DayTrading: Czwartek 30.12.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: DayTrading: Czwartek 30.12.2021

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

navik pisze:
30 gru 2021, 15:53
crok. pisze:
30 gru 2021, 14:24
ciekawe jak dlugo znowu bedzie ten schemat na turku - podjazd , prygotowanie do zjazdu na h1 i rura w gore i wybicie sygnalu
Czy myslisz ze zrobimy jeszcze w tym roku poziom 14.270 na USD/TRY ? Tam mam pivota tej dużej spadkowej W1. Ciekawy jestem czy nie pomacają jeszcze jakąs szpileczką tego poziomu .
Tam celuje z TP prawde mówiąc dla swoich L ale chciałbym zeby to było już :roll:
( wiadomo ze potrafią takie cuda robić , tylko czy bedą chciec ? :lol: )
Navik, mój ulubiony freak! Oby Ci się dzieci rakiet nie czepiały, Wszystkiego dobrego!!
Zostawiam sapinę, prawdopodobnie do jutra a że nie potrzebuje kapitału to może i na dłużej :)

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4493
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Czwartek 30.12.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

zakaven pisze:
30 gru 2021, 22:31


Navik, mój ulubiony freak! Oby Ci się dzieci rakiet nie czepiały, Wszystkiego dobrego!!
Zostawiam sapinę, prawdopodobnie do jutra a że nie potrzebuje kapitału to może i na dłużej :)
Wszystkiego Najlepszego :564:
Życze sobie i Wszystkim zdrowia, szcześcia, dobrobytu, zdrowia, zdrowia, zdrowia ....i jeszcze raz pieniedzy! :lol:
.................................
Sapina to tak mi wygląda po dzisiejszej koncowej h4 , że poziom 4730-720 to powinna być formalność , "na już "
Nasdaq też wygląda jakby chciał nieco upuscić powietrza i poziom 16300 to powinno już być zaliczone "na wczoraj ". Poziom 16430 -16400 go trzyma bo wsparcie tam jest mocnawe . Widać, że pejsy na koniec roku bałaganu na wykresie nie chcą robić. :lol:
Wiadomo tez ,że nie takie wsparcia i opory pękają .... jak mają peknąć
Po Nowym Roku jak sie data w zegarku zmieni to i pewnie coś sie rozjasni bardziej :wink:

ps. jak nie potrzebujesz kapitału to daj znac na pw ... już ja coś wymyśle i pozbędziemy sie jakoś " strupa z głowy" 8) :lol: :564:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Zablokowany