DayTrading: Piątek 15.04.2022

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3001
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Piątek 15.04.2022

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

landsber3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 09 sie 2009, 00:14

Re: DayTrading: Piątek 15.04.2022

Nieprzeczytany post autor: landsber3 »

A co to, dzisiaj WTI nie chodzi ?

landsber3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 09 sie 2009, 00:14

Re: DayTrading: Piątek 15.04.2022

Nieprzeczytany post autor: landsber3 »

Czy ktoś wie od której wracają na wokandę ?

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Piątek 15.04.2022

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

https://m.pl.investing.com/economic-calendar/
Może jedynie waluty dzisiaj.
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

Online
Emos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 07 mar 2021, 18:36

Re: DayTrading: Piątek 15.04.2022

Nieprzeczytany post autor: Emos »

Hej Wojtek, jakieś przemyślenia co do edka na chłodno po wczoraj? Zrobił nadzieję podejsciem na 1,083 i szczerze nie wiem co dalej.

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Piątek 15.04.2022

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

Czołem Emos. Nie wiem po ile masz re longi, ale na moje maks to okolice 1,085, może 1,086 i potem raczej w dół. Raczej też nie oczekuj tego dzisiaj, co najwyżej konsola między 1,083 a 1,08. Oczywiście to tylko moja subiektywna ocena. Wczoraj przełamaliśmy linię biegnącą po minimach na tygodniówce (u mnie właśnie okolice 1,083). Te 20-30 pipsow wyżej to IMO opory z godzinówek z konsoli od 8 kwietnia. Jeżeli tam dojdziemy, to będę tam szukał shortów. Jak pójdą wyżej to poddaję się.
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2022, 11:41 przez wojtalo, łącznie zmieniany 1 raz.
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Piątek 15.04.2022

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

Dodam jeszcze, że oczywiście wcale nie musimy tak wysoko podejść, żeby nie było.
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

Online
Emos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 07 mar 2021, 18:36

Re: DayTrading: Piątek 15.04.2022

Nieprzeczytany post autor: Emos »

Wielkie dzięki za przemyślenia! Będzie co ma być;) Zdrowych, wesołych Świąt dla wszystkich ! :)

Zablokowany