DayTrading: Wtorek 27.09.2022

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3001
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Wtorek 27.09.2022

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6868
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Wtorek 27.09.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

pozycje zamkniete dzis
https://foto-hosting.pl/img/46/11/87/46 ... 8ca021.png
tu 2lki na ropie teraz
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Awatar użytkownika
Magnolia18
Gaduła
Gaduła
Posty: 367
Rejestracja: 03 wrz 2022, 18:34

Re: DayTrading: Wtorek 27.09.2022

Nieprzeczytany post autor: Magnolia18 »

konto zabawkowe. ale szacun. a inne ?
Wyrażam jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

trisidginto
Gaduła
Gaduła
Posty: 358
Rejestracja: 26 lut 2019, 09:48

Re: DayTrading: Wtorek 27.09.2022

Nieprzeczytany post autor: trisidginto »

Dorzucam swój wykresik z eurusd - może komuś się przyda

Ciekawa jestem prognozy 303 dot. eurusd

pozdrawiam wszystkich i zyskownych transakcji :)


PS Mamy zaliczonego Leonardo chyba. A może zrobi się z tego Bat po korekcie ? A może obstawiacie bez korekty ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

303
Gaduła
Gaduła
Posty: 180
Rejestracja: 07 cze 2022, 07:27

Re: DayTrading: Wtorek 27.09.2022

Nieprzeczytany post autor: 303 »

trisidginto pisze:
27 wrz 2022, 07:35
Ciekawa jestem prognozy 303 dot. eurusd
Co wiedziałem to powiedziałem i się sprawdziło. W tym sezonie juz nie mam niestety nic.
A tak OD SIEBIE to gdyby miał obstawiac to bedzie jeszcze jedna BARDZO mocna fala osłabiebienia PLN - koniec października, poczatek listopada. Odpalą fejka na wschodzie Polski. Pod to sie ustawiam.

trisidginto
Gaduła
Gaduła
Posty: 358
Rejestracja: 26 lut 2019, 09:48

Re: DayTrading: Wtorek 27.09.2022

Nieprzeczytany post autor: trisidginto »

303 pisze:
27 wrz 2022, 07:57
trisidginto pisze:
27 wrz 2022, 07:35
Ciekawa jestem prognozy 303 dot. eurusd
Co wiedziałem to powiedziałem i się sprawdziło. W tym sezonie juz nie mam niestety nic.
A tak OD SIEBIE to gdyby miał obstawiac to bedzie jeszcze jedna BARDZO mocna fala osłabiebienia PLN - koniec października, poczatek listopada. Odpalą fejka na wschodzie Polski. Pod to sie ustawiam.
Czy chodzi Ci tylko o PLN ? czy też o spadek eurusd ? A może spadek PLN (co przełozy się na wzrost usdpln) będzie wzmocniony spadkiem eurusd ?
Innymi słowy - chodzi mi o indeksy PLN i USD

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6868
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Wtorek 27.09.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

TRIS spadek dolara musi pociagnac w gore edka? ja wczoraj na zamkniecie rysowalem co moze z edkiem byc ale to jeszcze wrozby
dodalem kolorkow by bylo bardziej zabawkowo
cd lki i pozycje zamkniete bo cos tam przybylo na z/s :P
https://foto-hosting.pl/img/2c/e8/1c/2c ... 191898.png
troszke pozycji przybylo bo lka na ski na ropie i lki na us100 doskoczyly i graja :568: ale tu dt czyli krotkie granie juz 1lka
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2022, 08:43 przez baxik, łącznie zmieniany 1 raz.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

303
Gaduła
Gaduła
Posty: 180
Rejestracja: 07 cze 2022, 07:27

Re: DayTrading: Wtorek 27.09.2022

Nieprzeczytany post autor: 303 »

Na usd/pln pasowałby teraz RGRek na H4 :) marzenie....
No jak wezma sie za wschod Polski w termacie przesiedlenia-czyszczenia terenu to na pewno pln mocny nie bedzie...
edek jak kolezanka wyzej zauwazyla ma mocne wsparcie, teraz mozliwe korekty na wszystkim, nic sie tez nie dzieje wiec....

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6868
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Wtorek 27.09.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

nic sie nie dzieje wiec beda dociskac w dół ile sie da
zasieg z indeksu jest fbo na 115,3
moga jeszcze sprobowac parytetu na gbp/usd bo juz sa blisko a spekuła czeka na te interwencje :idea:
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2022, 08:47 przez baxik, łącznie zmieniany 1 raz.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

trisidginto
Gaduła
Gaduła
Posty: 358
Rejestracja: 26 lut 2019, 09:48

Re: DayTrading: Wtorek 27.09.2022

Nieprzeczytany post autor: trisidginto »

baxik pisze:
27 wrz 2022, 08:36
TRISspadek dolara musi pociagnac w gore edka?
Niezupełnie baxik - czy potrafisz sobie wyobrazić sytuację, że coś u nas się dzieje gwałtownego, rośnie usdpln, eurpln i inne waluty
jeśli rośnie usdpln i eurpln to eurusd może być np. w konsoli lub minimalnie się zmieniać, jeśli zdarzenie dotyczy tylko PLN to reszta wobec siebie może być w miarę stabilna

Zablokowany