DayTrading: Piątek 08.01.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 08.01.2021

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Na specjalne życzenie jednego z uczestników forum zwracam się z gorącym zaproszeniem do Kermit, XAB, Doktorek do wzięcia uczestnictwa w I igrzyskach naviego. Ze swojej strony zapewniam miłą atmosferę i honorowe podejście do zawodów.
Jak dołączyć znajdziecie tutaj: i-igrzyska-naviego-t31705.html . Mi nie przeszło 'hasło inwestora" na myfxbook, na ff przeszło od razu.
Cytując sardo nunspa z przeróbką dostosowaną do sytuacji:
Chciałbym zaznaczyć, że moja prośba jest bezpośrednia i nie zawiera żadnych ukrytych treści o charakterze faszystowskim, rasistowskim, antysemickim, komunistycznym, seksualnym, homoseksualnym, biseksualnym, heteroseksualnym, homofobicznym, mizoginicznym, et cetera.
Nie chcę tym zaproszeniem obrazić niczyich uczuć estetycznych, religijnych, finansowych czy spekulacyjnych.
Nie mam również zamiaru nastawać na życie, zdrowie i mienie wymienionych osób ani pozostałych uczestników forum.

Ze swojej strony chcę zaprosić jeszcze raz wszystkich innych, nie wymienionych w zaproszeniu.
Przepraszam i pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 08.01.2021

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Cblondyn pisze:
09 sty 2021, 13:37
krab29 pisze:
09 sty 2021, 13:29
Zrobię to dla ciebie i mam nadzieję, że to zapamiętasz i pomożesz w grze.
To Ty to robisz dla mnie? :d
Bo ja myślałem, że dla wszystkich forumowiczów. Zapewniam, że dla niejednego będzie gratka oglądać Mistrza w akcji na koncie ;)
CBlondyn i ciebie chcę zobaczyć w akcji, ale i tych wymienionych twoich mistrzów też. Myślę, że na podpięciu nie da się oszukać. Jak dasz radę to namów swoich znajomych.
Czekamy na ciebie
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 08.01.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

krab29 moja odpowiedz masz w watku przed Twoim zaproszeniem
trzymkaj sie ramy
Ostatnio zmieniony 09 sty 2021, 13:53 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 08.01.2021

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

krab29 pisze:
09 sty 2021, 13:50
Cblondyn pisze:
09 sty 2021, 13:37
krab29 pisze:
09 sty 2021, 13:29
Zrobię to dla ciebie i mam nadzieję, że to zapamiętasz i pomożesz w grze.
To Ty to robisz dla mnie? :d
Bo ja myślałem, że dla wszystkich forumowiczów. Zapewniam, że dla niejednego będzie gratka oglądać Mistrza w akcji na koncie ;)
CBlondyn i ciebie chcę zobaczyć w akcji, ale i tych wymienionych twoich mistrzów też. Myślę, że na podpięciu nie da się oszukać. Jak dasz radę to namów swoich znajomych.
Czekamy na ciebie
edit: wysłać ci kogo ja bym zobaczył z twoich znajomych? Zaapelujesz do niich?
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 08.01.2021

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

XAB pisze:
09 sty 2021, 13:51
krab29 moja odpowiedz masz w watku przed Twoim trzymkaj sie ramy
XAB miałem napisać więc to zrobiłem. Jeśli cię uraziłem to przepraszam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 08.01.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

krab29 pisze:
09 sty 2021, 13:53
XAB pisze:
09 sty 2021, 13:51
krab29 moja odpowiedz masz w watku przed Twoim trzymkaj sie ramy
XAB miałem napisać więc to zrobiłem. Jeśli cię uraziłem to przepraszam
spoko
ty akurat jestes jednym z nielicznych ktorzy mnie nie maja za co przepraszac EOT
BY BYL POWOD
do złosliwosci ujme to tak
ja wiem ze jestem swego rodzaju miszczem na dt i na forex a czy ktos w to wierzy :?: czy nie :?:
to mi to lotto BO JA MAM ZAMIAR ZNKINAC a nie kontynuoowac męczarnie na fx
AMEN
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 08.01.2021

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

krab29 pisze:
09 sty 2021, 12:13
Świeżak44 pisze:
08 sty 2021, 21:11


Nie jestem jeszcze gotów na realne konto. Nie po to się szkole, żeby tracić kase. Na demo moge wystartować.
Powiem ci tak:
1. Tylko reale, DEMONY ODPADAJĄ. To jedyny warunek. Jeśli nie chcesz wystartować to w żurnalu nie śmieć demonem, proszę :568: .
2. Decyzję czy startujesz musisz podjąć Ty. Nie znam twoich warunków, ale pomyśl czy jak nie wpłacisz 1k i pewnie je przegrasz, to czy to ci nie pomoże więcej niż 5 lat tutaj pisania i 7900 postów. Pisałeś, że nic nie stracileś. Straciłeś coś czego nie możesz kupić - swój czas. Pomyśl co mógłbyś w tym straconym czasie zrobić? Może zrozumiesz, że fx jest nie dla ciebie, może przez ten krótki czas jak spalisz reala nauczysz się więcej niż przez lata demonów. Może potem pół roku prób i bedziesz kosił 100% dziennie. Zastanów się i podejmij decyzję. Wybór należy tylko i wyłącznie do ciebie.
3. Ja ogólnie słaby jestem, nie mam tego czegoś. Nie widzę na wykresie tego co widzą inni. Gram matematycznie/statystycznie. I niestety, układy które płaciły w 2020, widzę, że się odwracają. Także u mnie może skończyć się pod, a nie nad. Sukcesem będzie +15% per year.
4. Wiele razy było tak, że ktoś zapodal wykres, i jak on nie wszedł to pojawili się oponęci i lali pomyje. Oczywiście po czasie, nigdy nie w tempo. Odkąd rzuciłem propozycję, napinacze uciszyli się. Był raz taki przypadek i oponent nie zgłosił się. Szkoda.
5. Wydaje mi się, że podpięcie powoduje, że nie można oszukać. Ja przynajmniej nie wiem jak.
Pozdrawiam
1. To nie wystartuje tak jak reszta.
2.Te 5 lat i 7900 postów to było po to zeby zarobić kupując akcje w marcu. Nie wiem czy straciłem czas, na pewno stracilem życiową szanse i bardzo mi wstyd z tego powodu. To była najłatwiejszą i najpewniejszą okazja do zarobku czyli kupić na grubo akcje po panice na giełdach i przetrzymac 2 lata. Taki był plan. Pisałem o tym. Byłbym milionererem, jakbym go wykonał. Niestety wszyscy mówili wtedy, że to koniec świata, żeby nie kupowac, że będzie dalej spadac. I to nie tylko tu, ale u Zaorskiego i u Szwajcara i na youtubie. Wszyscy specjaliści, znawcy, szkoleniowcy, zawodowcy, itd.. I nie mów że się nic nie nauczyłem, bo gdzie takie doświadczenie bym zdobył patrząc na ten cyrk?? Na szkoleniu?? Nigdy w azyciu. Zyskałem doświadczenie, ale przegrałem swoja życiową szanse i nie ukrywam tego.. Szarpanie się z daytradingiem jest 100 x cięższe niż to co planowałem. wystarczylo się zapakowac jednego dnia, ale coś przeszkodziło.
Ja się już nie napinam, nie będę kupował na szczytach, nie będę się z nimi szarpał, szukał SSS itd. Popatrze co zrobia. Spodziewam się gry na zmeczenie- konsoli. Dalej próbuje rozgryźć daytrading, ale jest remisowo. Raz ja robie +100-200%, raz rynek.(-100%). Ale już jest blisko. Chce nabrać wprawy w pomnażaniu kont po prostu.
3.
4. Nikt nie wystartuje. Kazdy zbiera zęby po tym 2020 roku. Jakby ktoś zarobił, to by się pochwalił choć troche na forum. A mamy cisze jak na apelu poległych.. Nawet Zaorski wczoraj stwierdził, ze ma dosyc indeksów, że nie wie juz o co tam chodzi i rzyga tymi absurdami. Zamknął na zero shorty na nasdaqu i przenosi się na waluty. I ze nigdy nie widział czegoś takiego, a ma przeciez 22 lata doświadczenia. To myślisz, ze tu sa lepsi zawodnicy?? Jak zawodowcy nie dają rady???

Mówią mi że sie do tego nie nadaje, ale to ja w marcu narysowałem przyszły wykres jak pójdzie. To ja byłem wtedy pewien , ze dołek juz był. Wiec chyba nie jest tak źle. Byc moze niewiele mi brakuje, zeby zacząć zarabiac, więc na pewno sie teraz nie wycofam po tym wszystkim.. Ale przerwa sie przyda. Nie chce mi się za bardzo szarpać z wykresami. Nie czuje się komfortowo, nie zależy mi. Na pewno nie mam ochoty szarpać się w realu na takich wykresach jak teraz bez pewności, że mam przewagę. Ogólnie troche mam dosyc jak Zaorski.

3 kwietnia 2020 to dorysowałem do predykcji Tomasza: korekta ABC i 12345 na szyty. Tak uważałem wtedy. post979416.html#p979416
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 09 sty 2021, 14:45 przez Świeżak44, łącznie zmieniany 6 razy.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: DayTrading: Piątek 08.01.2021

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

Witam w Nowym Roku :!: :564:

Widzę ze szykują się zawody :d
przeczytalem wszystkie posty i ....... to się nie uda :!:

mam jedno pytanie do Ciebie @krab ?
Czy widziałeś inne tego typu "zawody" ktore organizowały duże firmy związane z forexem ??
zawsze są to zawody na kontach DEMO ! , a dlaczego :?: - by nie narazic nikogo na stratę .

przemysł to :!: :!:
życzę Wszystkim powodzenia w zawodach i w 2021 roku :!:
:564:
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

rookie2
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 399
Rejestracja: 29 wrz 2020, 00:10

Re: DayTrading: Piątek 08.01.2021

Nieprzeczytany post autor: rookie2 »

XAB pisze:
09 sty 2021, 13:55
krab29 pisze:
09 sty 2021, 13:53
XAB pisze:
09 sty 2021, 13:51
krab29 moja odpowiedz masz w watku przed Twoim trzymkaj sie ramy
XAB miałem napisać więc to zrobiłem. Jeśli cię uraziłem to przepraszam
spoko
ty akurat jestes jednym z nielicznych ktorzy mnie nie maja za co przepraszac EOT
BY BYL POWOD
do złosliwosci ujme to tak
ja wiem ze jestem swego rodzaju miszczem na dt i na forex a czy ktos w to wierzy :?: czy nie :?:
to mi to lotto BO JA MAM ZAMIAR ZNKINAC a nie kontynuoowac męczarnie na fx
AMEN
A masz gdzieś takie podsumowanie całej Twojej drogi na fx? Od początku kontaktu z giełdą itp, jak Ci szło, kiedy zaskoczyło, kiedy pojawiły się pierwsze poważniejsze zyski i ile to było i tak dalej? Ile się dorobiłeś na tym hehe? 8) Pytał ktoś kiedyś o to i mu odpowiedziałeś jak wyglądała Twoja droga na fx?
https://www.myfxbook.com/members/rookie_t/pycha-kroczy-przed-upadkiem/7931743

rookie2
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 399
Rejestracja: 29 wrz 2020, 00:10

Re: DayTrading: Piątek 08.01.2021

Nieprzeczytany post autor: rookie2 »

Świeżak44 pisze:
09 sty 2021, 14:13
2.Te 5 lat i 7900 postów to było po to zeby zarobić kupując akcje w marcu. Nie wiem czy straciłem czas, na pewno stracilem życiową szanse i bardzo mi wstyd z tego powodu. To była najłatwiejszą i najpewniejszą okazja do zarobku czyli kupić na grubo akcje po panice na giełdach i przetrzymac 2 lata. Taki był plan
To co ma powiedzieć ten gość co płacił pizzamanowi 11k BTC za pizze :lol: Albo okazja do zysku na krypto, ile BTC rósł. Takich okazji było więcej i pewnie jeszcze będą...
https://www.myfxbook.com/members/rookie_t/pycha-kroczy-przed-upadkiem/7931743

Zablokowany