nie wiem dlaczego nie ma ich opinii w internecie? Powyżej podałeś opinię osoby która była na webinarze i zdecydowała się nie kupić kursu. Ja pytałem o opinie osób które przeszły kurs.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

A.aa pisze:
10 sty 2023, 20:41
SEROL666.
Zgadzam się z tobą w sprawie Roberta Gawędy. Nie chodziło mi jednak o komentarze osób które były na webinarze, bo też na nim byłem. Interesuje mnie opinia osób które przeszły warsztaty. Komentarze na gowork, kredyciak i paru innych stronach wyglądają jakby były napisane przez jakiegoś robota albo osobę która miała wystarczająco czasu żeby reklamować to szkolenie. Nie są one dla mnie miarodajne. Niemniej, na pewno ktoś kupił to i wziął udział w kursie. Robert Gawęda prezentuje się jako zwykły naciągacz. Jeśli tak jest to jego kurs jest zwykłym oszustwem. Jeśli tak jest to muszą gdzieś być osoby które są niezadowolone z kursu, tylko nie wiem dlaczego nie ma ich opinii w internecie? Powyżej podałeś opinię osoby która była na webinarze i zdecydowała się nie kupić kursu. Ja pytałem o opinie osób które przeszły kurs.
Przypominasz mi mojego kuzyna....
Nasz przekaz - myślę ze mogę pisać w imieniu większości wypowiadających się w tym wątku - jako osób znających się co nieco na na temacie mówimy wam że RG wygląda praktycznie identycznie jak większość szkoleniowców, trenerów jakich znaleźliśmy i oceniliśmy. 9 na 10 to ściemniacze którzy nie chcą a raczej nie mogą udowodnić że to co sprzedają jest coś warte. W tym przypadku wygląda tak samo, mają te same metody, zmyślane historyjki, wszystko toczka w toczkę tylko gęby się zmieniają.
Mogę się tylko domyślać/spekulować dlaczego nie ma tylu negatywów na jego temat. Dostarczyliśmy sporo materiału aby każdy sam zadecydował czy warto wydawać pieniądze w ciemno na niepewny produkt RG.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
Magnolia18
Gaduła
Gaduła
Posty: 367
Rejestracja: 03 wrz 2022, 18:34

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: Magnolia18 »

resume
nie ma jak się naumieć. cza sie urodzić :)) mondrym
Wyrażam jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

FreeWay

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Z doświadczenia mogę powiedzieć że jedyna pewna strategia to "kup i trzymaj" i nie mam na myśli jakiegoś kontraktu cfd u chujarzy który wygasa po roku a broker nalicza swapy i rolowania. Tylko akcje firm najlepiej po 70 % spadku które wypłacają dywidendę średnio tylko 1na 10 z takich firm upada reszta odbija się co najmniej o 30% w górę , ważne by nie pakować kasy w firmy z dużym długiem , przy dzisiejszych stopach % takie firmy mogą się wyjebać .

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Obrazowe "posłowie"
Roberto The Cook.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

A.aa
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 09 gru 2022, 19:37

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: A.aa »

Obserwuję stronę gowork Roberta Gawędy od pewnego czasu i na maila przychodzą mi te komentarze. Dzisiaj pierwszy raz przyszło mi powiadomienie o negatywnym komentarzu o treści ,,All is not good''. Odpowiedziałem na komentarz pytaniem ,,What is not good?''. Minęło kilka godzin i komentarz został usunięty przez administratora. Zobaczcie na zrzuty ekranu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Zibi33
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 23 lut 2023, 13:10

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: Zibi33 »

Witam wszystkich jestem nowym uczestnikiem forum Ktoś pytał o to czy po szkoleniu Roberta Gawędy ktoś odnosił jakieś korzyści ja w pierwszym miesiącu powiększyłem kapitał o 150%, ale to było na dobry początek później już było niestety tylko gorzej Co prawda nie jestem jeszcze stratny ale jakoś się zablokowało zastopowało.
Moje wrażenia po tym szkoleniu za mało wiedzy w zbyt krótkim czasie Poza tym brak możliwości bezpośredniego kontaktu ze szkolącym po sugestii że Broker pobiera zbyt wysokie spredy prośba o przeniesienie strategii na innego brokera usłyszałem że nie jest to możliwe pytam dlaczego skoro zapłaciłem za szkolenie a zarazem za te strategie które mi przekazywał nie wyraził na to zgody Wydaje mi się że pobiera również prowizję od brokerów za klientów których tam przekieruje., co do strategii które proponował Gawęda sygnały Pojawiają się bardzo rzadko skuteczność strategii niepotwierdzona dużo niższa aniżeli deklarował szkolący. Podsumowaniu mam mieszane uczucia co do tego szkolenia raczej nie poleciłbym.

ODPOWIEDZ