DayTrading: Piątek 10.09.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3000
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Piątek 10.09.2021

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

waz69
Gaduła
Gaduła
Posty: 113
Rejestracja: 26 cze 2012, 16:06

Re: DayTrading: Piątek 10.09.2021

Nieprzeczytany post autor: waz69 »

A co to za luka na sapinie i djia??
Czyżby mieli zamiar zrobić wycinkę piątkową ??
to co tu wypisuję, to TYLKO moje prywatne wróżby i pierdoły - raczej bez pokrycia i sensu. Nie biorę za nie ŻADNEJ odpowiedzialności. :569:

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 10.09.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

waz69 pisze:
10 wrz 2021, 02:04
A co to za luka na sapinie i djia??
Czyżby mieli zamiar zrobić wycinkę piątkową ??
Rolowanie instrumentów.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 10.09.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik pisze:
10 wrz 2021, 06:57
waz69 pisze:
10 wrz 2021, 02:04
A co to za luka na sapinie i djia??
Czyżby mieli zamiar zrobić wycinkę piątkową ??
Rolowanie instrumentów.
nq
znowu zabawa wyjda nad 600 czy juz odpuszczą :P
edek
sieczkarnia skracalnia
https://zapodaj.net/cb7bbec19ccf1.jpg.html
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2021, 09:50 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Mistyfikator
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 932
Rejestracja: 05 lip 2021, 20:35

Re: DayTrading: Piątek 10.09.2021

Nieprzeczytany post autor: Mistyfikator »

No i tyle było "spadków"

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 10.09.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Mistyfikator pisze:
10 wrz 2021, 09:22
No i tyle było "spadków"
na minutce FAKT :P nie mam za bardzo czasu by tego chłamu dzis pilnowac wiec niech sie nie wygłupiaja i zaczna choc po 12tej zawracac :P a najlepiej juz ok 11`godz 8)
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Mistyfikator
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 932
Rejestracja: 05 lip 2021, 20:35

Re: DayTrading: Piątek 10.09.2021

Nieprzeczytany post autor: Mistyfikator »

[/quote]
na minutce FAKT :P
[/quote]


Ja ciągle widzę na wykresie coś podobnego, co kształtowało się przed poprzednimi wzrostami z okolic 15000.
Niby RGR, ale równie dobrze może to być konsolidacja. A w takich sytuacjach nigdy nie wiadomo, czy nie wystrzeli w górę.
Chociaż patrząc na wykres śmiem twierdzić, że średnie kroczące krótkookresowe jednak idą w dół

***

Jeszcze ze 20 punktów w górę i spadki zanegowane.
Jak zawrócą, to może ostatnie najniższe ramię formacji :-P
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2021, 10:21 przez Mistyfikator, łącznie zmieniany 1 raz.

RRRR
Gaduła
Gaduła
Posty: 146
Rejestracja: 22 lip 2021, 13:06

Re: DayTrading: Piątek 10.09.2021

Nieprzeczytany post autor: RRRR »

Rynek jak nie zawraca niespodziewanie to zawsze wymęczy do samego końca i jeszcze jeden dzień ...
Mi wychodzą sygnały kupna na AUD i NZD do USD ...

Mistyfikator
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 932
Rejestracja: 05 lip 2021, 20:35

Re: DayTrading: Piątek 10.09.2021

Nieprzeczytany post autor: Mistyfikator »

Ładnie wczoraj wyglądał ten rząd czerwonych świec, ale znów nie wyszli poza dolne ograniczenie konsolidacji.

Zaraz będzie tradycyjna, mocna fanga na zielono - nie wiem jak na DAXie, ale na amerykańcach na bank. Na otwarciu jak się rozpędzą, to wrócą przynajmniej tam gdzie wczoraj, a i nowe ATH możliwe :D

Dla mnie już wystarczy - dałem hedge i czekam na rozwój sytuacji. Szkoda, żeby mi broker sam zamknął pozycję

****

Wychodzi na to, ze jeszcze przyjdzie poczekać na korektę:
2021-09-10 at 10-36-30.png

***

Zaraz zaraz! Jednak w dół?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 10.09.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

gram eski czyli mowiac krotko poki rosnie rynek to ja tracę ale mysle ze do czsu
4 minuty im jeszcze daje i ani sekundy wiecej na razie na wzrosty :P
juz sie angole rozkrrecili starczy tego dobrego na razie
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany