Szukam programisty

O jezykach programowania w platformach i nie tylko.
nadrzej
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2021, 20:08

Szukam programisty

Nieprzeczytany post autor: nadrzej »

Witam,
jak w temacie, szukam osoby, która mogłaby zaprogramować automat, współpracujący z istniejącym już wskaźnikiem.
Automat miałby bazować na wskaźniku formacji 123, który już posiadam.

Główne funkcje:
1. EA czeka na wybicie punktu 2 formacji, o czym informuje również alarm wskaźnika.
2. Wybicie powinno mierzyć co najmniej 1 pips na parach walutowych, 20 pp na złocie.
3. Po wybiciu automat składałby zlecenie typu stop na przebitej linii punktu 2 w kierunku przeciwnym - zagranie na cofnięcie po wybiciu.
4. Ważność zlecenia to 2-3 godziny od momentu wybicia poziomu.
5. EA powinien mieć możliwość ustawienia domyślnego wolumenu transakcji oraz ilości pipsów do TP, ważność zlecenia oczekującego. Poziom SL ustawiony jest nieco dalej, na 5% za kapitału.
6. Do każdego zlecenia dodawany musi być Trailing Stop na określoną liczbę pips.
7. Jeśli zlecenie zostało aktywowane, a od wybicia upłynęły 24 i pozycja jest na minusie, automat powinien przestawiać TP na poziom Break Even, najlepiej zgodnie ze wskaźnikiem Break Even Line, który bierze pod uwagę również prowizję i swap.
8. Jeśli powyższe, ale pozycja jest na plus - powinna być zamknięta bez względu na to, jak duży (lub mały) jest profit.

To tak pokrótce, szczegółowy opis ze screenami podeślę, jeśli znajdzie się ktoś chętny do podjęcia działania.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Szukam programisty

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

sokoll22
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2016, 21:27

Re: Szukam programisty

Nieprzeczytany post autor: sokoll22 »

Moge sie tego podjac. Bede pisal w wolnej chwili wiec zajmie mi to do 2 tygodni. Jak jestes zainteresowany to pisz do mnie na gg 60687249

Awatar użytkownika
sandramillerr
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 19 paź 2021, 12:40

Re: Szukam programisty

Nieprzeczytany post autor: sandramillerr »

Po prostu spróbuj sam, ponieważ nie jest to takie trudne.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Szukam programisty

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

sandramillerr pisze:
25 paź 2021, 13:44
Po prostu spróbuj sam, ponieważ nie jest to takie trudne.
A skąd ty to wiesz?
Udowdnij, że nie jest trudne.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

AutoTrader
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2021, 13:20

Re: Szukam programisty

Nieprzeczytany post autor: AutoTrader »

Cześć,
jeśli chodzi o MQL4 dla MT4 to mógłbym rzucić okiem na szczegóły i może się dogadamy. Jeśli jednak chciałbyś samodzielnie napisać taką strategię albo zobaczyć jak to się robi od A do Z wraz z testowaniem strategii to na youtubie uruchomiłem kurs MQL4. Narazie jest pierwszy odcinek, bardziej pokazowy, ale w następnych odcinkach będę tłumaczyć wszystko bardziej szczegółowo. A więc jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam na mój kanał na youtubie: Oczami Inżyniera oraz do kontaktu: oczami.inzyniera@gmail.com
Pozdrawiam

spekulantfx
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 11 lis 2014, 12:05

Re: Szukam programisty

Nieprzeczytany post autor: spekulantfx »

UP!

Mam kompletny system tradingowy oparty na zamknięciach świec i wskaźnikach.
- nie griduje
- nie przetrzymuje strat
- średni miesięczny wynik przy ryzyku 2%/transakcję waha się od -15% do +80%

Szukam programisty który mi napisze kompletne EA jeżeli to możliwe, a jeżeli nie to zrobi częściową automatyzację tak żeby nie trzeba było przy tym siedzieć cały dzień. Proszę o kontakt najlepiej na mail michalpalu@gmail.com

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