Pacifica Group

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

QuilanVoss pisze:
03 mar 2021, 14:35
ninjaproject pisze:
03 mar 2021, 13:53
QuilanVoss pisze:
03 mar 2021, 13:39


Ja nie mówię dosłownie o stracie życia, tylko o braku możliwości, podciętych skrzydłach. Mówię to w takim sensie że przez następne kilka lat nie będę mógł zabrać dzieci na wakacje, kupić nowego (używanego) auta, wziąć kredytu na dom, itp. Jak się nie da z tego szybko wykaraskać to co mam zrobić. Pierniczenie że pieniądze to towar nic nie zmienią. Racja, pieniądze to towar, a ja go nie mam. Mam go wręcz na minusie. I co takie gadanie zmienia. Muszę się wziąć do roboty i tyle. Zresztą nikt nie umarł, i nikomu nie stała się poważna krzywda (fizyczna, psychicznie ledwo zipię) Więc uda mi się ustabilizować. Może stanie się cud i coś odzyskam, chociaż wątpię i tyle. Chyba nie mam nic do dodania.
Jeżeli z góry tak zakładasz, to jest spora szansa, że tak będzie.
Jeżeli usiądziesz i dobrze pomyślisz jak tę sytuację obrócić na swoją korzyść, to jest szansa, że wyjdziesz z tego zadowolony.
Widziałem takie coś na własne oczy.
Gość miał sklep, długi, kredyty, plany, i jeszcze doszły covidy i lockdowny, i jeszcze mu sklep okradli.
Gość miał chwilę załamania, i już chciał się poddać, ale zamiast tego postanowił, że 2020-ty będzie najlepszym rokiem w jego karierze dotychczasowej.
Zgadnij co się stało?
Obecnie ma wszystkie długi spłacone, sklep mu prosperuje, a on ma już ponad 250K CAD i inwestuje w rozwój sklepu.
Wszystko w obrębie roku czasu.
Oczywiście, samo nie przyszło, on po prostu dalej robił to, co przedtem, tylko jeszcze mocniej.
To w takim razie powiedz jak można to przekuć na dobre? Co ty byś zrobił na moim miejscu? Ja ostatnio zrobiłem sklep z e-bookami. Robiłem go od ponad roku. Więc może jak by się wydarzył jakiś cud i nagły boom na e-booki historyczne, to by mi się upiekło, i bym był w stanie się odkuć. Ale żebym jakoś spłacił ten kredyt to jakoś 6000 osób by u mnie musiało kupić książkę. Ale plus jest taki że mogę normalnie pracować na umowę, albo wykonywać zlecenia dtp i on sam na mnie będzie zarabiał.
Skoro ci te ebooki nie idą, to coś robisz źle.
Może trzeba towar zmienić?
Może lepiej marketing przemyśleć?
Same się sprzedawać nie będą.
Zrobiłeś market research (badanie rynku) zanim te ebooki zacząłeś sprzedawać?
Pewnie nie?
Jest w ogóle popyt na to?
Trafiasz do własciwych zainteresowanych?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

QuilanVoss
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 03 lut 2021, 21:37

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: QuilanVoss »

ninjaproject pisze:
03 mar 2021, 14:43
QuilanVoss pisze:
03 mar 2021, 14:35
ninjaproject pisze:
03 mar 2021, 13:53

Jeżeli z góry tak zakładasz, to jest spora szansa, że tak będzie.
Jeżeli usiądziesz i dobrze pomyślisz jak tę sytuację obrócić na swoją korzyść, to jest szansa, że wyjdziesz z tego zadowolony.
Widziałem takie coś na własne oczy.
Gość miał sklep, długi, kredyty, plany, i jeszcze doszły covidy i lockdowny, i jeszcze mu sklep okradli.
Gość miał chwilę załamania, i już chciał się poddać, ale zamiast tego postanowił, że 2020-ty będzie najlepszym rokiem w jego karierze dotychczasowej.
Zgadnij co się stało?
Obecnie ma wszystkie długi spłacone, sklep mu prosperuje, a on ma już ponad 250K CAD i inwestuje w rozwój sklepu.
Wszystko w obrębie roku czasu.
Oczywiście, samo nie przyszło, on po prostu dalej robił to, co przedtem, tylko jeszcze mocniej.
To w takim razie powiedz jak można to przekuć na dobre? Co ty byś zrobił na moim miejscu? Ja ostatnio zrobiłem sklep z e-bookami. Robiłem go od ponad roku. Więc może jak by się wydarzył jakiś cud i nagły boom na e-booki historyczne, to by mi się upiekło, i bym był w stanie się odkuć. Ale żebym jakoś spłacił ten kredyt to jakoś 6000 osób by u mnie musiało kupić książkę. Ale plus jest taki że mogę normalnie pracować na umowę, albo wykonywać zlecenia dtp i on sam na mnie będzie zarabiał.
Skoro ci te ebooki nie idą, to coś robisz źle.
Może trzeba towar zmienić?
Może lepiej marketing przemyśleć?
Same się sprzedawać nie będą.
Zrobiłeś market research (badanie rynku) zanim te ebooki zacząłeś sprzedawać?
Pewnie nie?
Jest w ogóle popyt na to?
Trafiasz do własciwych zainteresowanych?
PRACĘ zacząłem rok temu, sprzedaż uruchomiłem z jakiś tydzień temu. Czytałem książki o rozwoju biznesu, jak się wybić w sieci itp. ale i tak nie będę miał szerokiego grona odbiorców, bo e-booki historyczne to raczej nisza. Ale jak chcesz zobaczyć/ocenić/może coś kupić, to podrzucę ci linka: https://www.vintagebooks.pl/

