DayTrading: Piątek 03.12.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Zakarkili
Gaduła
Gaduła
Posty: 307
Rejestracja: 14 sie 2021, 12:50

Re: DayTrading: Piątek 03.12.2021

Nieprzeczytany post autor: Zakarkili »

Blacktorious pisze:
04 gru 2021, 07:29
Promocja xD
Bitcoincash za 3/4 Depp, SL już na zielonym.
Leżę i pachnę
Myślisz, że promocja? A nie sądzisz że wrócą na dołek?

Blacktorious
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 08 kwie 2020, 17:02

Re: DayTrading: Piątek 03.12.2021

Nieprzeczytany post autor: Blacktorious »

Szczerze to nie mam pojęcia co oni zrobią i nawet o tym nie myślę bo będzie mnie bolała głowa. Coś mnie tchnęło żeby wstać wcześniej i otworzyłem elki. Jak pójdą w dół to stracę trochę zysku, jak pójdą w górę to zbieram kokosy. Od Xaba się nauczyłem, żeby zarabiać niezależnie od tego co wykombinują.

Zawsze można zamienić na Ski xD
Lubię crypto, bo tutaj się ze spadkiem nie *&$:#:":#'
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są co najmniej abstrakcyjne. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych, jest czystym szaleństwem, żeby nie napisać zwykłą głupotą.

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7576
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Piątek 03.12.2021

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

dużo spadków na wykresach, rynki są zauważalnie miśkowate, pieniądze na pewno gdzieś popłynęły/płyną, w niedługim czasie dowiemy się więcej konkretów
może za jakiś czas okazać się, iż wpuszczą ten kapitał w nową bańkę
https://t.me/pump_upp

Blacktorious
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 08 kwie 2020, 17:02

Re: DayTrading: Piątek 03.12.2021

Nieprzeczytany post autor: Blacktorious »

Zamknąłem już Lki, trochę może za późno, ale kij tam, leszcz ze mnie. Czekam teraz żeby uderzyć pod Ski, bo zgadzam się z wami, że może być ciekawie :D
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są co najmniej abstrakcyjne. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych, jest czystym szaleństwem, żeby nie napisać zwykłą głupotą.

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7576
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Piątek 03.12.2021

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

Blacktorious pisze:
04 gru 2021, 11:41
Zamknąłem już Lki, trochę może za późno, ale kij tam, leszcz ze mnie. Czekam teraz żeby uderzyć pod Ski, bo zgadzam się z wami, że może być ciekawie :D
byleby rachunek wytrzymał, a jeszcze lepiej co najwyżej aby spłynęło jak po kaczce :wink:
https://t.me/pump_upp

Blacktorious
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 08 kwie 2020, 17:02

Re: DayTrading: Piątek 03.12.2021

Nieprzeczytany post autor: Blacktorious »

Woodie pokazuje, że jednak chyba pójdą w górę, trend zmienia się na rosnący.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są co najmniej abstrakcyjne. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych, jest czystym szaleństwem, żeby nie napisać zwykłą głupotą.

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Piątek 03.12.2021

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Gdzieś czytałem Bitcoin idzie na milion $
The only way is up

rookie2
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 399
Rejestracja: 29 wrz 2020, 00:10

Re: DayTrading: Piątek 03.12.2021

Nieprzeczytany post autor: rookie2 »

Blacktorious pisze:
04 gru 2021, 08:49
Coś mnie tchnęło żeby wstać wcześniej i otworzyłem elki.
Wierz lub nie, ale też wczoraj myślałem o BTCUSD żeby zerknąć na wykres dziś. Nie gram krypto, nie śledzę tego ale też miałem przeczucie że coś tutaj może będzie ciekawego. Też wziąłem przedtem S na moment, teraz L, ale na CFD. Fuck. Miałem nie grać. Ale chyba trochę stówek może będę do przodu jak urośnie przez weekend.

A tak w ogóle. To na czym polega to skracanie. I jak XAB tnie straty, jak nimi zarządza. Bo musi chyba jakieś starty mieć i kiedy stwierdza że nie wyjdzie na plus tylko trzeba zamknąć. Jak te skracania i cięcie strat u niego działa?
https://www.myfxbook.com/members/rookie_t/pycha-kroczy-przed-upadkiem/7931743

Blacktorious
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 08 kwie 2020, 17:02

Re: DayTrading: Piątek 03.12.2021

Nieprzeczytany post autor: Blacktorious »

Uważaj z tym rosnieciem. Pamiętaj o SL i to trochę powyżej pozycji, żeby w razie nagłego spadku SL miał przestrzeń do działania.

Nie rozmawiałem nigdy specjalnie z XAB'em, musiałbyś go sam zapytać. Wiem tylko, że stosuje piramidy. Patrzy szerzej na wykresy, określa ogólny trend i ma w dupie wszystko i wszystkich, gra po swojemu. Zaczyna stawiać S kiedy kurs spada i zaczyna stawiać L kiedy trend się zmienia. O piramidzie możesz poczytać na forum. Jakich metod używa do określania trendu, nie wiem, w portfel mu nie patrzę, więc wyników też nie znam. Był dla mnie natchnieniem pod kątem opanowania i psychologicznego podejścia do giełdy
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są co najmniej abstrakcyjne. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych, jest czystym szaleństwem, żeby nie napisać zwykłą głupotą.

crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Piątek 03.12.2021

Nieprzeczytany post autor: crok. »

Blacktorious pisze:
04 gru 2021, 07:29
Promocja xD
Bitcoincash za 3/4 Depp, SL już na zielonym.
Leżę i pachnę

na jakiej platformie grasz, ze w sobote mozesz zmieniac pozycje ?
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)

Zablokowany