Polska, absurdy itp

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

grzegrzyw pisze:
12 lut 2021, 12:44
Jak tak dalej pójdzie to może się spotkamy w pudle, mam nadzieję, że nie zostaniemy spaleni na stosie.
Bedzie mi miło i od razu raźniej :)
:564:

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 334
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

Nie wiem czy będzie miło, ale być może raźniej
:564:

FreeWay

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Burdel w głowie jak w tv , temat zastępczy aborcja wywlekany jak trzeba przepchnąć jakieś niewygodne ustawy nowe podatki itp, czy PO czy PIS jest to Mainstream tak jak w USA czy to Republikanie czy Demokraci to tylko coś dla tłumu tak że niby maja wybór idąc na wybory tak naprawdę to nie mają żadnego wyboru 90% światowych mediów jest kontrolowanych przez kilka korporacji powiązanych ze sobą ładują we łby społeczeństwom ustalone wcześniej scenariusze a ludzie łykają to ścierów co pisze im prasa i mówi im tv . Co do aborcji jeśli sprawiedliwe jest zabicie nienarodzonego dziecka tylko dlatego że jest chore i nie może się bronić to sprawiedliwe będzie zrobienie tego samego z wszystkimi nieuleczalnie chorymi również nie mogącymi się bronić co wy na to chyba sprawiedliwe :p
Ostatnio zmieniony 27 lut 2021, 21:21 przez FreeWay, łącznie zmieniany 1 raz.

FreeWay

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Zapomniał bym ,............ Nadchodzą COVIDjanie nowa grupa społeczna mająca pierwszeństwo w leczeniu mam informacje z pierwszej ręki mój dobry kolega miał problem z kolanem lekarz wprost powiedział że leczą najpierw wszystkich z wirusem i kolega takie oświadczenie podpisał że ma Covida. Po co to wszystko jest zamykane ze szczególnym naciskiem na hotele i restauracje? Po to by zmusić firmy z tej branży do bankructwa następnie zgłasza się do nich Polski Holding Hotelowy to spółka w 100 proc. z kapitałem państwowym obsadzona partyjnymi by wykupić je za ułamek wartości , czemu i po co? bo nieruchomości są mało podatne na inflacje i nie można ich dodrukować........ Nie pozwolę się zaszczepić nie interesują mnie światowe eksperymenty medyczne.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

FreeWay pisze:
27 lut 2021, 21:11
Zapomniał bym ,............ Nadchodzą COVIDjanie nowa grupa społeczna mająca pierwszeństwo w leczeniu mam informacje z pierwszej ręki mój dobry kolega miał problem z kolanem lekarz wprost powiedział że leczą najpierw wszystkich z wirusem i kolega takie oświadczenie podpisał że ma Covida. Po co to wszystko jest zamykane ze szczególnym naciskiem na hotele i restauracje? Po to by zmusić firmy z tej branży do bankructwa następnie zgłasza się do nich Polski Holding Hotelowy to spółka w 100 proc. z kapitałem państwowym obsadzona partyjnymi by wykupić je za ułamek wartości , czemu i po co? bo nieruchomości są mało podatne na inflacje i nie można ich dodrukować........ Nie pozwolę się zaszczepić nie interesują mnie światowe eksperymenty medyczne.
No to ty jesteś mordercą świadomie zarażającym innych.
Jak się z tym czujesz?

Przez takich jak ty więcej ludzi musi umrzeć, i to jest smutne...

Słyszałeś o takiej chorobie jak polio?
A widziałeś ludzi po tej chorobie?
Jeżeli nie widziałeś, to wiesz dlaczego?
Bo jak ja byłem dzieckiem, to widziało się jeszcze tych ludzi po polio.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

FreeWay

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

:d Ty chyba opiłeś się wczoraj taniego alkoholu z miejscowym menelstwem , Jeśli tego nie wiesz to szczepionka nie jest powszechnie dostępna na razie szczepią dziadersów i medyków więc większość społeczeństwa może zarazić ciebie lub ty kogoś i nie masz na to wpływu.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

FreeWay pisze:
28 lut 2021, 08:31
:d Ty chyba opiłeś się wczoraj taniego alkoholu z miejscowym menelstwem , Jeśli tego nie wiesz to szczepionka nie jest powszechnie dostępna na razie szczepią dziadersów i medyków więc większość społeczeństwa może zarazić ciebie lub ty kogoś i nie masz na to wpływu.
Wiem.
Sam jeszcze się nie kwalifikuję, może w drugiej połowie roku?
Jeżeli byś znał fakty, a nie opierał się na plotkach-bajkach, to byś miał trochę wyobraźni i rozumiał jak należy postępować.
Poprzednia szczepionka na koronawirusa była robiona ponad 20 lat, a ta obecna już korzysta z tamtej wiedzy i postępu technologicznego.
Powinieneś się cieszyć i czekać na swoją kolej, bo zanim do ciebie dojdzie, to już będzie jeszcze lepsza szczepionka.
A zarażać to będziemy, dopóki wirus istnieje i dopóki go nie zlikwidujemy.
Zaszczepieni, czy nie.
Gdybyś ty i inni to rozumieli, to już dawno by tego wirusa nie było.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

FreeWay

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Myślałem że nie ma takich ludzi którzy nie wiedzą że rządy i korporacje w swoich działaniach kierują się prywatnymi interesami i celami no ale niestety są. FAKTY to nie jest to co oglądasz w tvn - to są bzdury , fakty sa takie że producenci tych szczepionek to jeden wielki kartel medyczny https://www.antykorupcja.gov.pl/ak/aktu ... izera.html jak byś był lekarzem i by ci prywatna firma wakacje zapewniła to zapewne byś był wdzięczny i szczepionkę pochwalił , rożne są kartele czy tam korporacje wszystkie mają jeden cel gromadzenie bogactwa a w czasie pandemi bogaci stali się jeszcze bardziej bogaci. Mam nadzieje że jak przyjdzie twoja kolej na szczepienie to szczepionka będzie tak ulepszona że w postaci lewatywy ci ją zaaplikują.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

FreeWay pisze:
01 mar 2021, 23:32
Myślałem że nie ma takich ludzi którzy nie wiedzą że rządy i korporacje w swoich działaniach kierują się prywatnymi interesami i celami no ale niestety są. FAKTY to nie jest to co oglądasz w tvn - to są bzdury , fakty sa takie że producenci tych szczepionek to jeden wielki kartel medyczny https://www.antykorupcja.gov.pl/ak/aktu ... izera.html jak byś był lekarzem i by ci prywatna firma wakacje zapewniła to zapewne byś był wdzięczny i szczepionkę pochwalił , rożne są kartele czy tam korporacje wszystkie mają jeden cel gromadzenie bogactwa a w czasie pandemi bogaci stali się jeszcze bardziej bogaci. Mam nadzieje że jak przyjdzie twoja kolej na szczepienie to szczepionka będzie tak ulepszona że w postaci lewatywy ci ją zaaplikują.
Nie oglądam żadnej TV, a kontakty z ludźmi pracującymi w medycynie mam.
Także mam szerokie kontakty z ludźmi trzeźwo i sceptycznie myślących.
Ty się do nich nie zaliczasz, niestety.
Ty, po prostu, wierzysz w teorie konspiracyjne.
Wierzysz - czyli jesteś człowiekiem któremu brak rozsądku i sceptycyzmu.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

FreeWay

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Sceptyczny to jestem ja jak byś nie zauważył ,ta pani Grażyna podmieniającą pacjentom nocniki to zapewne to twoje źródło faktów

ODPOWIEDZ