Admiral Markets - Wątek II

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
5
18%
Poza paroma minusami są ok
10
36%
Przeciętny
8
29%
Mają wiele wad
2
7%
Stanowczo odradzam
3
11%

Liczba głosów: 28

belon
Pasjonat
Pasjonat

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: belon »

Witam,

dzisiaj dostałem informację z AM, że zamykają oddział AS Estonia dla polskiego klienta detalicznego.
Czy ktoś może dostał podobne info?

Admiral Markets
Sprawdź najnowszą ofertę Admiral Markets
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

belon pisze:
14 lip 2021, 15:31
Witam,

dzisiaj dostałem informację z AM, że zamykają oddział AS Estonia dla polskiego klienta detalicznego.
Sądziłem, że nie mają już tego estońskiego oddziału. Ja zakładałem konto w marcu tego roku i jest ono pod nadzorem cypryjskim, a z tego co mówili to mają jeszcze konta pod nadzorem brytyjskim i to ponoć koniec jeśli chodzi o Europę.

Z niusów :

"Od 13 lipca 2021 r. Admirals obcina prowizje dla akcji i kontraktów CFD na akcje.

Oferujemy:
do 6 transakcji* bez pobierania prowizji dziennie " .

Całkiem nieźle, bo trudno aby otwierać więcej pozycji na akcjach (cfd) dziennie. DT na akcjach jest raczej trudnym zajęciem, bo wahania są zbyt małe aby to miało sens. Przynajmniej dla mnie.

EDIT

Zerknąłem na szczegółowe warunki i chyba nie jest aż tak kolorowo, bo nie będzie prowizji tylko w jedną stronę. Czyli otworzenie bez prowizji, ale zamknięcie to już chyba z prowizją. Trochę to dziwne i niejasne.

https://admiralmarkets.com/pl/terms-and ... gn=default

Chyba, że można bez prowizji otworzyć pozycje na 3 cfd na akcje i na tych 3 zamknąć też bez prowizji.
Chyba zapytam mailowo o szczegóły.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

belon
Pasjonat
Pasjonat

MarioDM pisze:
14 lip 2021, 15:46
belon pisze:
14 lip 2021, 15:31
Witam,

Sądziłem, że nie mają już tego estońskiego oddziału. Ja zakładałem konto w marcu tego roku i jest ono pod nadzorem cypryjskim, a z tego co mówili to mają jeszcze konta pod nadzorem brytyjskim i to ponoć koniec jeśli chodzi o Europę.
Jeszcze mają, a właściwie chyba mieli, dla rachunków otwartych w poprzednich latach.
Szkoda, że likwidują, bo nie miałem żadnych uwag co do obsługi.
Czy ktoś może polecić sprawdzonego broka z dźwignią 1:500?
Z góry dzięki.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak

belon pisze:
14 lip 2021, 16:12
Z góry dzięki.
Z dźwignią 1:300 to Tickmill . Tyle, że z tą dźwignią to nie wiem jak teraz to się odbywa i czy każdy może taką dostać.
Trust no bit**es.

belon
Pasjonat
Pasjonat

MarioDM pisze:
14 lip 2021, 16:24
belon pisze:
Z góry dzięki.
Z dźwignią 1:300 to Tickmill . Tyle, że z tą dźwignią to nie wiem jak teraz to się odbywa i czy każdy może taką dostać.
Ok, dzięki.

Podbijam pytanie o broka 1:500 - niekoniecznie na europejskich regulacjach ale sprawdzony.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak

MarioDM pisze:
14 lip 2021, 15:46
Chyba, że można bez prowizji otworzyć pozycje na 3 cfd na akcje i na tych 3 zamknąć też bez prowizji.
Chyba zapytam mailowo o szczegóły.
Zapytałem i tak właśnie jest. Tego samego dnia można bez prowizji otworzyć i zamknąć 3 cfd na akcje, lub jednego dnia otworzyć 6 cfd na akcje i zamknąć je kolejnego dnia również bez prowizji.
Trust no bit**es.

Awatar użytkownika
Venomouss
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: Venomouss »

belon pisze:
14 lip 2021, 16:33
MarioDM pisze:
14 lip 2021, 16:24
belon pisze:
Z góry dzięki.
Ok, dzięki.

Podbijam pytanie o broka 1:500 - niekoniecznie na europejskich regulacjach ale sprawdzony.
akcje 1:500 czy tylko FX :D? IC markets na waluty pod szeszelami jest ok (pod IB) , następny gdzie handluje to think markets tez seszele i australia . Jesli chodzi o stoxy to thinkmarket na mt5 ma niski spread , 0 commission ale forex nie tak fajnie jak IC ... indeksy lepiej niż IC (koszty) .. sprawdź sobie nawet na demo, bo to jest praktycznie to samo co real (poza egzekucją..) a dzwignia 1:500 fx , 1:200 indices (thinkm), akcje maks 1:20 z hakiem

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak

belon pisze:
14 lip 2021, 16:33
Nie musisz się już nigdzie przenosić. Lewar 1:500 dostaniesz w Admiralu, tyle, że pod jurysdykcją Jordanii. W gabinecie inwestora możesz wejść w górną zakładkę i wybrać Admiral Markets AS Jordan Ltd i założyć konto i nowy portfel.
Niestety wśród walut nie ma złotówki. Na forexie jest lewar 1:500, a na cfd na akcje 1:20, choć jak sądzę nie wszystkie cfd, ale nie sprawdzałem tego jeszcze.
Do rozliczeń z US, Admiral oferuje program do wyliczania podatku, więc inna waluta nie powinna być problemem. Problemem jest możliwość bezpłatnej wypłaty tylko raz w miesiącu, ale to chyba nie aż taki problem.
Trust no bit**es.

belon
Pasjonat
Pasjonat

Ok, dzięki panowie za info.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak

Zapomniałem dopisać, ale pewnie o tym wiesz, że Admiral znowu zawiesił prowizje na cfd na akcje.
Trust no bit**es.

ODPOWIEDZ