Pacifica Group

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
siwy660
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:26

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: siwy660 »

Skoro środki poblokowane to chyba coś się dzieje w sprawie....

Judyta
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 25 lut 2021, 16:19

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Judyta »

MonaFab3 pisze:
06 mar 2021, 09:58
Judyta pisze:
05 mar 2021, 13:19
siwy660 pisze:
05 mar 2021, 12:06
DZwonił kowalski i prosił mnie żebym wycofał z banku chargeback. Chyba coś działają w sprawie....
Do mnie też dzwonił Wiktor z zapytaniem dlaczego zamroziłam konto? 😄🤣😂Na co ja udając głupią że o co chodzi a on nato że nie mogą mi zrobić przelewu 7tys€ bo zgłosiłam chargeback i żebym zadzwoniła do banku ze wszystko jest ok. Się tak uśmiałam w duchu że szok. Ale dalej graułam głupiutką,
Tak go brałam pod huj... Że zadzwoni jeszcze w poniedziałek czy dzwoniłam do banku🤣🤣😂😂😂😂😇🤣🤣😂😂🤣😇Nagle chcą wypłacić 7tys a z prośbą o wypłatę 1000 był problem po czym miesiąc zero kontaktu. LUDZIE POD ŻADNYM PRETEKSTEM NIE WYCOFUJCIE CHARGEBACK BO ONI I TAK NIE WYŚLA NIKOMU ZLAMANEGO GROSZA. A W PONIEDZIAŁEK TO MÜ DOPIERO DOJADĘ 😂🤣😂😂🤣
👏🏻👏🏻👍🏻👍🏻

MonaFab3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 16 lut 2021, 22:46

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: MonaFab3 »

Judyta pisze:
06 mar 2021, 11:59
MonaFab3 pisze:
06 mar 2021, 09:58
Judyta pisze:
05 mar 2021, 13:19


Do mnie też dzwonił Wiktor z zapytaniem dlaczego zamroziłam konto? 😄🤣😂Na co ja udając głupią że o co chodzi a on nato że nie mogą mi zrobić przelewu 7tys€ bo zgłosiłam chargeback i żebym zadzwoniła do banku ze wszystko jest ok. Się tak uśmiałam w duchu że szok. Ale dalej graułam głupiutką,
Tak go brałam pod huj... Że zadzwoni jeszcze w poniedziałek czy dzwoniłam do banku🤣🤣😂😂😂😂😇🤣🤣😂😂🤣😇Nagle chcą wypłacić 7tys a z prośbą o wypłatę 1000 był problem po czym miesiąc zero kontaktu. LUDZIE POD ŻADNYM PRETEKSTEM NIE WYCOFUJCIE CHARGEBACK BO ONI I TAK NIE WYŚLA NIKOMU ZLAMANEGO GROSZA. A W PONIEDZIAŁEK TO MÜ DOPIERO DOJADĘ 😂🤣😂😂🤣
👏🏻👏🏻👍🏻👍🏻
Słuchajcie dzwonił dziś Wiktor. Już na samym początku jak i ostatnio wyczułam w jego głosie strach, lęk, niepewność. Chyba jest grubo, więc.... Na początek złożył mi zyczenia na dzień kobiet. Ohhhhh jak miło z jego strony. 😁😁. Poczym zapytał czy dzwoniłam do banku, oświadczam mu ze nie bo i po co? 🤔😉Więc stwierdził że ktoś mi zablokował konto. Na co ja że moje konto nie jest zablokowane jak juz to wasze no i chyba nie jedno skoro tak usilnie wydzwaniacie do innych by wycofać chargeback, po czym zaczelam wimieniac imiona różne by nie połapał się o kim mowa. I powiedziałam że żadna z tych osób tego nie zrobi. Więc on w szoku😆że on wyśle mi kopie przelewu jakie dostawali inni z tej platformy. Ja na to że nic nie musi mi przesyłać tym bardziej fałszywych przelewów. Poczym powiedziałam że jesteście zwykłymi oszustami. NA CO ON to ja jestem oszustką 😆😆🤣😂🤣na koniec rozmowy powiedziałam mu ze on nie straci wszystkich pieniędzy ale napewno straci coś co dla niego i innych jest o wiele cenniejsze że ja się już o to postarałam. Rozłączył się bardzo zesrany. 🖐️🖐️😆😆😂😂Po czy. Wysłałam mu wiadomość
[8.03, 10:54] Monika : 😂😂😂🤣🤣🤣😂😂😂😂🤭🤭🤭Debile kretyni idioci, nikt nie wycofa chargeback. A wy stracicie nie pieniądze tylko coś cości dla was jest najcenniejsze a wbrew pozorom nie są to pieniądze. Ja już się oto postarałam. 😇😇😇🖐️😁😁😁Zemsta jest słodka 😂😂. Powiedzialabym coś więcej ale zostawię nutkę niepewności. 😊🤣🤣🤣
: Apropo jak będziesz szedł ulicą mniej oczy szeroko otwarte bo nie wiesz jak i kiedy zbliży się twoja godzina . 😁😁😁. Samopoczucie odrazu lepiej. 😊😊

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Ten schemat to typowy schemat indyjskiego scamu.
Oni chca klientowi wcisnąć, że jego konto bankowe jest zablokowane i liczą na to, że klient jest na tyle niezorientowany, że pozwoli im się zalogować przez np. Any Desk, i wtedy oni będę klientowi pokazywać lokalnie (na komputerze klienta poprzez AnyDesk) zmodyfikowany obraz strony banku, i będę wciskać, że to klient się pomylił i musi im kasę zwrócić.

A bazują na tym, że inne takie scamy, szczególnie wykonywane na amerykanach, ciągle są skuteczne.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

MonaFab3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 16 lut 2021, 22:46

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: MonaFab3 »

ninjaproject pisze:
08 mar 2021, 12:16
Ten schemat to typowy schemat indyjskiego scamu.
Oni chca klientowi wcisnąć, że jego konto bankowe jest zablokowane i liczą na to, że klient jest na tyle niezorientowany, że pozwoli im się zalogować przez np. Any Desk, i wtedy oni będę klientowi pokazywać lokalnie (na komputerze klienta poprzez AnyDesk) zmodyfikowany obraz strony banku, i będę wciskać, że to klient się pomylił i musi im kasę zwrócić.

A bazują na tym, że inne takie scamy, szczególnie wykonywane na amerykanach, ciągle są skuteczne.
No oby nie było tak naiwych ludzi zbyt wielu i mimo wszystko nie połkną tego chaczyka łudząc się że nagle chcą im wypłacić wszystkie włożone jak i zarobione pieniądze. Bo pod wpływem emocji i chęci odzyskania straconych pieniędzy ludzie ni myślą racjonalniej, choć wiedzą już że to oszustwo. Szczególnie nowo oszukani działających jeszcze w silnych emocjach. Ja na początku jak zorientowałam się że to oszustwo ochłonęłam przez tydzień przyjęłam to na klatę pogodziłam się z stratą. Poczym zaczelam działać racjonalnie i robić wszystko żebym te pieniądze odzyskać. I działam dalej.

Judyta
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 25 lut 2021, 16:19

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Judyta »

MonaFab3 pisze:
08 mar 2021, 11:52
Judyta pisze:
06 mar 2021, 11:59
MonaFab3 pisze:
06 mar 2021, 09:58


👏🏻👏🏻👍🏻👍🏻
Słuchajcie dzwonił dziś Wiktor. Już na samym początku jak i ostatnio wyczułam w jego głosie strach, lęk, niepewność. Chyba jest grubo, więc.... Na początek złożył mi zyczenia na dzień kobiet. Ohhhhh jak miło z jego strony. 😁😁. Poczym zapytał czy dzwoniłam do banku, oświadczam mu ze nie bo i po co? 🤔😉Więc stwierdził że ktoś mi zablokował konto. Na co ja że moje konto nie jest zablokowane jak juz to wasze no i chyba nie jedno skoro tak usilnie wydzwaniacie do innych by wycofać chargeback, po czym zaczelam wimieniac imiona różne by nie połapał się o kim mowa. I powiedziałam że żadna z tych osób tego nie zrobi. Więc on w szoku😆że on wyśle mi kopie przelewu jakie dostawali inni z tej platformy. Ja na to że nic nie musi mi przesyłać tym bardziej fałszywych przelewów. Poczym powiedziałam że jesteście zwykłymi oszustami. NA CO ON to ja jestem oszustką 😆😆🤣😂🤣na koniec rozmowy powiedziałam mu ze on nie straci wszystkich pieniędzy ale napewno straci coś co dla niego i innych jest o wiele cenniejsze że ja się już o to postarałam. Rozłączył się bardzo zesrany. 🖐️🖐️😆😆😂😂Po czy. Wysłałam mu wiadomość
[8.03, 10:54] Monika : 😂😂😂🤣🤣🤣😂😂😂😂🤭🤭🤭Debile kretyni idioci, nikt nie wycofa chargeback. A wy stracicie nie pieniądze tylko coś cości dla was jest najcenniejsze a wbrew pozorom nie są to pieniądze. Ja już się oto postarałam. 😇😇😇🖐️😁😁😁Zemsta jest słodka 😂😂. Powiedzialabym coś więcej ale zostawię nutkę niepewności. 😊🤣🤣🤣
: Apropo jak będziesz szedł ulicą mniej oczy szeroko otwarte bo nie wiesz jak i kiedy zbliży się twoja godzina . 😁😁😁. Samopoczucie odrazu lepiej. 😊😊
Mona grubo pojechałaś z nim 🤣🤣 Brawo 👏🏻👏🏻

spaw.seba@vp.pl
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 03 lut 2021, 09:05

