Polska, absurdy itp

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Cblondyn pisze:
10 lis 2022, 08:30
Mistyfikator pisze:
10 lis 2022, 00:36
SEROL666 pisze:
10 lis 2022, 00:04


Przypomnienie o wywieszeniu flag

https://www.youtube.com/watch?v=xYjV2NggBCs


Ten wywiad to wspaniała pamiątka historyczna !
A ja jak widze naziola niosącego Polską Flage a w drugiej ręce odpaloną race to też mnie szlag trafia.
Jutro to się naoglądamy tych "patriotów" w pochodzie w TV. ;)


Zdjęcie nr 3. z artykułu. Żołnierze AK to się w grobie przewracają. Że takiej swołoczy to jeszcze nikt rąk nie połamał to się dziwie :/
https://wiadomosci.wp.pl/ujawniamy-pzpn ... 436939936a
Problem jest w tym, że skoro ty chcesz komuś ręce łamać za poglądy, to się sam stawiasz w takiej samej pozycji jak tamci - spory dylemat, nie?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6616
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

ninjaproject pisze:
10 lis 2022, 10:40
Cblondyn pisze:
10 lis 2022, 08:30
Mistyfikator pisze:
10 lis 2022, 00:36



Ten wywiad to wspaniała pamiątka historyczna !
A ja jak widze naziola niosącego Polską Flage a w drugiej ręce odpaloną race to też mnie szlag trafia.
Jutro to się naoglądamy tych "patriotów" w pochodzie w TV. ;)


Zdjęcie nr 3. z artykułu. Żołnierze AK to się w grobie przewracają. Że takiej swołoczy to jeszcze nikt rąk nie połamał to się dziwie :/
https://wiadomosci.wp.pl/ujawniamy-pzpn ... 436939936a
Problem jest w tym, że skoro ty chcesz komuś ręce łamać za poglądy, to się sam stawiasz w takiej samej pozycji jak tamci - spory dylemat, nie?
Jeśli ktoś prezentuje znaki faszystowskie przed Flagą Polską to ja nie mam żadnych dylematów. Podobnie pewnie 90% Polaków. I podczas okupacji 39-45 żołnierze podziemia dokładnie wiedzieli co robić z takimi kolesiami. Właśnie za te "poglądy". O "poglądach" na świat Hitlera i jemu podobnych nie wspomne :)

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Cblondyn pisze:
10 lis 2022, 11:14
ninjaproject pisze:
10 lis 2022, 10:40
Cblondyn pisze:
10 lis 2022, 08:30

A ja jak widze naziola niosącego Polską Flage a w drugiej ręce odpaloną race to też mnie szlag trafia.
Jutro to się naoglądamy tych "patriotów" w pochodzie w TV. ;)


Zdjęcie nr 3. z artykułu. Żołnierze AK to się w grobie przewracają. Że takiej swołoczy to jeszcze nikt rąk nie połamał to się dziwie :/
https://wiadomosci.wp.pl/ujawniamy-pzpn ... 436939936a
Problem jest w tym, że skoro ty chcesz komuś ręce łamać za poglądy, to się sam stawiasz w takiej samej pozycji jak tamci - spory dylemat, nie?
Jeśli ktoś prezentuje znaki faszystowskie przed Flagą Polską to ja nie mam żadnych dylematów. Podobnie pewnie 90% Polaków. I podczas okupacji 39-45 żołnierze podziemia dokładnie wiedzieli co robić z takimi kolesiami. Właśnie za te "poglądy". O "poglądach" na świat Hitlera i jemu podobnych nie wspomne :)
Uważam, że po prostu rozumujesz w pewnym ograniczonym kontekście.
Pomyśl, skąd my się tutaj wzięliśmy, jako naród na danym terenie.
No i każdy inny naród, praktycznie.
Kiedyś, ktoś podbił jakiś teren i go zawłaszczył, a to że akurat obecnie ktoś się czuje, że dany teren należy do niego (nich), to jest zwykła nieumiejętność logicznego myślenia.
I co z tym zrobisz?

Co to jest "polska flaga"?
Kawałek materiału?
Czy może kolejny symbol dzielący ludzi na tych, a nie innych?
Kto nadaje takim symbolom wartość i dlaczego?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Cblondyn pisze:
10 lis 2022, 11:14

Jeśli ktoś prezentuje znaki faszystowskie przed Flagą Polską to ja nie mam żadnych dylematów. Podobnie pewnie 90% Polaków. I podczas okupacji 39-45 żołnierze podziemia dokładnie wiedzieli co robić z takimi kolesiami. Właśnie za te "poglądy". O "poglądach" na świat Hitlera i jemu podobnych nie wspomne :)
Co za dyskusja....? Dla mnie koleś ma wolne następnego dnia więc wypił kilka głębszych a wykonując "Roman salute" w kiepskim stylu wcale nie szydzi z Giertycha a raczej żałuje że na jesieni 2007 LPR nie przeskoczyła progu wyborczego. A forma przypomnienia reporterce o braku flag w jakimś przypadkowym miejscu to pijackie kuriozum.
Jak film stał się viralem to koleś ma przerąbane od jakichś 15 lat wśród znajomych czy też w pracy :wink:
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

SEROL666 pisze:
10 lis 2022, 13:42
Cblondyn pisze:
10 lis 2022, 11:14

Jeśli ktoś prezentuje znaki faszystowskie przed Flagą Polską to ja nie mam żadnych dylematów. Podobnie pewnie 90% Polaków. I podczas okupacji 39-45 żołnierze podziemia dokładnie wiedzieli co robić z takimi kolesiami. Właśnie za te "poglądy". O "poglądach" na świat Hitlera i jemu podobnych nie wspomne :)
Co za dyskusja....? Dla mnie koleś ma wolne następnego dnia więc wypił kilka głębszych a wykonując "Roman salute" w kiepskim stylu wcale nie szydzi z Giertycha a raczej żałuje że na jesieni 2007 LPR nie przeskoczyła progu wyborczego. A forma przypomnienia reporterce o braku flag w jakimś przypadkowym miejscu to pijackie kuriozum.
Jak film stał się viralem to koleś ma przerąbane od jakichś 15 lat wśród znajomych czy też w pracy :wink:
To też jest śmieszne!
Jak byłem w USA, to prawie wszyscy tam robili taki "salut" mówiąc "Hi!", czyli "Cześć!".
Przez podniesienie ręki, czyli taki niedbały hitlerowski salut - tak my byśmy to nazwali - ale tam nikt tego nie interpretuje jako hitlerowski. No i, nasze "cześć" to to samo co "salut", lub "hail".
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6616
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Podobno ten złodziej z Pcimia (niejaki Osrajtek) kupił kilkadziesiąt hektarów ziemi gdzie ma powstać elektrownia. I to wszystko pewnie dla dobra narodu i wyznawców PiSbolszewii :)

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

Cześć Wam. Widzę że dyskusja cały czas gorąca jak świeże rogale wyjęte z pieca :D
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Mistyfikator
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 932
Rejestracja: 05 lip 2021, 20:35

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Mistyfikator »

Brawo! Spójrzcie, nasi popisowscy dygnitarze powinni brać przykład:

https://tvn24.pl/biznes/ze-swiata/media ... ny-6225308

Tak by np taki Kaczysław wreszcie zasmakował czegoś innego niż życie na koszt podatnika ;)

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Mistyfikator pisze:
17 lis 2022, 22:03
Tak by np taki Kaczysław wreszcie zasmakował czegoś innego niż życie na koszt podatnika ;)
Chiny to kraj możliwości kiedyś mieli obozy reedukacyjne dla partyjnych elit. Dla niego to już chyba za późno. Jak mówi przysłowie: "Starego kota nowych sztuczek nie nauczysz"
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

SEROL666 pisze:
19 lis 2022, 13:12
Mistyfikator pisze:
17 lis 2022, 22:03
Tak by np taki Kaczysław wreszcie zasmakował czegoś innego niż życie na koszt podatnika ;)
Chiny to kraj możliwości kiedyś mieli obozy reedukacyjne dla partyjnych elit. Dla niego to już chyba za późno. Jak mówi przysłowie: "Starego kota nowych sztuczek nie nauczysz"
No nie, przysłowie brzmi:
Starego psa nowych sztuczek nie nauczysz."
Od kiedy tam jest kot?
A tak nawiasem, to czy kaczki się dają tresować?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