Pacifica Group

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Judyta
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 25 lut 2021, 16:19

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Judyta »

MonaFab3 pisze:
10 mar 2021, 00:14
Myhomecare46 pisze:
09 mar 2021, 13:02
Sluchajcie kochani mam u nich 16 tysiecy I teraz jest problem z wyplaceniem oplacilam skrytke bankowa I kontakt sie urwal podajcie swoje telefony moze razem cos zdzialamy 00447518838583dziwne
Wybacz ale ty jakieś podejrzany jesteś dla mnie, nic się nie udzielałeś na forum a teraz piszesz że zapłaciłeś za skrytkę? Chodź wcześniej pisano o tym? Skąd ten wpis i numer kierunkowy 44 czyżby Pan Wiktor? 🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔Nic wcześniej nie pisałeś z choinki się urwałeś?
No właśnie ??!!

spaw.seba@vp.pl
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 03 lut 2021, 09:05

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: spaw.seba@vp.pl »

MonaFab3 pisze:
10 mar 2021, 00:14
Myhomecare46 pisze:
09 mar 2021, 13:02
Sluchajcie kochani mam u nich 16 tysiecy I teraz jest problem z wyplaceniem oplacilam skrytke bankowa I kontakt sie urwal podajcie swoje telefony moze razem cos zdzialamy 00447518838583dziwne
Wybacz ale ty jakieś podejrzany jesteś dla mnie, nic się nie udzielałeś na forum a teraz piszesz że zapłaciłeś za skrytkę? Chodź wcześniej pisano o tym? Skąd ten wpis i numer kierunkowy 44 czyżby Pan Wiktor? 🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔Nic wcześniej nie pisałeś z choinki się urwałeś?
Tez ten kierunkowy 44 dał mi do myslenia , pierwsze co sprawdziłem to nr millera ale to nie ten
Bastek

spaw.seba@vp.pl
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 03 lut 2021, 09:05

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: spaw.seba@vp.pl »

MonaFab3 pisze:
10 mar 2021, 00:18
ninjaproject pisze:
10 mar 2021, 00:08
MonaFab3 pisze:
09 mar 2021, 23:54


Uważam że odbierać choć by po to by sprawdzić co tam się dzieje i czego się jeszcze dopuszczą. A już mając świadomość że to oszuści to po prostu odbijać piłeczkę tak długo jak to jest możliwe. Mało tego nagrywać ich rozmowy przez wybraną aplikację. Ja tak robię.Moze kiedyś oby w bardzo szybkim czasie przydadzą się te nagrania w sądzie. A może w końcu przeleją komuś jakieś pieniądze bo mają konta zablokowane przez policję, żeby udowodnić że nie są złodziejami zaczną oddawać kasę. TO TAKIE MAŁE SKRYTE Marzenie 🤔🤔🤔??
Tak wogóle myślę że ta grupa składa się dosłownie z 8 ludzi. 4 facetów i 4 kobiety dlaczego tak myślę,: ponieważ po pierwsze mowa ciągle o imionach Wiktor, Dawid, Hubert, Adam. I KOBIETY : OLIWIA, Patrycja, chyba Monika ale już nie pamiętam.. Ale jest prawdopodobne że jest ich tylko czterech dlaczego? Bo jak wysłałam nagranie z Wiktorem do innej poszkodowanej to ona stwierdziła że to Hubert. Więc i tak może być ze do wybranych osób dzwonią na zmianę jeśli nie dawają rady przekonać do swoich racji tak było u mnie. A teraz mam prośbę niech każdy z was napisze numer konta na które wpłacaliscie pieniądze osobiście myślę że są też tylko 4 max 8 jeżeli dobrze kombinuje. A dlaczego? Ponieważ Wiktor powiedział że prześlę mi kopię przelewów jak wyplacano pieniądze innym ludzią myślę. Ze poda te które nie znam a to będą ich konta. Dajcie znać co o tym myślicie?
Przecież to nie są ich prawdziwe imiona!
Przecież ja to wiem 😊😉 chodzi o fakty a jak się przedstawiają to już jest egal obojętnie. Ale tak oficjalnie się przedstawiają.
dokładnie Adam Schwarz ze wschodnim akcentem , to swiadczy tylko o tym ze mają ludzi za idiotów
Bastek

siwy660
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:26

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: siwy660 »

Izabela Swarowska moja na początku opiekunka co jak się okazało po sprawdzeniu na policji nikt taki nie istnieje.

MonaFab3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 16 lut 2021, 22:46

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: MonaFab3 »

spaw.seba@vp.pl pisze:
10 mar 2021, 09:22
MonaFab3 pisze:
10 mar 2021, 00:14
Myhomecare46 pisze:
09 mar 2021, 13:02
Sluchajcie kochani mam u nich 16 tysiecy I teraz jest problem z wyplaceniem oplacilam skrytke bankowa I kontakt sie urwal podajcie swoje telefony moze razem cos zdzialamy 00447518838583dziwne
Wybacz ale ty jakieś podejrzany jesteś dla mnie, nic się nie udzielałeś na forum a teraz piszesz że zapłaciłeś za skrytkę? Chodź wcześniej pisano o tym? Skąd ten wpis i numer kierunkowy 44 czyżby Pan Wiktor? 🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔Nic wcześniej nie pisałeś z choinki się urwałeś?
Tez ten kierunkowy 44 dał mi do myslenia , pierwsze co sprawdziłem to nr millera ale to nie ten
Facet prosi byśmy podali nr. Tel ;razem cos zdzialamy ;jak twierdzi 🤔🤔chcą sprawdzić po numerach i zweryfikować kto kim jest na tym forum?

siwy660
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:26

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: siwy660 »

Niczego nie można wykluczyc.

marcinex
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2021, 13:59

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: marcinex »

Oszukani na maxa przez Pacifica Group, Global Maxis i Goldflame w programie Państwo w Państwie u Przemysława Talkowskiego odc. z 9.10.2021 r.! Zapoznajcie się z metodami oszustwa, nie dajcie się złapać i podawajcie dalej ku przestrodze nieświadomym!!!
https://www.youtube.com/watch?v=PGqISJCGLEo
Oszustwa i nieprawidłowości na rynku forex, kryptowalut i platfrom inwestycyjnych. Oszuści wyłudzają od nieświadomych inwestorów setki tysięcy złotych a następnie wmanewrowują w jeszcze większe długi. Co można zrobić jeśli padłeś ofiarą nieuczciwego brokera? Jak odzyskać wyłudzone środki? Jak poradzić sobie z bankiem? Jak skutecznie uwolnić się od brokerów oszustów? Gościem Przemysława Talkowskiego są adwokat Patryk Przeździecki, senator Lidia Staroń oraz prokuratorzy prokuratury krajowej. Pokrzywdzonym jest pan Wiesław, górnik po wypadku, którego brokerzy wpuścili w wieluset-tysięczne długi. KNF nie działa, Policja nie pomaga, banki żerują na ofiarach forexu i kryptowalut. Porażający i bardzo pouczający materiał! :569:

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

marcinex pisze:
10 mar 2021, 14:07
Oszukani na maxa przez Pacifica Group, Global Maxis i Goldflame w programie Państwo w Państwie u Przemysława Talkowskiego odc. z 9.10.2021 r.! Zapoznajcie się z metodami oszustwa, nie dajcie się złapać i podawajcie dalej ku przestrodze nieświadomym!!!
https://www.youtube.com/watch?v=PGqISJCGLEo
Oszustwa i nieprawidłowości na rynku forex, kryptowalut i platfrom inwestycyjnych. Oszuści wyłudzają od nieświadomych inwestorów setki tysięcy złotych a następnie wmanewrowują w jeszcze większe długi. Co można zrobić jeśli padłeś ofiarą nieuczciwego brokera? Jak odzyskać wyłudzone środki? Jak poradzić sobie z bankiem? Jak skutecznie uwolnić się od brokerów oszustów? Gościem Przemysława Talkowskiego są adwokat Patryk Przeździecki, senator Lidia Staroń oraz prokuratorzy prokuratury krajowej. Pokrzywdzonym jest pan Wiesław, górnik po wypadku, którego brokerzy wpuścili w wieluset-tysięczne długi. KNF nie działa, Policja nie pomaga, banki żerują na ofiarach forexu i kryptowalut. Porażający i bardzo pouczający materiał! :569:
Rozpowszechniajcie ten film na mediach społecznych!
Ja już tak zrobiłem!
Im więcej, tym trafi do większej ilości ludzi.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 753
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

ninjaproject pisze:
10 mar 2021, 15:27
marcinex pisze:
10 mar 2021, 14:07
Oszukani na maxa przez Pacifica Group, Global Maxis i Goldflame w programie Państwo w Państwie u Przemysława Talkowskiego odc. z 9.10.2021 r.! Zapoznajcie się z metodami oszustwa, nie dajcie się złapać i podawajcie dalej ku przestrodze nieświadomym!!!
https://www.youtube.com/watch?v=PGqISJCGLEo
Oszustwa i nieprawidłowości na rynku forex, kryptowalut i platfrom inwestycyjnych. Oszuści wyłudzają od nieświadomych inwestorów setki tysięcy złotych a następnie wmanewrowują w jeszcze większe długi. Co można zrobić jeśli padłeś ofiarą nieuczciwego brokera? Jak odzyskać wyłudzone środki? Jak poradzić sobie z bankiem? Jak skutecznie uwolnić się od brokerów oszustów? Gościem Przemysława Talkowskiego są adwokat Patryk Przeździecki, senator Lidia Staroń oraz prokuratorzy prokuratury krajowej. Pokrzywdzonym jest pan Wiesław, górnik po wypadku, którego brokerzy wpuścili w wieluset-tysięczne długi. KNF nie działa, Policja nie pomaga, banki żerują na ofiarach forexu i kryptowalut. Porażający i bardzo pouczający materiał! :569:
Rozpowszechniajcie ten film na mediach społecznych!
Ja już tak zrobiłem! :!: :!:
Im więcej, tym trafi do większej ilości ludzi.
idę w Twoje ślady
ok.gif
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

Judyta
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 25 lut 2021, 16:19

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Judyta »

marcinex pisze:
10 mar 2021, 14:07
Oszukani na maxa przez Pacifica Group, Global Maxis i Goldflame w programie Państwo w Państwie u Przemysława Talkowskiego odc. z 9.10.2021 r.! Zapoznajcie się z metodami oszustwa, nie dajcie się złapać i podawajcie dalej ku przestrodze nieświadomym!!!
https://www.youtube.com/watch?v=PGqISJCGLEo
Oszustwa i nieprawidłowości na rynku forex, kryptowalut i platfrom inwestycyjnych. Oszuści wyłudzają od nieświadomych inwestorów setki tysięcy złotych a następnie wmanewrowują w jeszcze większe długi. Co można zrobić jeśli padłeś ofiarą nieuczciwego brokera? Jak odzyskać wyłudzone środki? Jak poradzić sobie z bankiem? Jak skutecznie uwolnić się od brokerów oszustów? Gościem Przemysława Talkowskiego są adwokat Patryk Przeździecki, senator Lidia Staroń oraz prokuratorzy prokuratury krajowej. Pokrzywdzonym jest pan Wiesław, górnik po wypadku, którego brokerzy wpuścili w wieluset-tysięczne długi. KNF nie działa, Policja nie pomaga, banki żerują na ofiarach forexu i kryptowalut. Porażający i bardzo pouczający materiał! :569:
Dzięki 👍🏻👍🏻

Ja chciałam zablokować mój dowód ale on stracił ważność i udzielono mi informacji że nie można zablokować takiego dowodu. Nie wiem co jeszcze zrobić żeby się ochronić. Konto zablokowane. Co drugi dzień sprawdzam wyciągi. Nic nie ubywa z konta. Nieważny dowód. Mam nadzieję że będę mogła znowu spać.

ODPOWIEDZ