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: spaw.seba@vp.pl »

MonaFab3 pisze:
08 mar 2021, 11:52
Judyta pisze:
06 mar 2021, 11:59
MonaFab3 pisze:
06 mar 2021, 09:58


👏🏻👏🏻👍🏻👍🏻
Słuchajcie dzwonił dziś Wiktor. Już na samym początku jak i ostatnio wyczułam w jego głosie strach, lęk, niepewność. Chyba jest grubo, więc.... Na początek złożył mi zyczenia na dzień kobiet. Ohhhhh jak miło z jego strony. 😁😁. Poczym zapytał czy dzwoniłam do banku, oświadczam mu ze nie bo i po co? 🤔😉Więc stwierdził że ktoś mi zablokował konto. Na co ja że moje konto nie jest zablokowane jak juz to wasze no i chyba nie jedno skoro tak usilnie wydzwaniacie do innych by wycofać chargeback, po czym zaczelam wimieniac imiona różne by nie połapał się o kim mowa. I powiedziałam że żadna z tych osób tego nie zrobi. Więc on w szoku😆że on wyśle mi kopie przelewu jakie dostawali inni z tej platformy. Ja na to że nic nie musi mi przesyłać tym bardziej fałszywych przelewów. Poczym powiedziałam że jesteście zwykłymi oszustami. NA CO ON to ja jestem oszustką 😆😆🤣😂🤣na koniec rozmowy powiedziałam mu ze on nie straci wszystkich pieniędzy ale napewno straci coś co dla niego i innych jest o wiele cenniejsze że ja się już o to postarałam. Rozłączył się bardzo zesrany. 🖐️🖐️😆😆😂😂Po czy. Wysłałam mu wiadomość
[8.03, 10:54] Monika : 😂😂😂🤣🤣🤣😂😂😂😂🤭🤭🤭Debile kretyni idioci, nikt nie wycofa chargeback. A wy stracicie nie pieniądze tylko coś cości dla was jest najcenniejsze a wbrew pozorom nie są to pieniądze. Ja już się oto postarałam. 😇😇😇🖐️😁😁😁Zemsta jest słodka 😂😂. Powiedzialabym coś więcej ale zostawię nutkę niepewności. 😊🤣🤣🤣
: Apropo jak będziesz szedł ulicą mniej oczy szeroko otwarte bo nie wiesz jak i kiedy zbliży się twoja godzina . 😁😁😁. Samopoczucie odrazu lepiej. 😊😊
do mnie tez dzwonili żeby wycofać charge back , ja oczywiscie nie wycofałem , przez Anty portal złożyłem zawiadomienie do prokuratury , pismo do banku. Teraz wpadli na nowy pomysł , wypłaca ale zeby załozyć skrytkę na Binance , tam trzeba wpłacic 19% ( nowy szfindel) , jak powiedziałem nie , że jeśli juz to wypłata na konto które podałem a nie jakieś skrytki to mnie zaczął straszyć ze przekazuje to do działu prania brudnych pieniędzy :lol: :lol: :lol: :lol: rozbawił mnie tym do łez
Bastek

Myhomecare46
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 05 lut 2021, 13:35

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: Myhomecare46 »

Sluchajcie kochani mam u nich 16 tysiecy I teraz jest problem z wyplaceniem oplacilam skrytke bankowa I kontakt sie urwal podajcie swoje telefony moze razem cos zdzialamy 00447518838583

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Myhomecare46 pisze:
09 mar 2021, 13:02
Sluchajcie kochani mam u nich 16 tysiecy I teraz jest problem z wyplaceniem oplacilam skrytke bankowa I kontakt sie urwal podajcie swoje telefony moze razem cos zdzialamy 00447518838583
Jeżeli płaciłeś kartą to rób chargeback!
Jeżeli przelewałeś z konta, to raczej nic nie poradzisz.
Zgłaszaj na policję i do prokuratury.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

siwy660
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:26

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: siwy660 »

ninjaproject pisze:
09 mar 2021, 13:07
Myhomecare46 pisze:
09 mar 2021, 13:02
Sluchajcie kochani mam u nich 16 tysiecy I teraz jest problem z wyplaceniem oplacilam skrytke bankowa I kontakt sie urwal podajcie swoje telefony moze razem cos zdzialamy 00447518838583
Jeżeli płaciłeś kartą to rób chargeback!
Jeżeli przelewałeś z konta, to raczej nic nie poradzisz.
Zgłaszaj na policję i do prokuratury.
Zgłaszaj jak najszybciej Policja,Prokuratura i Bank !!! i nie daj im powodu żeby sie domyślali co zrobiłeś. Udawaj że nadal chcesz inwestowac z nimi itp....

ODPOWIEDZ