DayTrading: Czwartek 25.03.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 25.03.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

WestWorld pisze:
25 mar 2021, 10:52
Dlaczego edi ma niby rosnac. Lada dzien w eu zacznie sie kocioł, spekula juz wie co jest, nikt teraz nie bedzie pakowal sie w euro ktore de facto juz stoi wysoko. Teraz tylko dolar.

bo tak mowi wykres i trend i wiecej nic nie potrzeba do trejdingu. A cala otoczke dlaczego uroslo to sie potem dowiesz od analitykow wszelkiej masci i teoretykow ktorzy dopasuja jakies zlote mysli po ruchu. Zreszta nie pierwszy raz

jakby to byl wykres h1 a nie dzienny to jakiej pozycji bys szukal na dzis? S czy L?
https://www.tradingview.com/x/Q8X4n3PP/
Ostatnio zmieniony 25 mar 2021, 11:00 przez Kermit, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 25.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

jednym z tych anali jestem ja
po prostu ida SWIETA ha ha haaaaaaaa
koniec mca to dwa
3 to zamykanie pozycji bo minął 1 kwartał
4 to ustawianie pozycji na kontrakty czerwcowe
WOJTEK
MAŁO JESZCZE CZY MAM COS DORYSOWAC :P
Ostatnio zmieniony 25 mar 2021, 11:01 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Bolek26
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 18 lut 2019, 17:27

Re: DayTrading: Czwartek 25.03.2021

Nieprzeczytany post autor: Bolek26 »

XAB pisze:
25 mar 2021, 10:55
sprzedalem po 3,91 wszystko ciut za wczesnie
ale jak pamietasz ja mialem realnego dolca po 3,8x tez ale tez po 3,63xxx wiec do przezycia ze sredniej :P
Ja polowe sprzedałem tez po 3.91 wczoraj ale resztę mam z 3.74 i tak zastanawiam się czy tez nie opychać . Myślisz ze jest jeszcze szansa na pare grosików w górę ??

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 25.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

BOLEK
U mnie byla pozycja MOCNE sprzedaj
ja juz buduje ski wiec nie moge myslec ze moze byc wyzej w tym tygodniu
ale fuksy zawsze moga byc
na pewno wg mnie zadne kilka grosikow w gore teraz czyli do konca mca
grosik no ok 1,5 :568: to zawsze w cenie 3,93X JEST 50 FB :!:
MACIE ANALA to skrot
Można mieć wrażenie, że większy ruch jest w powietrzu, zmienność w trakcie dnia potrafi rosnąć, ale ostatecznie ogranicza się do wybranych rynków lub też ruch jest niwelowany. Z jednej strony dla bardziej doświadczonych graczy zagrożenia wydają się coraz bardziej oczywiste, z drugiej jest ta świadomość, że wypłaty czeków w USA dopiero się rozpoczęły i w dużym stopniu trafią na rynki finansowe. :568:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Czwartek 25.03.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

XAB, mi nic nie trzeba. Ja jestem na L, zresztą wczoraj wrzuciłem jakbym to chciał, ale chyba się nie sprawdzi. Dziś wspomniałem tylko, że 1,18 dziś pęknie i pytanie czy na kilka minut czy na kilka dni. Ale może wcale nie pęknie. A jak się nudzisz to narysuj, zawsze warto punkt widzenia inny lub podobny zobaczyć :564:
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

WestWorld
Gaduła
Gaduła
Posty: 127
Rejestracja: 28 gru 2020, 18:40

Re: DayTrading: Czwartek 25.03.2021

Nieprzeczytany post autor: WestWorld »

Dobra BAX niech ci bedzie opyliłem sałate.
choc mysli mam mieszane.

Adam_Kowal
Gaduła
Gaduła
Posty: 198
Rejestracja: 22 sty 2021, 08:54

Re: DayTrading: Czwartek 25.03.2021

Nieprzeczytany post autor: Adam_Kowal »

XAB pisze:
25 mar 2021, 10:55
sprzedalem po 3,91 wszystko ciut za wczesnie
ale jak pamietasz ja mialem realnego dolca po 3,8x tez ale tez po 3,63xxx wiec do przezycia ze sredniej :P
co macie na myśli pisząc "realnego dolca"? W gotówce, na koncie? Kantory macie ? :)

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 25.03.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Adam_Kowal pisze:
25 mar 2021, 11:19

co macie na myśli pisząc "realnego dolca"? W gotówce, na koncie? Kantory macie ? :)
drukarki w domu
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Czwartek 25.03.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

Adam, ja na przykład mam konto i tzw internetowy kantor, tam kursy lepsze niż w okienku. XAB wymienia jak w PRL u cinkciarza, z tą różnicą, że nie pod PEWEXem a na zapleczu zoologicznego w Warszawie i tam ma jeszcze lepsze kursy niż ktokolwiek w internetowym. :564:

BTW na H1 dywergencje. Może w końcu się ten up uda?
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 25.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

wojtek bo ja jestem ze starej szkoly i ty tego nie pojmujesz ale dla mnie to zadna radosc tracic 2czy 3 kola na takiej wymiance za kazdym razem jak sprzedaje , czy czasem z 5k
teraz dolcem sie nie bawie sprzedaje raz na 2-3 mce
sprzedawalem jak byl wyzej 4,2 a teraz dopiero drugi raz w tym tyg
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany