Polska, absurdy itp

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

ninjaproject pisze:
20 kwie 2022, 16:44
zakaven pisze:
20 kwie 2022, 15:42
Ninja,zastanawiam się, czy aby nie przyłączyć do Twojej akcji. Muszę się zastanowić po chu,j mi to :), bez urazy Ty za loty masz 400 do movy
Ni chu.. nie rozumiem...
Przyłączam się, nawet ja nie rozumiem, a sam napisałem :)

FreeWay

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

W szczepionkach na covid19 wykryto grafen https://legaartis.pl/blog/2022/02/14/of ... k-grafenu/ Oczywiście link do badań naukowców :D http://ukcitizen2021.org/Case_Briefing_ ... ort%20.pdf Czy jest się czym przejmować? jeśli się nie zaketchupowałeś to raczej nie, ale jeśli tak to istnieje możliwość zatoru spowodowanego tym świństwem , jak tu kiedyś wspominałem - długofalowe skutki oddziaływania tego eksperymentalnego preparatu będą znane dopiero w przyszłości , wtedy kiedy to pisałem jeden zidiociały starzec nazywał mnie "potencjalnym mordercą " bo ja nie otwarcie deklarowałem że nigdy nie pozwolę sobie tego wstrzyknąć.

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

Wiesz że to co wkleiłeś to jakaś podrzędna strona która udaje lab citizen albo jego podmiot tylko z nazwy? Wiesz że to gówno w formie PDF jest nie do zweryfikowania? Więc takie coś nie może się nazywać "badaniem naukowym"
Po za tym śledztwo kryminalne o numerze 6029679/21 nie istnieje..
Wiesz że raport laboratorium kryminalistycznego z dowodami naukowymi nie jest sporządzony przez żadną dającą się zidentyfikować instytucję badawczą?
O reszcie tego dokumentu naukowego nie wspomnę, bo nie chce mi się nawet tracić czasu na pisanie o bzdurach..

Masakra, niektórzy tu przypominają mi moją 70-cio letnią sąsiadkę która łyka jak pelikan wszystko co przeczyta w Internecie.. :563:
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

dzikson pisze:
22 kwie 2022, 09:48
Wiesz że to co wkleiłeś to jakaś podrzędna strona która udaje lab citizen albo jego podmiot tylko z nazwy? Wiesz że to gówno w formie PDF jest nie do zweryfikowania? Więc takie coś nie może się nazywać "badaniem naukowym"
Po za tym śledztwo kryminalne o numerze 6029679/21 nie istnieje..
Wiesz że raport laboratorium kryminalistycznego z dowodami naukowymi nie jest sporządzony przez żadną dającą się zidentyfikować instytucję badawczą?
O reszcie tego dokumentu naukowego nie wspomnę, bo nie chce mi się nawet tracić czasu na pisanie o bzdurach..

Masakra, niektórzy tu przypominają mi moją 70-cio letnią sąsiadkę która łyka jak pelikan wszystko co przeczyta w Internecie.. :563:
:d :d :d :d :d
:564:

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

dzikson pisze:
22 kwie 2022, 09:48
Wiesz że to co wkleiłeś to jakaś podrzędna strona która udaje lab citizen albo jego podmiot tylko z nazwy? Wiesz że to gówno w formie PDF jest nie do zweryfikowania? Więc takie coś nie może się nazywać "badaniem naukowym"
Po za tym śledztwo kryminalne o numerze 6029679/21 nie istnieje..
Wiesz że raport laboratorium kryminalistycznego z dowodami naukowymi nie jest sporządzony przez żadną dającą się zidentyfikować instytucję badawczą?
O reszcie tego dokumentu naukowego nie wspomnę, bo nie chce mi się nawet tracić czasu na pisanie o bzdurach..

Masakra, niektórzy tu przypominają mi moją 70-cio letnią sąsiadkę która łyka jak pelikan wszystko co przeczyta w Internecie.. :563:
On łyka wszystko co akurat pasuje do jego poglądów!
I uważa, że w taki sposób działa nauka...

Przykro to stwierdzić, ale internety i nowoczesne technologie informacyjne dają potężne narzędzia tym, którzy chcą manipulować pospólstwem, i oni to wykorzystują.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

dzikson pisze:
22 kwie 2022, 09:48


Masakra, niektórzy tu przypominają mi moją 70-cio letnią sąsiadkę która łyka jak pelikan wszystko co przeczyta w Internecie.. :563:
A czego oczekujesz od wyborcy PiSbolszewii? Wszak badania potwierdzają, że inteligencją to oni nie grzeszą :d
Dla przykładu TVPinfo to dla nich wyrocznia a BBC czy CNN to media lewackie. Tak jak i inne z całego świata. Jakiś obłęd. Dokładnie jak w Rosji. Wszyscy kłamią tylko "narodowa" TV mówi prawde :d
A wszelka krytyka rządu to przejaw zdrady narodowej itp. brednie ;)

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

Ja tego nie rozpatruje w kwestii politycznej, bo przyznasz mi rację że mimo dość dużej grupy tumanów (którzy trafiają się w każdej grupie politycznej..) są również ludzie inteligentni, którzy swój wybór popierają logicznymi argumentami..

Mi chodzi o brak umiejętności filtrowania tego całego syfu co jest w Internecie. Każdy może stworzyć stronę i wrzucać co chce. Co chwile słyszę o cudownych przewidywaniach bomby atomowej, nuklearnej, i co chwile jest to zmieniane im sytuacja na Ukrainie się rozwija a bomba nadal czeka na odpalenie..

Wcześniej słuchałem co chwile fake o covidzie, albo jakie szczepionki powodują skutki uboczne, albo teorie spiskowe..

A przed covidem? Nostradamusy i inne które teraz również są powtarzane, cały czas coś.

A dlaczego jest tak jak jest? Bo ludzie nie tracą czasu na sprawdzenie wiadomości.. Bo po co? Kto ma tyle czasu żeby godzine sprawdzać czy istnieje jakieś laboratorium albo dana sprawa, albo cokolwiek innego..? Do tego niektóre brednie są nawet dobrze napisane, widać że ktoś włożył w to pracy, ale tylko po to aby wzbudzić zainteresowanie i na tym ostatecznie zarobić.. Więc praca jak każda inna, czy szerzenie propagandy, czy szukanie faktów..
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

dzikson pisze:
22 kwie 2022, 17:20
Ja tego nie rozpatruje w kwestii politycznej, bo przyznasz mi rację że mimo dość dużej grupy tumanów (którzy trafiają się w każdej grupie politycznej..) są również ludzie inteligentni, którzy swój wybór popierają logicznymi argumentami..

Pełna zgoda. ALe najwięcej antyszczepionkowców w Sejmie jest w partii PiS. Którzy wręcz lobbuja przeciw szczepionkom. A najmniejsze wyszczepienie jest na wschodzie Polski. Jaki tam elektorat stanowi większość to chyba każdy wie :)

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

do dziksona temat był...., nie do Ciebie leszczu
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2022, 19:35 przez zakaven, łącznie zmieniany 3 razy.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Nad Polską przestają latać samoloty. Co na to przygłup Matołusz? Coś cicho siedzi. Pewnie zaraz się dowiemy, że to wina Tuska/UE/Putina/Misia Uszatka itd. itd. :)

ODPOWIEDZ