Porównanie punktów swapowych

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
tarfue
Gaduła
Gaduła
Posty: 269
Rejestracja: 29 maja 2011, 22:28

Re: Porównanie punktów swapowych

Nieprzeczytany post autor: tarfue »

widocznie jakiś błąd ale nie mają az takich złych

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Porównanie punktów swapowych

Nieprzeczytany post autor: green7 »

Boidae pisze: Właśnie tego nie chciało mi się robić dlatego sobie uprościłem do punktów. Widząc wszystkie wartości trochę inaczej się na to patrzy.
Jest takie powiedzenie: jak już coś robisz to spróbuj to zrobić dobrze :)
Same wartości zsumowanych punktów nic Ci nie dadzą, co usiłuję Ci uświadomić.

Boidae pisze: Porównanie dla mnie ma sens w momencie kiedy w długim terminie gram wiele longów i wiele shortów na tym koszyku. Jeżeli zrobisz jakiekolwiek inne porównanie z chęcią sam zerknę. Ale dla mnie dosyć straty czasu. Jeżeli chodzi o tą dyskusję to jestem off.
Nie odwalę za Ciebie czarnej roboty bo:
- nie gram koszykiem więc mnie to nie interesuje
- nie mam kont u wszystkich brokerów, których wymieniłeś a swapy z dema albo ze stron z reguły mają się nijak do rzeczywistości
Nie ma darmowych obiadków, jak temat Cię interesuje to sam musisz czarną robotę odwalić. Ja Ci tylko mówię co zrobiłeś źle - a uwierz mi w temacie swapów mam niejakie doświadczenie.
cytrynek pisze:Hmmm.... ZERO? Toż to jawna propaganda ;)
Nie propaganda a bzdura. Tam gdzie jest zero w większości przypadków myfxbook po prostu nie poradził sobie z odczytem prawidłowych wartości. Z różnych przyczyn np. z takich, że broker obliczając swap nie polega na mechanizmach mt4. Dodatkowo w tabeli roi się od błędów. No i zdaje się, że ostatnio nie jest odświeżana: meta quotes zmieniło api, co odcięło myfxbooka od możliwości automagicznego pobierania danych. A publikator mt4 danych o swapach nie publikuje (EA myfxbooka do publikacji wyników zdaje się też). Reasumując: pozycje w tej tabeli nie odpowiadają rzeczywistości a zera to nie zera ...
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
tarfue
Gaduła
Gaduła
Posty: 269
Rejestracja: 29 maja 2011, 22:28

Re: Porównanie punktów swapowych

Nieprzeczytany post autor: tarfue »

nic trzeba wiec samemu szukać porównywać

ODPOWIEDZ