DayTrading: Środa 29.09.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Środa 29.09.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

Zakarkili pisze:
29 wrz 2021, 22:12
wojtalo pisze:
29 wrz 2021, 22:10
Niemiaszek, a co sądzisz o E/D? Mi wychodzi podobnie jak u doktorka, do tego obawiam się, że nie dadzą się dołączyć...
Wojtalo, nie uspokajaj tematu, bo jest gruby............
Ale ja mam naprawdę w d. czy XAB gra na demo czy na realu. Ja mam swoje konto i ono mnie interesuje. Nie obchodzi mnie również czy zarabia czy nie. Interesują mnie jego rysunki bo często trafia i są zgodne/podobne do moich. Sam przestałem wrzucać bo wtedy mi się nie sprawdza, nie wiem skąd ta prawidłowość ale taka mi się ostatnio zrodziła. Nie gram jak XAB bo on często łapie noże a mi już nie raz na tym palce ucięło. Dziś ucięło jemu, a czy na demo czy nie - co mnie to? Przybędzie mi od tego czy ubędzie?
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 29.09.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Zakarkili pisze:
29 wrz 2021, 22:27
jużżżżżż, bo pieluchą rzucę :)
pewnie mam syna starszego niz ty ale co tam szkoda pisac dobrej nocki
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Uv*
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 24 wrz 2021, 10:05

Re: DayTrading: Środa 29.09.2021

Nieprzeczytany post autor: Uv* »

BAX mam nadzieję ze spływa po Tobie co piszą Ci ignoranci... Motyla noga jaka patola na forum 😳 jedno potknięcie i taki wylew hejtu🤔 widać ktos tu ma mocno pod górkę w zyciu żeby uszczęśliwiać się wylewając takie żale 😄 Pls ignoruj to, bo wartość ich hejtu jest równa 0, a dodatkowo mam wrażenie ze to kółko wzajemniej adoracji tworzy jedna osoba 😉 Nie daj jej satysfakcji i rób swoje 💪

Zakarkili
Gaduła
Gaduła
Posty: 301
Rejestracja: 14 sie 2021, 12:50

Re: DayTrading: Środa 29.09.2021

Nieprzeczytany post autor: Zakarkili »

wojtalo pisze:
29 wrz 2021, 22:27
Zakarkili pisze:
29 wrz 2021, 22:12
wojtalo pisze:
29 wrz 2021, 22:10
Niemiaszek, a co sądzisz o E/D? Mi wychodzi podobnie jak u doktorka, do tego obawiam się, że nie dadzą się dołączyć...
Wojtalo, nie uspokajaj tematu, bo jest gruby............
Ale ja mam naprawdę w d. czy XAB gra na demo czy na realu. Ja mam swoje konto i ono mnie interesuje. Nie obchodzi mnie również czy zarabia czy nie. Interesują mnie jego rysunki bo często trafia i są zgodne/podobne do moich. Sam przestałem wrzucać bo wtedy mi się nie sprawdza, nie wiem skąd ta prawidłowość ale taka mi się ostatnio zrodziła. Nie gram jak XAB bo on często łapie noże a mi już nie raz na tym palce ucięło. Dziś ucięło jemu, a czy na demo czy nie - co mnie to? Przybędzie mi od tego czy ubędzie?
Wojtek, niby tak, ale XAB pokazuje cały czas, że gra w realu. Wielu ludzi coś tam będzie naśladować, ale on i tak pisze żeby nic nie było jasne. Nimiaszek go wypunktował, ale ten dalej swoje - dlatego go nazwałem ŁUKASZENKA - bo ma swoją prawdę. Widziałem moment jak go olałeś, czyli się zorientowałeś :). Tylko jakim to zje...m trzeba być żeby takie rzeczy robić.....?
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2021, 22:34 przez Zakarkili, łącznie zmieniany 1 raz.

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Środa 29.09.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

Który to moment?
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

Zakarkili
Gaduła
Gaduła
Posty: 301
Rejestracja: 14 sie 2021, 12:50

Re: DayTrading: Środa 29.09.2021

Nieprzeczytany post autor: Zakarkili »

wojtalo pisze:
29 wrz 2021, 22:34
Który to moment?
Wcześniej się go pytałeś, traktowałeś jak wskazówkę (początek), potem coś swojego wklejałeś (wszyscy wiedzieli gdzie wejść i gdzie wyjść) i bardzo często miałeś rację, a potem go kulturalnie zlałeś
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2021, 22:53 przez Zakarkili, łącznie zmieniany 1 raz.

Zakarkili
Gaduła
Gaduła
Posty: 301
Rejestracja: 14 sie 2021, 12:50

Re: DayTrading: Środa 29.09.2021

Nieprzeczytany post autor: Zakarkili »

Ja od dziś będę nazywał tego gościa Eseknaelek, Esenelek, Eselek - bo w tym tkwi oszustwo gościa. Ale chyba Eseneleczek będzie najbardziej prawdziwe

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 29.09.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Zakarkili pisze:
29 wrz 2021, 22:40
Ja od dziś będę nazywał tego gościa Eseknaelek, Esenelek, Eselek - bo w tym tkwi oszustwo gościa. Ale chyba Eseneleczek będzie najbardziej prawdziwe
wiesz a ja z przyjemnoscia popatrze na twe wyczyny w pozycjonowaniu
skoro to takie proste to pokaz klase
bo takich jak ty przewinelo sie tu dziesiatkii i jakos nie zauwazylem by ktorys pokazal jak sie zarabia
chociaz przez miesiac
pokaz to nawet na demo mnie to w sumie zwisa i powiewa
bo jesli kogos chce sie oceniac to najpierw pokaz cos ty sam jest wart
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2021, 22:56 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Środa 29.09.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

Może to inaczej wygląda ale dalej pytam czasem co widzi. Może rzeczywiście więcej się udzielałem wcześniej, ale powody że robię to rzadziej są inne. Zresztą był tu taki jeden frustrat, co miedzy wierszami ale jednak wyraźnie winił XABa że umoczył. Pisałem wtedy że każdy za swój rachunek odpowiada. Jeżeli ktoś kopiuje czyjeś ruchy z forum to ma problem ze sobą. Jeżeli ktoś tu pisze że ma konto real tylko po to, żeby mieć poklask bo naprawdę jest demograjkiem, to ma problem ze sobą. Ja nie należę ani do jednych ani do drugich. Mam problemy ze sobą ale innej natury ;) Już o tym też wspominałem - szanuję tu każdego dopóki mnie nie obraża.
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

Zakarkili
Gaduła
Gaduła
Posty: 301
Rejestracja: 14 sie 2021, 12:50

Re: DayTrading: Środa 29.09.2021

Nieprzeczytany post autor: Zakarkili »

XAB pisze:
29 wrz 2021, 22:55
Zakarkili pisze:
29 wrz 2021, 22:40
Ja od dziś będę nazywał tego gościa Eseknaelek, Esenelek, Eselek - bo w tym tkwi oszustwo gościa. Ale chyba Eseneleczek będzie najbardziej prawdziwe
wiesz a ja z przyjemnoscia popatrze na twe wyczyny w pozycjonowaniu
skoro to takie proste to pokaz klase
bo takich jak ty przewinelo sie tu dziesiatkii i jakos nie zauwazylem by ktorys pokazal jak sie zarabia
chociaz przez miesiac
pokaz to nawet na demo mnie to w sumie zwisa i powiewa
bo jesli kogos chce sie oceniac to najpierw pokaz cos ty sam jest wart
Możemy się tak umówić, ale najpierw muszę mieć pewność że nie kręcisz, czyli pokaż przez tydzień kiedy wchodzisz real time i kiedy wychodzisz z pozycji. Pisz jasno, tak żeby każdy zrozumiał (podstawowy warunek - ja zrobię to samo). Jeżeli ludzie powiedzą na forum, że nie kręcimy i piszeemy zrozumiale, to z chęcią się z tobą zmierzę. Wybierz brokera, start 10 000. Podgląd onl;ine

Zablokowany