Profesjonalni analitycy i ich analizy

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
FreeWay

Re: Profesjonalni analitycy i ich analizy

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Lol , https://www.bankier.pl/wiadomosc/Zaklad ... 74401.html tyle na temat profesjonalistów , chcesz im coś wpłacić? może wpłać jakiś depozyt Danbo84 to stanie sie profesjonalistą :p bo mu za to zapłacisz.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Profesjonalni analitycy i ich analizy

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

FreeWay pisze:
26 mar 2021, 17:32
Lol , https://www.bankier.pl/wiadomosc/Zaklad ... 74401.html tyle na temat profesjonalistów , chcesz im coś wpłacić? może wpłać jakiś depozyt Danbo84 to stanie sie profesjonalistą :p bo mu za to zapłacisz.
Ja nie wiem o czym ty piszesz???
Profesjonalista to taka osoba, która profesjonalnie się zajmuje jakimś fachem.
Profesjonalnie, zawodowo, zawód - profesja.
Polski ci jest obcy, czy jak?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

FreeWay

Re: Profesjonalni analitycy i ich analizy

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Twoje myślenie to jest jak sms ktoś wysyła ci wiadomość zanim ona dotrze do ciebie trafia do sieci i odbija się ona od nadajnika do nadajnika aż dotrze do adresata czyli twojego mózgu czyli krańcowego nadajnika wiec z dość dużym opóźnieniem zrozumiesz o czym ja pisze

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Profesjonalni analitycy i ich analizy

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

FreeWay pisze:
26 mar 2021, 20:16
Twoje myślenie to jest jak sms ktoś wysyła ci wiadomość zanim ona dotrze do ciebie trafia do sieci i odbija się ona od nadajnika do nadajnika aż dotrze do adresata czyli twojego mózgu czyli krańcowego nadajnika wiec z dość dużym opóźnieniem zrozumiesz o czym ja pisze
Rozumiem, piszesz nie na temat.
Nie rozumiem po co to piszesz?
Chyba żeby komuś coś udowodnić, czy jak?

Człowiek pyta, na czym bazują swoje analizy profesjonalni analitycy, a ty piszesz jakieś bzdury, zupełnie nie na temat.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

FreeWay

Re: Profesjonalni analitycy i ich analizy

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Większość twoich wypowiedzi to jest aberracja wrzucasz screny wykresów opakowane w jakieś zawiłe szablony pełne twoich innowacyjnych wskaźników także niby masz unikalną metodę analizy rynku dająca te epickie 80% skuteczności , tak tak twoja odpowiedz jak ktoś cie o to pytał Chcesz być kolejnym guru który sprzedaje magiczny zestaw kluczy do zysków . "Człowiek pyta, na czym bazują swoje analizy profesjonalni analitycy," - No żaden z analityków JPMorgan Chase się tu nie wypowiedział pewnie w Chu** maja to forum lub co bardziej prawdopodobne obowiązuje ich tajemnica handlowa i i nikt z nich na zadane pytanie odpowiedzi tu nie udzieli , stronę wcześniej zamieściłem wykres i link do strony gdzie pokazane jest jak pozycjonują się największe instytucje finansowe rysujące wykres na którym ty malujesz te swoje bohomazy , ty żadnej metody tu nie pokazałeś wiec ściśnij dziurę jak nie masz nic do powiedzenia

proszę moderatora o przeniesienie do działu ogólne.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Profesjonalni analitycy i ich analizy

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

No - nie każdy może się pochwalić czymś, co sam stworzył, prawda?
Ja mogę!
Zapraszam:
https://discord.gg/F8y62ea
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: Profesjonalni analitycy i ich analizy

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

Jezeli profesjonalni analitycy robia analize kontraktow futures to robio to na wykresach futures ktore dostaja posrednio lub bezposrednio np: z CME. Jak analizuja kontrakty na OTC to chyba zrozumiale, ze robio to na wykresach z OTC, ktore dostarcza im np: agencja prasowa Reuters.

ODPOWIEDZ