DayTrading: Wtorek 30.03.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 30.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

POZYCJE dt i skracanie
https://iv.pl/image/pozycje-godz-11.GtxQN1a
us 30 troche sie esek boje jeszcze wiec hedge lka na zero i przeznaczna tylko na obrone esek
i krotka pilka z tym ze juz esy graja glowny
ropa
troche juz za wysoko podbijaja wiec 400 b pracuje
bo nie jestem juz przekonany ze musza na 55
dolar 0,75
i edek 0,5
edek niby maja na 1,16 pojsc ale czemu nie ida :?:
lki w sumie dalej ok z tym ze dt az bedzie impuls na w gore
systemik
usd/pl
https://iv.pl/image/syst-dolce.GtxQpId
2esy zostawiam/2l/
reszta poz uszlechetnianie trunkow np
ropa wti
https://iv.pl/image/ropa.GtxQ18y
mam s na us30 , na sp500 na dax

jutro koniec mca kwartału swieta wiec fundusze beda domykac pozycje m
moze rynek ostrzej zamieszac wiec tylko okazje maja sens
licze ze moze jeszcze na czyms przeskocze na lki
przypominam bo nic sie nie zmieniło
5kwiecien to drukarki kierunek wyznacza
chyba ze ktos cos zamiesza, zarabiam za dobrze by sobie zawracac tylek czy pojda w gore czy w dol bede na odpowiednim biegunie na pewno
gdyz w sumie dosc szybko przeskakuje z esek w lki czy na odwrot
tak jak na us 30 moga w gore bo elke juz mam
na ropie maja tylko spadac i mnie nie irytowac :wink:
i na edku podejsc choc w ok 1,18 na poczatek/ dobry poczatek ha ha ha
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Blacktorious
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 08 kwie 2020, 17:02

Re: DayTrading: Wtorek 30.03.2021

Nieprzeczytany post autor: Blacktorious »

xab, myślę że Ska na ropie jest teraz jak najbardziej. Aczkolwiek są na granicy, czekam na dalszy rozwój, żeby zająć pozycję.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są co najmniej abstrakcyjne. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych, jest czystym szaleństwem, żeby nie napisać zwykłą głupotą.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 30.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Blacktorious pisze:
30 mar 2021, 12:04
xab, myślę że Ska na ropie jest teraz jak najbardziej. Aczkolwiek są na granicy, czekam na dalszy rozwój, żeby zająć pozycję.
zobacz to co widze ja

https://iv.pl/image/ropah4.GtxYJNB
jesli- wyjda nad 23 fb to trzeba wyjsc z pozycji tyle temat
zas klin wyglada przyzwoicie :564:
sa nowe ramki i tu trzeba :idea: sie nie zagapic
https://iv.pl/image/canvas.GtxYK0F
bo to popytowe na krotkiej
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Wtorek 30.03.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

Edek IMO klepnie te 1,1696 i potem zobaczymy. No chyba że korekta teraz to później przebijemy te 38% z przytupem.
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

Majk90
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 29 sty 2021, 18:14

Re: DayTrading: Wtorek 30.03.2021

Nieprzeczytany post autor: Majk90 »

Tony S. pisze:
30 mar 2021, 11:07
Majk90 pisze:
30 mar 2021, 10:51
el_gringo_ pisze:
30 mar 2021, 10:43


szansa jest, ale wydaje mi się, że jeszcze nie teraz...
ja np jeszcze z LL siedzę.. ale BAX chyba ma już eSki... 8)
Jeszcze ze 100 pkt i pozamyka mi pozycje, siedzę dużo palę...
Majk, wiesz, że jeśli do tego dojdzie to broker zamyka pozycje od najbardziej stratnej. Możesz wyprzedzić fakty i sam trochę przeczyścić pozycje. Czy to zamykając częściowo lub w całości te najmniej stratne co pozwoli odblokować trochę kasy bo Dax ma spore zabezpieczenia. Ewentualnie redukować trochę te najbardziej stratne co pozwoli Ci utrzymać te na samej górze, które potencjalnie mogą zarobić, jeśli nadejdą upragnione spadki. Nie musisz zamykać całych zleceń, możesz redukować po 0,01 np.
Rozumiem ale wiesz najwyższa ska siedzi na 14750 takze nie wiem czy dax zawróci, chociaż w pobliże. Trzeba było zamykać wcześniej albo po BAXowemu próbowac z esek na lki. Ale ja nowicjusz jestem i popełniam typowe błędy początkującego.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 30.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

a niby czemu ma nie zawrocic n\ te 14750
dalej hameryka juz w sumie nie szczytuje a siedzi pod kloszem
jest tylko kwestia tego czy fryckow zadowoli powiedzmy psycholog poziom 15 k bo tu na pewno beda miski mocno sie bronic
bo jak wyjda z przytupem to bedzie koniec balu :564:
Ostatnio zmieniony 30 mar 2021, 12:47 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Tony S.
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 455
Rejestracja: 07 lut 2014, 21:50

Re: DayTrading: Wtorek 30.03.2021

Nieprzeczytany post autor: Tony S. »

Majk90 pisze:
30 mar 2021, 12:27
Tony S. pisze:
30 mar 2021, 11:07
Majk90 pisze:
30 mar 2021, 10:51


Jeszcze ze 100 pkt i pozamyka mi pozycje, siedzę dużo palę...
Majk, wiesz, że jeśli do tego dojdzie to broker zamyka pozycje od najbardziej stratnej. Możesz wyprzedzić fakty i sam trochę przeczyścić pozycje. Czy to zamykając częściowo lub w całości te najmniej stratne co pozwoli odblokować trochę kasy bo Dax ma spore zabezpieczenia. Ewentualnie redukować trochę te najbardziej stratne co pozwoli Ci utrzymać te na samej górze, które potencjalnie mogą zarobić, jeśli nadejdą upragnione spadki. Nie musisz zamykać całych zleceń, możesz redukować po 0,01 np.
Rozumiem ale wiesz najwyższa ska siedzi na 14750 takze nie wiem czy dax zawróci, chociaż w pobliże. Trzeba było zamykać wcześniej albo po BAXowemu próbowac z esek na lki. Ale ja nowicjusz jestem i popełniam typowe błędy początkującego.
Sytuacja patowa i zostają tylko same złe rozwiązania ale te złe są czasaem lepsze niż te beznadziejne :shock:
Ja jestem 6 rok na tym polu bitwy i cały czas popełniam błędy początkującego co może świadczyć o tym, że albo jestem głupi i niereformowalny albo te rozgrywki są na pozór tylko takie proste. Dyscyplina jest kluczowa. Kombinuj
...Liczy się tylko TU i TERAZ... nie mów mi jutro, że była okazja !!

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 30.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

dax
jest istone jak beda robic i czy juz zalatwia te fioletowa linie trendu
https://iv.pl/image/daxm30.GtxYXNw
bo akurat do weekendu jest szansa ze wlasnie dadza odpoczac bo fundusze powinny domykac pozycje
bo gwaltownre wyjscie / a nie maja juz pod co / to nie ma oporu z gory EOT
W PIATEK NAJWAZNIEJSZE DANE SEKT ROLNICZY BO TO ZDECYDUJE O KIERUNKU
NIEKONICZNIE W PIATEK BO NP USA SPI
Ostatnio zmieniony 30 mar 2021, 12:57 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Wtorek 30.03.2021

Nieprzeczytany post autor: crok. »

kuwa , jakies jaja z tymi turkami , w tydzien $ do gory ? jak oni to chce wybronic ! % juz nie dzialaja wiec pewnie beda jechac teraz w dol i to sporo wiec 11euro za lire widze , ze bedzie szybciuko
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 30.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

crok. pisze:
30 mar 2021, 12:56
kuwa , jakies jaja z tymi turkami , w tydzien $ do gory ? jak oni to chce wybronic ! % juz nie dzialaja wiec pewnie beda jechac teraz w dol i to sporo wiec 11euro za lire widze , ze bedzie szybciuko
a ty tak co drugi miesiac marzysz o tym samym
a figa z makiem a nie 11 :D
bedzie usd/try w okolicy 9,50-10 to masz dac znak bo wtedy wchodze do gry :P
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany