Smutne życie day tradera

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak

Re: Smutne życie day tradera

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Cblondyn pisze:
18 cze 2022, 09:08
Cblondyn pisze:
16 cze 2022, 09:26
SEROL666 pisze:
15 cze 2022, 17:25
Przeor/Zaor podebrał z tacy... :wink:
Jeśli faktycznie podebrał to jest zwykłym złodziejem. A te argumenty o jakimś hedge to zwykły bełkot. Otwarty hedge to jest status quo i nie ma wpływu na bilans konta/kont.
Wyobraźcie sobie, że jakiś fundusz zainwestował część portfela w aktywo które przyniosło zysk do kwoty stanu początkowego konta. Czy to uprawnia fundusz do przywłaszczenia sobie pozostałych wolnych środków? Bo saldo się zgadza? To zwykła chamska kradzież.
Wysłuchałem do końca. Naprawde warto. "Dyskusja" matematyka (naukowca) z wysokim IQ z bandą nieuków i ignorantów. W dodatku z "koła wzajemnej adoracji". I co jeden to większy wazeliniarz.
Już nie wspomne, że Zaor ma straszny "ból doopy" gdy ktoś ośmieli się go krytykować ;)
https://www.youtube.com/watch?v=mI72Io1663U&t=18154s
Posłuchałem może 5 minut...
Jak dzieci w przedszkolu!
Moja racja jest mojsza!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Cblondyn
Maniak
Maniak

Re: Smutne życie day tradera

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Oglądałem gościa stream od Zaora. Narysował na wykresie dwie linie wyznaczające kanał i postawił oczekujące zlecenie na bandzie tego kanału. Jak mu napisali, że to klasyka AT to powiedział, że to nieprawda. Że AT służy do przewidywania zasięgów w przyszłości. Jak również to, że trendy rysuje się na historii (a na czym mają niby być?). Ignorancja tych przygłupów od Zaora to już poraża :)

ODPOWIEDZ