Skalp oscylatorem na m5

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
BUF
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 15 mar 2007, 01:24

Nieprzeczytany post autor: BUF »

Kilka informacji uzupełniających Wasz system - plik do ściagnięcia http://www.speedyshare.com/833596162.html

incubus7
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 19 sty 2009, 13:42

Nieprzeczytany post autor: incubus7 »

dzięki luka18 za chęć pomocy...
ale mnie ta sztuka nie wychodzi... wyświetlają sie dwa osobne oscylatory, nie potrafię ich połączyć...

Awatar użytkownika
Heops
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 19 sty 2009, 00:08

Nieprzeczytany post autor: Heops »

Witam...

Aby dodac kilka oscylatorow w jednym oknie MT4 nalezy:

kliknac View :arrow: Navigator

Potem nalezy "chwycic" wybrany oscylator i "upuscic" w oknie (indicator window) w ktorym sie go chce...

mam nadzieje ze pomoglem

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
leszek77
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 01 lis 2008, 20:51

Nieprzeczytany post autor: leszek77 »

Heops a wiesz może jak wstawić stochastika w tester strategi zamiast macd ?
3 osoby z 1000 zostają na rynku .... przykra sprawa ;-(

Awatar użytkownika
kasztan
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 10 sty 2009, 17:54

Nieprzeczytany post autor: kasztan »

Najlepiej szablon sobie zapisac ze stochastikiem i podczas testera uaktywnic go.

I_need_$
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:58

Nieprzeczytany post autor: I_need_$ »

incubus7 pisze:zgadza się, ponowne przecięcie oscylatora to niebezpieczny moment, ale następuje on stosunkowo rzadko, po kilkudziesieiu minutach zazwyczaj, wiec gdy pozycja juz dawno zamknięta
witam,
mała komentarz odnośnie czasu publikacji wiadomości, w tym tgodniu EUR/GBP pikowało około półtora godziny przed ogłoszeniem ważnych wiadomości dotyczących GBP, gdzie przeważnie dzieje się tak w okolocy pół godziny od ogłoszenia ważnych danych.
może to znana jużwszystkim obserwacja (just my 3 cents)

Awatar użytkownika
fxBobi
Gaduła
Gaduła
Posty: 244
Rejestracja: 20 sie 2008, 18:43

Nieprzeczytany post autor: fxBobi »

mam pytanie codo stocha , jeżeli stoch przecina sie np pod 50 to ile szans jest że nie zawruci i to przecięcie jest wałszywym sygnałem odwrócenia trenu ?

bartolini
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 25 sty 2009, 20:54

Nieprzeczytany post autor: bartolini »

Kiedy wchodzimy to wiadomo, ale kiedy wyjsc z pozycji? Czekacie po przecieciu jakis czas(jesli tak to ile), by zobaczyc czy to juz na pewno dobry sygnal?(u mnie czesto wacha sie miedzy kupieniem a czekaniem i nie kupowaniem, kupowanie kilka razy konczylo sie nienajciekawiej)

Awatar użytkownika
sgorn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1208
Rejestracja: 25 paź 2008, 17:29

Nieprzeczytany post autor: sgorn »

podstawowa zasada rynku forex-dzialac konsekwentnie wedlug WLASNYCH kryteriow. to czy to wlasciwy moment do wyjscia z rynku zalezy tylko i wylacznie od parametrow jakie SAM narzucisz. to zalezy od techniki ktora sie gra, wskaznikow itd itd. duzo by pisac. skoro zadajesz takie pytanie tzn ze nie masz strategii gry. nie jest ona kompletna. i jak zagrasz prawdzia kasa to raczej umoczysz w dluzszym horyzoncie czasu :) zastanow sie ile chcesz zarobic na jednej transakcji, zastosuj typowy money menagement, i ustal konkretne zasady wyjscia z pozycji.. sa osoby ktore akceptuja staly zysk a sa tez osoby ktore podnosza SL i jada na całość. metoda wyjscia jest zalezna od strategii ktora sie gra. im prostsza tym lepiej, tym bardziej sie ją przyswoi i wejdze w krew.. a to juz sukces do systematyki i cierpliwosci :) pozdro

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

7087822 pisze:mam pytanie codo stocha , jeżeli stoch przecina sie np pod 50 to ile szans jest że nie zawruci i to przecięcie jest wałszywym sygnałem odwrócenia trenu ?
7087822 trochę dziwne pytania zadajesz... Jak chcesz wiedzieć jakie jest prawdopodobieństwo to po prostu otwórz wykres i policz. I jedna prośba - zainstaluj sobie Mozillę Firefox i zwolnij trochę przy pisaniu.

ODPOWIEDZ