Jaki broker z rolowaniem nie swap?

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Jaki broker z rolowaniem nie swap?

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

valkiria pisze:
04 lut 2021, 09:09
Nie pisz nic jak nie masz nic do napisania. Pytałem o brokera bez swap nocnego jak masz coś do zaproponowania to zaproponuj a nie wyjeżdżaj mi tu z teoriami które kazdy zna.
Xtb ma rolowanie nie swap nocny na interesujące mnie innstrumenty jak gaz, złoto towary itp i o takiego brokera mi chodzi z duża dźwignią i nie Polski.
Rolowanie jest obojetne dla klienta i nie ponosi kosztów w rozliczeniu końcowym.
To ci już kolega napisał.
Szukaj na Wyspach HOOLA-GOOLA!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Jaki broker z rolowaniem nie swap?

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Poza tym, to wszystko co napisałem jest prawdą:
https://xtb.scdn5.secure.raxcdn.com/fil ... 5e9115.pdf
Instrumenty rolowane oferowane przez XTB, których tabela powyżej pod linkiem, to instrumenty pochodne z rynków Futures.

Tu tabela punktów swapowych:
https://xtb.scdn5.secure.raxcdn.com/fil ... f2dfbb.pdf

Cudów nie ma, nawet w najbliższej parafii.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: Jaki broker z rolowaniem nie swap?

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

Ja o tym wszystkim wiem handlowałem ponad rok na xtb i filozofii nie odkryłeś. A masz takiego brokera z rolowaniem i na wyspach i dużą dźwignią?
Instrumenty które mnie interesują w tabelce mają napisane "0" nie maja swapu dziennego. co tak ciężko pojąć?? taki broker jak xtb z dużą dźwignią z rolowaniem i nie w Polsce. Bo jeszcze mi z podatkami wjadą.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Jaki broker z rolowaniem nie swap?

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

valkiria pisze:
04 lut 2021, 12:26
Ja o tym wszystkim wiem handlowałem ponad rok na xtb i filozofii nie odkryłeś. A masz takiego brokera z rolowaniem i na wyspach i dużą dźwignią?
Instrumenty które mnie interesują w tabelce mają napisane "0" nie maja swapu dziennego. co tak ciężko pojąć?? taki broker jak xtb z dużą dźwignią z rolowaniem i nie w Polsce. Bo jeszcze mi z podatkami wjadą.
Widze, że XM nie nalicza swapu na surowce. {rzeglądnij ich konta. Pewnie dla konta prof. lewar tez jest wiekszy

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: Jaki broker z rolowaniem nie swap?

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

Valkiria:
Tacy brokerzy jakich szukasz sa i jest ich dosyc duzo. Niestety na ich panelu transakcyjnym dziala tylko guzik "Depozyt" a inne nie. XTB nie jest polskim brokerem tylko z Belize. Nigdzie lepiej nie bedziesz mial. Moze kiedys jak bedziesz mogl handlowac na CME ale wtedy to nie bedziesz myslal o duzym lewaze. Jezeli masz mozliwosc placic podatki z handlu w Polsce to jest to najlepsze wyjscie pod warunkiem, ze zarabiasz na siebie(powyzej 50 000.00 funtow). Jezeli nie to plac w UK. Nie wiem kto Ci naopowiadal, ze w UK nie ma podatkow od gieldy. Moze powinienes porozmawiac z dobrym ksiegowym.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Jaki broker z rolowaniem nie swap?

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Caldeborn pisze:
04 lut 2021, 12:47
Valkiria:
Tacy brokerzy jakich szukasz sa i jest ich dosyc duzo. Niestety na ich panelu transakcyjnym dziala tylko guzik "Depozyt" a inne nie. XTB nie jest polskim brokerem tylko z Belize.
O czym TY piszesz?
....XTB – dom maklerski z główną siedzibą w Warszawie. XTB jest jednym z największych notowanych na giełdzie brokerów FX & CFD na świecie. W maju 2016 roku XTB zadebiutowało na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Grupa kapitałowa XTB posiada biura w 13 krajach, takich jak Wielka Brytania, Polska, Niemcy, Francja. Wikipedia

Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: Jaki broker z rolowaniem nie swap?

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

Ja właśnie nie chce płacić podatku w Polsce od handlu na giełdzie jak nie musze w uk. W uk jest podatek od giełdy to znaczy od czegoś co ma pewny dochód. Obligacje czy akcje wypłacające dywidendę. Spekulacje jak nasze są traktowane jako hazard a to nie jest opodatkowane jak i wygrane wloteriach itp. XTB wysyła pit do us a ci sie upomną o kase bo jestem obywatelem Polskim. w tej chwili nikt nie jest w stanie sprawdzić dochodów moich. Głównie chodzi mi o rope, gaz i surowce żeby je przetrzymać pół roku i sprzedać. Jednocześnie chciał bym dużą dźwignie żeby nie zamrażać dużo kasy. Chociaż gaz na icm ma ogromny swap w zimie na pozycje krótkie i idzie na nim sporo zarobić ale jednocześnie hedge to dużo większy swap ujemny. wyjściem jest hedgowanie na innym brokerze gdzie swap jest dla eki dodatni albo go nie ma

Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: Jaki broker z rolowaniem nie swap?

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

swap w zimie wrzesień listopad na gaz na icm był +8 pipsów przy 100k Oz pips to 100$ masz więc za każdy dzień 800$ jednak złapać eske dostatecznie wysoko jest ciężko w zeszłym roku była okazją na 3,050 listopadzie ale jak przyjdzie wziąć hedge jest problem bo pozycja długa ma swap -15 pipsów. Mógłbym wziąć ja u innego brokera i czekac spokojnie do wiosny aż gaz spadnie i zarabiac na swap. Jednak konto sporo się zadłuzy.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Jaki broker z rolowaniem nie swap?

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

valkiria pisze:
04 lut 2021, 13:04
swap w zimie wrzesień listopad na gaz na icm był +8 pipsów przy 100k Oz pips to 100$ masz więc za każdy dzień 800$ jednak złapać eske dostatecznie wysoko jest ciężko w zeszłym roku była okazją na 3,050 listopadzie ale jak przyjdzie wziąć hedge jest problem bo pozycja długa ma swap -15 pipsów. Mógłbym wziąć ja u innego brokera i czekac spokojnie do wiosny aż gaz spadnie i zarabiac na swap. Jednak konto sporo się zadłuzy.
To znam lepszy sposób. Jak tak sie starałem ale nie wyszło. TYlko jeden warunek. Musisz znaleźć broka który dla wyznawców Allaha (konto islamskie) nie nalicza swapu. Sa takie konta w UK. I graj EURTRY hedge. U jednego broka masz swapy na plus u tego drugiego "0".

Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: Jaki broker z rolowaniem nie swap?

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

No coś w ten deseń właśnie.

ODPOWIEDZ