Polska, absurdy itp

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

sobotni czas nastał......walicie ktoż może ...i co może

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Pierdlś idę spaść.

rookie2
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 399
Rejestracja: 29 wrz 2020, 00:10

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: rookie2 »

Cblondyn pisze:
22 kwie 2022, 19:33
Nad Polską przestają latać samoloty. Co na to przygłup Matołusz? Coś cicho siedzi. Pewnie zaraz się dowiemy, że to wina Tuska/UE/Putina/Misia Uszatka itd. itd. :)
Matousz aka Pinokio jest teraz w skowronkach bo opozycja wytknęła błędy w polskim ładzie i on jest im za to wdzięczny bardzo i jak się tym podnieca i cieszy. Będą poprawki. Gdzieś widziałem dawno temu memy, że najpierw politycy wymyślają absurdalne i głupie prawo, ustawy, a potem przez resztę kadencji poprawiają ten bajzel co zrobili tymi poprawkami. I tak wygląda praca polityka. Najpierw coś spierdo...i, narobi bajzu, a potem próbuje to ogarnąć i się tym chwali że on tego dokonał. jprdl..... serio, ten cały Morawiecki robi dokładnie to samo.
https://www.myfxbook.com/members/rookie_t/pycha-kroczy-przed-upadkiem/7931743

FreeWay

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Media kontrolowane przez rządy mają za zadanie wychować obywatela na bezmyślnego idiotę, taka ciemną masę można łatwo kontrolować to właśnie w przypadku niektórych tutaj widać jak na dłoni. Ja od początku sprzeciwiałem się polityce tego Piso nierządu, byłem przeciwny segregacji sanitarnej certyfikacji paszportów zamykaniu firm i karania obywateli , niektórzy tutaj obecni morda w mordę krzyczeli to samo co rząd karać szczepić kwarantannować wasze zdanie było zbieżne w 100% z rządową propagandą,Pisobolszewikow zakłamanych i obłudnych banda .

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

We Francji Putinowska suka przegrała wybory. Wielkie szczęście dla Polski i Europy :D

FreeWay

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Cblondyn pisze:
24 kwie 2022, 20:04
We Francji Putinowska suka przegrała wybory. Wielkie szczęście dla Polski i Europy :D
Właściwie to oplułem cię w wypowiedzi powyżej 🙀 ale skoro jesteś ograniczony umysłowo to może lepiej dla ciebie mniej się stresujesz bo nie rozumiesz 😅 To może wyjaśnisz nam to Wielkie szczęście? Przed oficjalnym wyjaśnieniem wyroczni z TVN

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

FreeWay pisze:
24 kwie 2022, 21:00
Cblondyn pisze:
24 kwie 2022, 20:04
We Francji Putinowska suka przegrała wybory. Wielkie szczęście dla Polski i Europy :D
Właściwie to oplułem cię w wypowiedzi powyżej 🙀 ale skoro jesteś ograniczony umysłowo to może lepiej dla ciebie mniej się stresujesz bo nie rozumiesz 😅 To może wyjaśnisz nam to Wielkie szczęście? Przed oficjalnym wyjaśnieniem wyroczni z TVN
Właśnie pokazałeś kto tu jest ograniczony umysłowo :d
Co do twojego plucia to jest mi tak obojętne jak widziana niedawno małpa w ZOO co się drapała po zadzie :)
PiSbolszewia w pełnej krasie jak widać ;)

FreeWay

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Nie jest ci obojętne bo byś się nie odezwał jak by tak było :D Pomińmy to ze wspierałeś odbieranie obywatelom ich swobód zapisanych w konstytucji , brałeś czynny udział wraz z Pisobolszewikami w pacyfikacji wolności obywatelskich pretekstem była pandemia. To na czym polega to wielkie szczęście Polski i Europy? :shock:

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

FreeWay pisze:
24 kwie 2022, 22:01
To na czym polega to wielkie szczęście Polski i Europy? :shock:
Chłopie. Wyjdź z tej lepianki wpisz w google fraze to się zaraz dowiesz czym jest Le Pen dla Europy.
Tak na początek:
I nie jest to TVN
https://wiadomosci.wp.pl/niebezpieczne- ... 270766720a
https://www.rp.pl/polityka/art36075321- ... nie-putina
https://oko.press/slowa-marine-le-pen-o ... ra-putina/

FreeWay

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Konkretny dzban jesteś :D Nie pytałem gogla tylko ciebie , jeśli będę miał ochotę poczytać wyjaśnienia sytuacji wyborczej we Francji według mediów liberalno lewicowych to wejdę na takowe strony , Zależnie od struktury kapitałowej część mediów będzie lewicowa część prawicowa ,tak jak w USA Republikanie i Demokraci każda z tych grup ma za sobą pewne grupy interesu. Ty stary już idź spać bo duzo czasu ci potrzeba by zregenerować się fizycznie o regeneracji umysłowej nawet nie wspomnę .

ODPOWIEDZ