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

QuilanVoss pisze:
03 mar 2021, 15:08
ninjaproject pisze:
03 mar 2021, 14:43
QuilanVoss pisze:
03 mar 2021, 14:35


To w takim razie powiedz jak można to przekuć na dobre? Co ty byś zrobił na moim miejscu? Ja ostatnio zrobiłem sklep z e-bookami. Robiłem go od ponad roku. Więc może jak by się wydarzył jakiś cud i nagły boom na e-booki historyczne, to by mi się upiekło, i bym był w stanie się odkuć. Ale żebym jakoś spłacił ten kredyt to jakoś 6000 osób by u mnie musiało kupić książkę. Ale plus jest taki że mogę normalnie pracować na umowę, albo wykonywać zlecenia dtp i on sam na mnie będzie zarabiał.
Skoro ci te ebooki nie idą, to coś robisz źle.
Może trzeba towar zmienić?
Może lepiej marketing przemyśleć?
Same się sprzedawać nie będą.
Zrobiłeś market research (badanie rynku) zanim te ebooki zacząłeś sprzedawać?
Pewnie nie?
Jest w ogóle popyt na to?
Trafiasz do własciwych zainteresowanych?
PRACĘ zacząłem rok temu, sprzedaż uruchomiłem z jakiś tydzień temu. Czytałem książki o rozwoju biznesu, jak się wybić w sieci itp. ale i tak nie będę miał szerokiego grona odbiorców, bo e-booki historyczne to raczej nisza. Ale jak chcesz zobaczyć/ocenić/może coś kupić, to podrzucę ci linka: https://www.vintagebooks.pl/
Dzięki.
Kupiłbym, gdyby tam było coś co mnie interesuje.
A ty nie sprzedasz nikomu czegoś, co tego kogoś nie interesuje.
No to w jaki sposób ty chcesz tam coś sprzedawać?
Najpierw musisz znaleźć klienta, zanim mu coś sprzedasz.
Sprzedawaj ludziom to, co oni chcą kupić, a nie to, co ty chcesz im sprzedać!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Przypominam, że to wątek o Pacifica Group.
W sprawach czysto osobistych rozmawiajcie na PW.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

siwy660
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:26

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: siwy660 »

Czy Ci oszusci jeszcze prosperuja ? Ma ktoś z nimi kontakt ?

QuilanVoss
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 03 lut 2021, 21:37

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: QuilanVoss »

siwy660 pisze:
03 mar 2021, 18:18
Czy Ci oszusci jeszcze prosperuja ? Ma ktoś z nimi kontakt ?
Nie mam, ale nawet jeśli to co. Telefony na kradzione dowody, adresy ip na vpn-y, konta bankowe w rajach podatkowych. Jedyne co to możesz do nich zadzwonić, i jeśli odbiorą to im nawrzucać, tylko po to żeby sobie ulżyć. Ale ktoś tam tydzień temu podawał.

QuilanVoss
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 03 lut 2021, 21:37

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: QuilanVoss »

QuilanVoss pisze:
03 mar 2021, 18:52
siwy660 pisze:
03 mar 2021, 18:18
Czy Ci oszusci jeszcze prosperuja ? Ma ktoś z nimi kontakt ?
Nie mam, ale nawet jeśli to co. Telefony na kradzione dowody, adresy ip na vpn-y, konta bankowe w rajach podatkowych. Jedyne co to możesz do nich zadzwonić, i jeśli odbiorą to im nawrzucać, tylko po to żeby sobie ulżyć. Ale ktoś tam tydzień temu podawał.
W sumie myślę że temat już zamknięty. I tak prawie nikt poza mną i 2 osobami nie pisze nic czego by już nie było. Przez tych oszustów przechodzę załamanie nerwowe. Ja już naprawdę chcę się od tego odciąć. Do widzenia, życzę wszystkim którzy stracili, żeby nie stracili przynajmniej nadziei.

siwy660
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:26

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: siwy660 »

Forum to niech służy jeszcze tym co myślą wplacac tym zlodziejom. Oby ustrzec kolejnych nieświadomych.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

siwy660 pisze:
03 mar 2021, 20:09
Forum to niech służy jeszcze tym co myślą wplacac tym zlodziejom. Oby ustrzec kolejnych nieświadomych.
A niby jak to sobie wyobrażasz?
Ty nie sprawdziłeś ani nie zapytałeś, to inni tacy jak ty sprawdzą to forum zanim zostaną oszukani?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

siwy660
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:26

Re: Pacifica Group

Nieprzeczytany post autor: siwy660 »

Mam nadzieję że będą bardziej rozwazni. Wystarczy że nie poleca na grubą kasę kredyty itd...i że wyhamuja na tych 250euro.

ODPOWIEDZ