DayTrading: Piątek 08.01.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 08.01.2021

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Rynek zamknięty a tu ruch :)
xab
dajesz pytanie z postem który neguje wzrosty na indeksach?
to celowo robisz? i jeszcze to "świety"
To dam Ci propozycje oczywiście analiza jest w trakcie realizacji o czym powiadomie-
-nie lepiej zrealizować pomysł trejdingowy w realu? tak poprostu na zywo :564:

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 08.01.2021

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Tolmon_Nika pisze:
09 sty 2021, 14:15
Witam w Nowym Roku :!: :564:

Widzę ze szykują się zawody :d
przeczytalem wszystkie posty i ....... to się nie uda :!:

mam jedno pytanie do Ciebie @krab ?
Czy widziałeś inne tego typu "zawody" ktore organizowały duże firmy związane z forexem ??
zawsze są to zawody na kontach DEMO ! , a dlaczego :?: - by nie narazic nikogo na stratę .

przemysł to :!: :!:
życzę Wszystkim powodzenia w zawodach i w 2021 roku :!:
:564:
Witaj, muszę już uciekać do roboty.
Chyba nie czytasz DT. Tutaj sami milionerzy, poza mną :( niestety.
Doktorek rzucił kiedyś wyzwanie XABowi, chciałem dołączyć. Doktorek powiedział real i min. 20k. Przyjąłem i czekam. Coś czuję, że przy takich emocjach bycie u mnie na + będzie sukcesem.
Ciebie też zapraszam: tylko real, kwota i waluta dowolna.
Zawodów nie oglądałem, na brokerach, lewarach, indeksach nie znam się. Nie mam czasu. Moim hobby nie jest fx, co jest masz w profilu.
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 08.01.2021

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

rookie2 pisze:
09 sty 2021, 14:18
Świeżak44 pisze:
09 sty 2021, 14:13
2.Te 5 lat i 7900 postów to było po to zeby zarobić kupując akcje w marcu. Nie wiem czy straciłem czas, na pewno stracilem życiową szanse i bardzo mi wstyd z tego powodu. To była najłatwiejszą i najpewniejszą okazja do zarobku czyli kupić na grubo akcje po panice na giełdach i przetrzymac 2 lata. Taki był plan
To co ma powiedzieć ten gość co płacił pizzamanowi 11k BTC za pizze :lol: Albo okazja do zysku na krypto, ile BTC rósł. Takich okazji było więcej i pewnie jeszcze będą...
Ale on nie był swidomy, że to bedzie coś warte a ja byłem swiadomy. Dlatego jest mi wstyd i uważam że przegrałem mase pieniędzy, chociaż kapitał jest dalej na kontach. Zresztą nieważne. Bylo minęło. Czekam na nastepna pandemie albo wielki przerażający kryzys, bo na dajtradingu to jeszcze troche wody upłynie zanim zaczne zarabiac. Ważna sprawa sprawa, że zabrakło na forach tradingowych zasadniczej wiedzy ekonomicznej na temat dodruku śmiecia dolarowego i jaki to ma skutek na giełdy. To miało fundamentalne znaczenie a nasza wiedza o tym była znikoma. Ja też tego nie wiedziałem , nie zdawałem sobie sprawy z efektów drukowania, rozdawnicrwa i ogromnych stymulusów i zerowych stóp w bankach. To było oczywiste, ze kapitał nie pójdzie w skarpety tylko w przecenione akcje. Dlatego ten rynek jest wykrzywiony. Ale co ja tam ma włosy rwać, jak zaden z fachowców o tym nie mówił. Ani tu ani na yitubie. Tylko panika.. Za cieńcy jesteśmy do tej gry i tyle. Ale ja powoli pracuje nad soba i jestem coraz silniejszy.
Ostatnio zmieniony 09 sty 2021, 14:38 przez Świeżak44, łącznie zmieniany 5 razy.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 08.01.2021

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Świeżak44 pisze:
09 sty 2021, 14:13
krab29 pisze:
09 sty 2021, 12:13
Świeżak44 pisze:
08 sty 2021, 21:11


Nie jestem jeszcze gotów na realne konto. Nie po to się szkole, żeby tracić kase. Na demo moge wystartować.
Powiem ci tak:
1. Tylko reale, DEMONY ODPADAJĄ. To jedyny warunek. Jeśli nie chcesz wystartować to w żurnalu nie śmieć demonem, proszę :568: .
2. Decyzję czy startujesz musisz podjąć Ty. Nie znam twoich warunków, ale pomyśl czy jak nie wpłacisz 1k i pewnie je przegrasz, to czy to ci nie pomoże więcej niż 5 lat tutaj pisania i 7900 postów. Pisałeś, że nic nie stracileś. Straciłeś coś czego nie możesz kupić - swój czas. Pomyśl co mógłbyś w tym straconym czasie zrobić? Może zrozumiesz, że fx jest nie dla ciebie, może przez ten krótki czas jak spalisz reala nauczysz się więcej niż przez lata demonów. Może potem pół roku prób i bedziesz kosił 100% dziennie. Zastanów się i podejmij decyzję. Wybór należy tylko i wyłącznie do ciebie.
3. Ja ogólnie słaby jestem, nie mam tego czegoś. Nie widzę na wykresie tego co widzą inni. Gram matematycznie/statystycznie. I niestety, układy które płaciły w 2020, widzę, że się odwracają. Także u mnie może skończyć się pod, a nie nad. Sukcesem będzie +15% per year.
4. Wiele razy było tak, że ktoś zapodal wykres, i jak on nie wszedł to pojawili się oponęci i lali pomyje. Oczywiście po czasie, nigdy nie w tempo. Odkąd rzuciłem propozycję, napinacze uciszyli się. Był raz taki przypadek i oponent nie zgłosił się. Szkoda.
5. Wydaje mi się, że podpięcie powoduje, że nie można oszukać. Ja przynajmniej nie wiem jak.
Pozdrawiam
1. To nie wystartuje tak jak reszta.
2.Te 5 lat i 7900 postów to było po to zeby zarobić kupując akcje w marcu. Nie wiem czy straciłem czas, na pewno stracilem życiową szanse i bardzo mi wstyd z tego powodu. To była najłatwiejszą i najpewniejszą okazja do zarobku czyli kupić na grubo akcje po panice na giełdach i przetrzymac 2 lata. Taki był plan. Pisałem o tym. Byłbym milionererem, jakbym go wykonał. Niestety wszyscy mówili wtedy, że to koniec świata, żeby nie kupowac, że będzie dalej spadac. I to nie tylko tu, ale u Zaorskiego i u Szwajcara i na youtubie. Wszyscy specjaliści, znawcy, szkoleniowcy, zawodowcy, itd.. I nie mów że się nic nie nauczyłem, bo gdzie takie doświadczenie bym zdobył patrząc na ten cyrk?? Na szkoleniu?? Nigdy w azyciu. Zyskałem doświadczenie, ale przegrałem swoja życiową szanse i nie ukrywam tego.. Szarpanie się z daytradingiem jest 100 x cięższe niż to co planowałem. wystarczylo się zapakowac jednego dnia, ale coś przeszkodziło.
Ja się już nie napinam, nie będę kupował na szczytach, nie będę się z nimi szarpał, szukał SSS itd. Popatrze co zrobia. Spodziewam się gry na zmeczenie- konsoli. Dalej próbuje rozgryźć daytrading, ale jest remisowo. Raz ja robie +100-200%, raz rynek.(-100%). Ale już jest blisko. Chce nabrać wprawy w pomnażaniu kont po prostu.
3.
4. Nikt nie wystartuje. Kazdy zbiera zęby po tym 2020 roku. Jakby ktoś zarobił, to by się pochwalił choć troche na forum. A mamy cisze jak na apelu poległych.. Nawet Zaorski wczoraj stwierdził, ze ma dosyc indeksów, że nie wie juz o co tam chodzi i rzyga tymi absurdami. Zamknął na zero shorty na nasdaqu i przenosi się na waluty. I ze nigdy nie widział czegoś takiego, a ma przeciez 22 lata doświadczenia. To myślisz, ze tu sa lepsi zawodnicy?? Jak zawodowcy nie dają rady???

Mówią mi że sie do tego nie nadaje, ale to ja w marcu narysowałem przyszły wykres jak pójdzie. To ja byłem wtedy pewien , ze dołek juz był. Wiec chyba nie jest tak źle. Byc moze niewiele mi brakuje, zeby zacząć zarabiac, więc na pewno sie teraz nie wycofam po tym wszystkim.. Ale przerwa sie przyda. Nie chce mi się za bardzo. Nie czuje się komfortowo, nie zależy mi. Na pewno nie mam ochoty szarpać się w realu na takich wykresach jak teraz bez pewności, że mam przewagę. Ogólnie troche mam dosyc jak Zaorski.

3 kwietnia 2020 to dorysowałem do predykcji Tomasza: korekta ABC i 12345 na szyty. Tak uważałem wtedy. post979416.html#p979416
to może i ja tam cos dokleje :mrgreen:

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 08.01.2021

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Cblondyn pisze:
09 sty 2021, 12:34



Pytanie kierujesz do mnie? Ja jak będą "mistrzowie" forum to sie podepne. Żaden problem. Ale póki co to nie widze byś chociaz mistrzów zapytał czy sie podepna? Co kosza kase workami i skutecznośc maja ponad 90% (dla mnie nieosiągalne marzenie). Mam ci napisac o kogo mi chodzi? Ty już dokładnie wiesz o kim pisze :d
Co do Sardo to jak widac konto podpiete ma od dawna.
P. daj se na wstrzymanie juz Ci mówiłem ,
wystarczy ze sam wiesz i ja tez troche wiem o Twoich
w "zabawe" sie nie baw, szkoda czasu

Prosta rzecz - bez zbednego" konkursowania sie :!:

Pomysł na strategie- dział w FN
Forex - systemy i strategie-algorytm
trejdowanie zgodnie ze strategią dział
Forex Journal
czy cos mi wiecej trzeba ?
Ostatnio zmieniony 09 sty 2021, 15:01 przez Tomasz196407, łącznie zmieniany 1 raz.

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: DayTrading: Piątek 08.01.2021

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

krab29 pisze:
09 sty 2021, 14:24
Witaj, muszę już uciekać do roboty.
Chyba nie czytasz DT. Tutaj sami milionerzy, poza mną :( niestety.
Doktorek rzucił kiedyś wyzwanie XABowi, chciałem dołączyć. Doktorek powiedział real i min. 20k. Przyjąłem i czekam. Coś czuję, że przy takich emocjach bycie u mnie na + będzie sukcesem.
Ciebie też zapraszam: tylko real, kwota i waluta dowolna.
Zawodów nie oglądałem, na brokerach, lewarach, indeksach nie znam się. Nie mam czasu. Moim hobby nie jest fx, co jest masz w profilu.
Pozdrawiam
Mialem trochę wolnego czasu , chciałem złożyć życzenia Noworoczne :!:
wyraziłem tylko swoje zdanie na ten temat po przeczytaniu kilku postów
wybacz lecz nie mam czasu na takie "pierdoly" (sorki za wyrażenie) , teraz najważniejszy dla mnie problem jest by jak najszybciej
rozprawić się z tym pentajacym się po świecie "łobuzie" :!:
pozdrawiam i powodzenia
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 08.01.2021

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Ten konkurs, to tak jakby wśród rannych żołnierz po przegranej bitwie organizować zawody sportowe.. ;)
PS. Tolmon, zachorowałeś na covida?? :shock:
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 08.01.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

rookie2
zarabialem od zawsze ale i wydawalem na przyjemnosci od dzieciaka
nigdy nie bylem biedny i nigdy nie mialem problemow z kasa
czasem pisalem tu jak kiedy zaczynalem i z jaka kasa
ni chce mi sie tego powtarzac na bankierze pisalrm o tym sporo a tu juz nie chcę
zawsze gralem i na gieldzie i na fx ostroznie i na 1/3 gwizdka a przewaznie na 1/5 tego gwizdka/depo/
no moze swiad udzialowe /kto to pamieta ha ha ha/skupowalem za swoja i nawet za nie swoja kase ale pozbylem sie przy zysku mniejszym niz 100 procent chyba po ok 1k juz nie pamietam
nigdy nie mialem wpadki powyzej 20 proc zainwest kasy i nie musze juz wogole pracowac ,
chyba ze z nudow / nie jestem nauczony by komukolwiek czyms szpanowac kasą autem chatą jachtem itp itd/
wszystko spoko
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: DayTrading: Piątek 08.01.2021

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

Świeżak44 pisze:
09 sty 2021, 14:50
Ten konkurs, to tak jakby wśród rannych żołnierz po przegranej bitwie organizować zawody sportowe.. ;)
PS. Tolmon, zachorowałeś na covida?? :shock:
Nie nie zachorowalem " zły pies nie zdycha" :mrgreen:
ja od marca z innymi mnie podobnymi, staramy się z nim "rozprawić " , jeszcze do maja i .....go utopimy w morzu Egejskim :d
zycze zdrowia i spokoju :D
pozdrawiam :564:
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 08.01.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Tomasz196407 pisze:
09 sty 2021, 14:21
Rynek zamknięty a tu ruch :)
xab
dajesz pytanie z postem który neguje wzrosty na indeksach?
to celowo robisz? i jeszcze to "świety"
To dam Ci propozycje oczywiście analiza jest w trakcie realizacji o czym powiadomie-
-nie lepiej zrealizować pomysł trejdingowy w realu? tak poprostu na zywo :564:
to akurat zle odczytujesz
ja pisze ktorys raz na forum rynek jest wzrostowy indeksow :568: :568: :568: :568: :568:
i nic nie neguję pisalem wyraznie nie powinni wyjsc wg mnie nad 14k ale jak wyjda to przynajmniej 14200
moze 14400 to tylko rynek
gramy w sumie dt i liczy sie to jak dax pojdzie w tym tygodniu :?: :?: :?:
moja negacja wzrostow to musi byc sygnal a jak go nie ma bo ja go nie widze :568:
to mam tylko strazaka ze szczytu na daxie to jest nic/ bo jeszcze zarabia /
pojdzie rynek wyzej strazak zniknie i najwyzej bedzie kolejny gdyz w sumie gram daxa
teraz raczej jako misiek tylko tyle bo nie mam elek
czekam na spadek jakikolwiek i skracam lub gasze prawie wszystko jak ostatnio
a ze w sumie mysle o spadkach wiekszych to tylko dlatego ze jak cos rosnie to spadac tez powinno mniej lub bardziej
na us30 tu mam lki na ski czyli nic nie neguje jeszcze
jedyne co zawsze powtarzalem przy szczytach latwiej pozycjonowac ski i bezpieczniej bo o 500 pip nagle rynek nie urosnie a spasc o tyle moze w 1dzien pap
Ostatnio zmieniony 09 sty 2021, 15:45 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany