DayTrading: Wtorek 29.06.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
N T
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: 26 sie 2020, 19:42

Re: DayTrading: Wtorek 29.06.2021

Nieprzeczytany post autor: N T »

XAB pisze:
29 cze 2021, 20:16
N T pisze:
29 cze 2021, 19:47
Dow Jones spadkowe OB na Daily
DAX RGR na Daily.
SP500 zniesienie na H4.
Nasdaq wspaniały pokaz siły drukarek. Ponad rok temu czytałem art z którego wynikało że w jeden miesiąc USA wydrukowało tyle dolarów ile w ciągu dwóch wieków. Więc do tej pory strzelam że będzie to tyle ile cały kapitał monetarny planety od początku jej istnienia :) Cały czas sie zastanawiam jak to się skończy... bo cenę poniesie wiadomo kto... My 8)
załozenie i realizacja
przez pol roku zarobiłem sporo wiecej niz plan na 2021 rok
moge olac ten forex i to co bedzie bo byc musi na kilka lat EOT
KTOS TRACI KTOS ZARABIA TAKI TEN SWIAT
nie wszyscy ucierpia przez kolejny pomysł grubasow jak na pandemii tez zarobic i tyle
granie na fx przez ostatni rok zrobilo sie wg mnie bardzo proste i łatwiejsze
bo caly czas bylo wiadomo ze im szybciej jakis indeks spadnie tym potem szybciej wyzej urosnie

a z indeksow to jak nie zrobia jutro zwaly to raczej wycofam sie z esek i poczekam na jakąs okazje bo natyralem sie dość pap
NT
nie zapominaj o tym ze drukuja pieniadze prawie wszystkie wiodące panstwa wcale nieduzo mniej niz usa
a kolejny bilionik dolarkow wskakuje bankom na tacę znowu od 5 lipca :P
ja mam w tej chwili 4k zysku na z/s wiec mi lotto :568: te ich wzrosty indeksow
a gasic eski bede moze jutro bo ryzykuje :idea:
Longi wchodzą fajnie ale TP pewnie też zawsze jakieś masz. Ja mam i najczęściej za wcześnie. Ale gdy cena leci i leci nie dając szansy wejścia w L to pojawia się szansa na S. Nie było jeszcze tak by cena szła non toper i teraz też nie jest. Cofka się szykuje większa i będzie można zaczać myśleć o L. DAX reaguje ładnie, bardzo czysto, SP500 też ale na nim sa małe ruchy. Nasdaq też ładnie chodzi pod L ale chodzi najgorzej pod S ze wszystkich popularnych Indeksów a to dlatego że tam są największe firmy świata i te ktorym sprzyja pandemia czyli praca zdalna, zamówienia z neta, cały rynek e-commerce. Firmy w najbezpieczniejszej sytuacji i prawie same Made in USA. Granie przeciwko Nasdaqowi to jak granie przeciwko Amerykańskiej gospodarce. SP500 jest bardziej międzynarodowy więc przez to bardziej stabilny. Ja tak to widzę w skrócie.

Fakt, dziś drukują wszyscy ale to dolek jest walutą międzynarodową więc i najmniej ucierpi. Zdrowo by wyszło dla systemu gdyby USA upadło. Oczyściło by to światową gospodarkę z tego całego syfu na kilkadziesiąt lat na co pewnie zacierają ręce Rosja i Chiny. Tylko teraz nie wiadomo co gorsze...

Zablokowany