DayTrading: Czwartek 01.07.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 01.07.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

edek h4 - jak pisałem teraz to juz ciężko będzie to 1.2040 złapac choc podobnie jak wczoraj na dole niewiele braknie...pewnie podpuszcza teraz mnie przez kilkanascie dni, ale koniec koncow pojda potem jeszcze jednym ruchem w dol

https://www.tradingview.com/x/DX11uel1/
https://www.tradingview.com/x/RZELKRFM/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Czwartek 01.07.2021

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Kermit pisze:
01 lip 2021, 12:29
XAB pisze:
01 lip 2021, 12:23

tłukę ropke w pyski jest 3,5 k na z/s wyraznie juz jak widac
tak czytam te Twoje 3, 6, 12 zysku dzień w dzień to tak lekko 100 w miesiącu i milion rocznie wykręcasz pewnie. Tyle lat na rynku to za kilka chwil do 100 forbes'a zapukasz :D
Sorry Panie Kermit, ale:
post1006912.html?hilit=codziennie#p1006912
Re: DayTrading: Środa 24.03.2021

Post autor: XAB » śr 24-03-2021, 13:58
"depozyt niezbedny ok 30 k za zk wyzej 2k czyli mozna gdy dobrze pozycjonujesz
osiagac 5 czy 10 procent depa nawet codziennie / wiadomo do obrony potrzebne jeszcze 10-15k-depo
by moc spokojnie oddychac-be/"
Był jeszcze post gdzie XAB pisał, że od początku koroonki zarabia kilka procent dziennie.
To teraz matematyka 30k+15k=45k - depozyt początkowy. W ciągu roku jest ponad 250 dni handlowych. Przy przyjęciu 5% zysku dziennie i 250 dni mamy kwotę 8 923 542 189 zł. Przy 10% to kwota 1,003*10^15.
Wydaje mi się, że to wystarczy, żeby trafić na rzekomą listę, ale nie sprawdzałem. XABowi należą się przeprosiny z twojej strony.
Poza tym trzeba od tego zapłacić podatek i wtedy wiadomo kto utrzymuje 500+, 300+, wyprawkę szkolną. Przy 10% możemy z podatku kupić flotę samolotów, kilka zestawów uderzeniowych (lotniskowiec z eskortą). Nie będę się rozpływał.
Panie XAB, kibicuje Panu.
Pozdrawiam wszystkich i więcej szacunku do siebie :D :568: :564:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 01.07.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

edek w gore
jakby sie rozpedzili a to zawsze byc moze to jest luka do pokrycia
takze KERMIT SPIJ SPOKOJNIE ha ha ha
https://zapodaj.net/4af58ae9aa56e.png.html
krab
to ze ja pisze ze mozna kilka procent codziennie zarobic niestety nie sprawdza sie codziennie
bo bywaly takie tygodnie kiedy wychodzilem na drobnym zysku
bo albo czekalem na wejscie albo balem sie wejsc
zyski sa wtedy ok gdy juz na pozycji jestem
istotne jrest to ze bardzo rzadko jak gram dt mi sie zdarza bym mial minus dniowke
ale fakt te kilka mcy tego roku byly zajbiste od jesieni tak nie bylo super :564:
Ostatnio zmieniony 01 lip 2021, 14:38 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 01.07.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Krab - Rozumiem, że przeprosiny należą się za to że pomyślałem że dopiero trafi na listę? Rzeczywiście mój błąd - sorry ;)
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 01.07.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

XAB pisze:
01 lip 2021, 14:30

jakby sie rozpedzili a to zawsze byc moze to jest luka do pokrycia
takze KERMIT SPIJ SPOKOJNIE ha ha ha
https://zapodaj.net/4af58ae9aa56e.png.html

bez klepniecia dolnej bandy trojkata raczej tak wysoko nie podejda... ale opor na 1.2050 przy dużej furze farta moga zaliczyć

na razie dobrze byloby dzis zobaczyc 1.1920 bo to by troche ustawilo koniec tego tygodnia i plan na przyszły
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 01.07.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Kermit pisze:
01 lip 2021, 14:39
XAB pisze:
01 lip 2021, 14:30

jakby sie rozpedzili a to zawsze byc moze to jest luka do pokrycia
takze KERMIT SPIJ SPOKOJNIE ha ha ha
https://zapodaj.net/4af58ae9aa56e.png.html

bez klepniecia dolnej bandy trojkata raczej tak wysoko nie podejda... ale opor na 1.2050 przy dużej furze farta moga zaliczyć
to podobnie bylo teraz
bylem prawie pewien ze nizej z 1zejscia 1,186 nie zejda a dpa bo zeszli na 1,1835
graja karwa maszynki i zeruja na naszej dokladnosci i tyle
dlatego krotkich slek nie stawiam wcale
i w zasadzie ja juz na edku co jest rzadkoscia ladnie zarobilem w te dwa dni
a lot lke jeszcze mam
ja sie tylko obawiam
czy nie wykombinuja do 5tego jeszcze cudaka i nie zrobia tego mojego 1,1818 :idea: :idea: :idea:
bo ja gdybym byl grubasem to jeszcze bym taki wałek wykrecil bo wydaje sie ze juz pozamiatane
Ostatnio zmieniony 01 lip 2021, 14:51 przez XAB, łącznie zmieniany 2 razy.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Czwartek 01.07.2021

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Kermit pisze:
01 lip 2021, 14:37
Krab - Rozumiem, że przeprosiny należą się za to że pomyślałem że dopiero trafi na listę? Rzeczywiście mój błąd - sorry ;)
Kermit - dokładnie za to. Z mojej strony szacunek, że przyznałeś się do błędu, brawo Ty :D :568: :564:
XAB - był twój post gdzieś około roku od rozpoczęcia koronki, że zarabiasz "kilka procent dziennie od początku pandemii". Pewnie są tacy co umieją to znaleźć. Moim zdaniem nie musisz, się wstydzić, że potrafisz zarobić na fx. Masz po prostu to coś i tyle. Mi pozostaje jedynie uznanie w twoją stronę. :564:
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 01.07.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

XAB pisze:
01 lip 2021, 14:42
ladnie zarobilem w te dwa dni
a lot lke jeszcze mam
wiem wiem...juz tam Krab Ci wszystko wyliczył. Jeszcze Ci PIT wystawi :mrgreen:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 01.07.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

krab
ja niczego sie nie wstydze
jak dzieciak cieszylem sie tu od roku ze wreszcie po tylu latach uda sie czy nie
zalapalem jak mozna na fx dobrze i codziennie zarabiac , mozna to bylo przeciez przeczytac
bo zarzucalem tu was taka iloscia postow ze sam dzis z tego sie smieje
byla pandemia poszalec nie moglem wiec kiblowalem w domu to i skupilem sie na graniu
bo ja umiem kase wydawac nawet nie wiesz jak latwo i jak szybko :P
Ostatnio zmieniony 01 lip 2021, 14:56 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

SzpilaCz
Gaduła
Gaduła
Posty: 228
Rejestracja: 30 lip 2020, 17:15

Re: DayTrading: Czwartek 01.07.2021

Nieprzeczytany post autor: SzpilaCz »

krab29 pisze:
01 lip 2021, 14:46
Kermit pisze:
01 lip 2021, 14:37
Krab - Rozumiem, że przeprosiny należą się za to że pomyślałem że dopiero trafi na listę? Rzeczywiście mój błąd - sorry ;)
Kermit - dokładnie za to. Z mojej strony szacunek, że przyznałeś się do błędu, brawo Ty :D :568: :564:
XAB - był twój post gdzieś około roku od rozpoczęcia koronki, że zarabiasz "kilka procent dziennie od początku pandemii". Pewnie są tacy co umieją to znaleźć. Moim zdaniem nie musisz, się wstydzić, że potrafisz zarobić na fx. Masz po prostu to coś i tyle. Mi pozostaje jedynie uznanie w twoją stronę. :564:
Pozdrawiam
Pamiętaj jedynie, że XAB ma też dość spore koszta, bo musi utrzymać tych wszystkich swoich strażników, harcerzy itp. więc sporo osób pracuje na jego wyniki :lol:

Zablokowany