DayTrading: Piątek 26.02.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Piątek 26.02.2021

Nieprzeczytany post autor: crok. »

usa nawet nie zblizyla sie do poczatkow lutego na indexach a jada rekord za rekordem a u nas mina jak zawsze. Ciekawe jak teraz nadejdzie panika w usa na ile nasi skoczna
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)

WestWorld
Gaduła
Gaduła
Posty: 127
Rejestracja: 28 gru 2020, 18:40

Re: DayTrading: Piątek 26.02.2021

Nieprzeczytany post autor: WestWorld »

BAXIo, nie kwestionuje twojego doswiadczenia tylko chcialem wyrazic opinie, ze popadasz w zbyt duzy optymizm co do tych wzrostow. Spojrz realnie, takiego szalu, niczym nie popartego w zasadzie nie było w historii gieldy. Popatrz na obligi. Jakbys mial 100 ml$ gotowki co bys w obecnym czasie kupil na przechowanei kapitału na tych 2 rynkach ? akcje usa czy obligacje 10Y 1,5% :) odp jest oczywosta. No chyba ze jestes klientem roobinhoda... Dla mnie ta hossa skonczy sie szybciej niz sie leszczowi wydaje i nie jaram sie tym tylko czekam na swoje TP. Akcje w usa sa koszmarnie przewartosciowane wbrew temu co programuja ulicy.

Obrazek

Misiek712
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 707
Rejestracja: 28 gru 2012, 16:18

Re: DayTrading: Piątek 26.02.2021

Nieprzeczytany post autor: Misiek712 »

Amerykanie rzucili się na przecenione akcje😉
L na sp500 zamknięte:)

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 26.02.2021

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

XAB zniknął??? Gdzie jesteś mistrzu. Konto przężyło, ale w pewnym momencie było -130K :shock: Połowe depo by zeżarło.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 26.02.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

KAJZWOJ
wiesz tak przy piatku to napisze ci grzecznie
w dpie mam twoja ocene i twoje wrazenie i to co sądzą o mnie ty i tacy jak ty
napisales tu 20 pare postow w tym na ostatnie szesc w ktorych nic nie piszesz o at tylko dziamotasz
a w tym jeden niby fachowy w ktorym nawet nie umiesz przepisac czyjejs oceny dobrze
xxxxxxxxxxxxxxxxxx
Indeks dolara aktualnie na oporze wiec cofka mozliwa tak do 1.126 na edku i tam decyzja co dalej.
xxxxxxxx
co to karwa te 1,126 znaczy? skonczyłem temat
WEST W--GAWRONiku
wrocmy do tego tematu za 5 dni lub moze wczesniej
pozdrawiam
to samo SWIEZY
ZA KILKA DNI POGADAMY
NIE robiles w sumie nic tak jak ci kazalem a masz o cos pretensje a w sumie sam nie wiesz o co
piatek koniec mca dzis
4lata tluczesz te dema i nie wiesz co to znaczy?
fundusze zamykaja miesiac itp itd kontrakty domykaja sie na marzec
a ja mam zk ok 25k i tez w sumie powinienem zamykac temat amen
Ostatnio zmieniony 26 lut 2021, 17:07 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

blueeyes22
Gaduła
Gaduła
Posty: 119
Rejestracja: 25 mar 2014, 00:52

Re: DayTrading: Piątek 26.02.2021

Nieprzeczytany post autor: blueeyes22 »

Dziś powinno wejść do gry 1,9bln USD do gry, więc co by nie było, należało by się wybić rekordy na indeksach, przed większym spadkiem..., no i musieli trochę zbić ceny przed zakupami, albo wybić tych co poszaleli z ryzykiem

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 26.02.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

blueeyes22 pisze:
26 lut 2021, 17:07
Dziś powinno wejść do gry 1,9bln USD do gry, więc co by nie było, należało by się wybić rekordy na indeksach, przed większym spadkiem..., no i musieli trochę zbić ceny przed zakupami, albo wybić tych co poszaleli z ryzykiem
banki dorwa sie do tej kasy ok 5tego wiec jeszcze dzis beda moze drazyc w kierunku spadkow
ale dno juz bylo w nocy i moze jeszcze w poniedzialek
na us 30 zwlaszcza bo musza wyleszczyc swiezaka z tych jego 2setek :P
Ostatnio zmieniony 26 lut 2021, 17:25 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4498
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 26.02.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

Patrząc na D1 na SP500 to fajnie zareagowali na LT i jezeli chciałoby sie grać z trendem i nie bedą go pejsy odwracać ( trendu).... no to w góre na 4017 powinni wędrować w przyszłym tygodniu. Ale jak połamia żółtą kreske to ...... miejsca w dół sporo (ihmo)
Dzis koniec tygodnia i miesiąca, wiec cuda jeszcze mogą byc.... ja BP bo czasu nie mam, a i strach w oczy zagląda troche, wiec z boku dzis :roll:
powodzenia z banksterami :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 26.02.2021

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

XAB. No słuchałem cie, zeby nie zamykać.. trzymać LLL b obędzie ATH znowu.. I i co mam robić teraz? Konto przyblokowane.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 26.02.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

musieli cie wyleszczyc bo za duzo dziamotales
czytaj wyzej :)
moje oczekujace na az taki walek nie byly przygotowane ale po 31k i cos zalapaly sie lki :)
wiec jak rynek teraz ok 170 po prostu usrednilem skrocilem i mam wszystko ponizej 31100 wyraznie
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany