DayTrading: Piątek 01.10.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: DayTrading: Piątek 01.10.2021

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

XAB pisze:
01 paź 2021, 13:15
nasdaq
wyszli z ramek a mialem skracac oki ryzykuje
https://zapodaj.net/a74a86548ff6a.jpg.html
reszta indeksy jak widac tez git małe tez zarabuia moge zmykac nara
Oj XAB, Ty wariacie :lol: A mógłbyś zrobić screena aby był widoczny prawy górny róg i wszystko w temacie.
Zobacz jak powinien wyglądać :lol:

Edit
I nie zasłaniaj salda, gdyż na screenie są wszystkie potrzebne dane aby je wyliczyć, oczywiście gdyby znalazł się ktoś na tyle skrzywiony, aby to zrobić. (przy założeniu że są pokazane wszystkie otwarte pozycje, ale tego akurat jestem pewien) :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: DayTrading: Piątek 01.10.2021

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

XAB nie wszyscy są idiotami. Screen https://zapodaj.net/a74a86548ff6a.jpg.html, to screen z przeglądarkowej wersji platformy tradingowej mforexu. Zlecenie na koncie real z 2021.10.01 z godziny 21:50:01 ma nr 10868200, a Twoje nr zleceń z rana zaczynają się na 13 mln...
Po co to robisz ... nie mam zielonego pojęcia :shock: .
Udanego weekendu.

Awatar użytkownika
anturo
Gaduła
Gaduła
Posty: 150
Rejestracja: 11 maja 2013, 00:17

Re: DayTrading: Piątek 01.10.2021

Nieprzeczytany post autor: anturo »

Kermit znowu zniknął? ................. Szkoda, bo to forum bez Kermita to jakaś kompletna lipa........

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6656
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 01.10.2021

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

anturo pisze:
01 paź 2021, 23:32
Kermit znowu zniknął? ................. Szkoda, bo to forum bez Kermita to jakaś kompletna lipa........
I co TY teraz bidaku zrobisz? Co tu otwierac i kiedy? Może zacznij sie edukować to lepiej na tym wyjdziesz ;)

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 01.10.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

a tu jak zwykle jeden temat szkoda naprawde cos pisac
dowiedzialem sie z rana ze mam konto w jakimś mister forex to gdzie jeszcze? bo juz się gubię :shock:
indeksy poszly na noc tak jak chcialem czyli pisac nie musze az zaczne sprzedawac
pokaze jak obrabiam edka by wyzerowac strate
udanego weekendu mnie nie ma
chyba zaczne same projekcje na indeksach pokazywac / bez pokazywania pozycji tylko /to problem zniknie trzymcie sie udanego weekendu
szkoda ze kermita brak rzeczywiscie bo tylko do obróbki
ja tu zostalem pap :P
lki edek
4krowy na weekend mi wisza czyli ze 2 dni gora jeszcze
https://zapodaj.net/6e1d169ce1709.jpg.html
tak to widzę
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: DayTrading: Piątek 01.10.2021

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

XAB pisze:
02 paź 2021, 08:45
a tu jak zwykle jeden temat szkoda naprawde cos pisac
dowiedzialem sie z rana ze mam konto w jakimś mister forex to gdzie jeszcze? bo juz się gubię :shock:
indeksy poszly na noc tak jak chcialem czyli pisac nie musze az zaczne sprzedawac

Przestań się kompromitować XAB. Udowodniłem Ci, ze wklejasz screeny z konta demo platformy brokera mForex, chyba znowu zaniedbałeś leki.
Powodzenia i co złego to nie ja, eot.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 01.10.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ZAK--- nic mi nie udowodniles oprocz swoich gupawych dywagacji przypuszczen i zalozen
w typowym tu stylu bzdety i twoje widzi-misie i podobnych do ciebie bo to słysze od lat
nigdzie nie podawalem ze ja mam konto w mforex to raz a to sprawa podstawowa a na screnie
nie widzę napisu mforex to dwa
i wszystko co napisałes opiera sie tylko na twoich przypuszczeniach a to zaden dowod
Jak mialem rachunek demo to o tym tu wyraznie napisałem ze to demo i tyle temat
BO ja nie mam ochoty nic tu nikomu udowadniać
tez powodzenia tylko nie wiem w czym---- bo chyba nie w jaraniu EOT
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: DayTrading: Piątek 01.10.2021

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

XAB ,nie dywaguję, nie przypuszczam i nie zakładam. Ja wiem: że screen o którym mowa przedstawia platformę w przeglądarce internetowej zwaną mForex Web, brokera mForex, że numeracja zleceń na kontach real jest inna niż na demo. Napisałem Ci wyraźnie że zlecenie z konta real z 2021.10.01 z godziny ok. 21.50 ma nr zaczynający sie na 10800... w przybliżeniu, a Twoje zlecenia złożone ponad 10 godzin wcześniej zaczynają się na 13 mln. Jestem w 100% że ten screen pochodzi z rachunku demo, przecież możesz zrobić screena z napisem real, ale nie, te co wklejasz są staranie przycięte, ponadto wystarczy założyć rachunek demo w mforexie i zobaczyć jakie są numery zleceń.
Ostatni raz, grzecznie zapytam, po ki chuj to robisz?

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 01.10.2021

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

zakaven pisze:
03 paź 2021, 11:18
XAB ,nie dywaguję, nie przypuszczam i nie zakładam. Ja wiem: że screen o którym mowa przedstawia platformę w przeglądarce internetowej zwaną mForex Web, brokera mForex, że numeracja zleceń na kontach real jest inna niż na demo. Napisałem Ci wyraźnie że zlecenie z konta real z 2021.10.01 z godziny ok. 21.50 ma nr zaczynający sie na 10800... w przybliżeniu, a Twoje zlecenia złożone ponad 10 godzin wcześniej zaczynają się na 13 mln. Jestem w 100% że ten screen pochodzi z rachunku demo, przecież możesz zrobić screena z napisem real, ale nie, te co wklejasz są staranie przycięte, ponadto wystarczy założyć rachunek demo w mforexie i zobaczyć jakie są numery zleceń.
Ostatni raz, grzecznie zapytam, po ki chuj to robisz?
Platforma Web mForex nie ma możliwości zapisu aktywnego wykresu tak jak ma to ma mt4 wymienionego brokera
Co do numeryzacji zleceń sprawdzałem wstecz te numery na realu od czerwca są numerami zaczynającymi sie 10.....
tylko tak sie zastanawiam czy to jest temat na ten dział.
Swego czasu dostałem ostrzeżenie od administratora za wiele mniejsze niezgodność w temacie działu dt.
Prostota tkwi bowiem w tym że mozna nie czytać posty.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 01.10.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

zakaven pisze
Ostatni raz, grzecznie zapytam, po ki chuj to robisz?
odpowiem ci grzeczie pytaniem na pytanie
a po ki chaj ty od miesiaca podajesz tu poziomy spadkow i ze jestes na sss poziomu juz nie chce pisac od kiedy
poziomy do ktorych długa i daleka w sumie droga na dzis
kiedy jak tu pisze tomasz to nie ten dział
nie widze problemu wrzuc mnie w ignora i bedziesz przynajmniej ty miał problem z glowy
ja pokazuje tu wejscia w lki na indeksach i granie na dt zas czy to demo czy real to nie twoja broszka ani twoja kasa
ja nie komentowalem nigdy twoich tekstow w stylu /jak inni ze naganiasz/ bo jedyne co moglbym to napisac ze twoje zalozenie od powiedzmy przynajmniej 10dni bylo do dpy I CI WSPOLCZUC eot
ja dalej uparcie pozycjonuje granie na wzrosty i na indeksach i na edku na krotkiej czasowce czyli na jutro pojutrze i gora za 3dni AMEN
I TEMAT POGADUSZEK ZAKONCZYLEM
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany