POMYSL NA czesc praktyczna pracy MGR

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

HunterPL pisze:tez sobie wspolczuje mysle zeby zdobyc praktyki w jakims biurze maklerskim i sciemnic ze niby zajmowalismy sie tam at(a tak naprawde kawe podawalem:P)
Co pewnie i tak nic nie zmieni - bo zajmując się samemu będziesz pewnie wiedział więcej.

Awatar użytkownika
HunterPL
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 437
Rejestracja: 26 sie 2010, 21:33

Nieprzeczytany post autor: HunterPL »

niechodzi zebyym sie wiecej dowiedzial bo na to nawet nie licze w polskich realiach chodzi o to zeby moja opiekunka (sieka zreszta) pozwolila mi miec temat: AT rynków finansowych...
Pieniądze są krwią tego świata...

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

Akhh pisze:Eeee...

A przecież część akademicka nie uznaje AT jako nauki
Jest prosty sposób aby doprowadzić ich do porządku.Zażądaj tego co jest w mojej stopce i powiedz że w przeciwnym razie z nimi nie rozmawiasz i ich olewasz... :P ,ręczę Tobie że jeżeli by chcieli to zrobić to bez AT nie mają żadnej,powtarzam ŻADNEJ..szansy...

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

zz pisze:
Akhh pisze:Eeee...

A przecież część akademicka nie uznaje AT jako nauki
Jest prosty sposób aby doprowadzić ich do porządku.Zażądaj tego co jest w mojej stopce i powiedz że w przeciwnym razie z nimi nie rozmawiasz i ich olewasz... :P ,ręczę Tobie że jeżeli by chcieli to zrobić to bez AT nie mają żadnej,powtarzam ŻADNEJ..szansy...

Pozdrawiam.
Tylko ja z nimi w sumie nie rozmawiam, a jedynie z kilkoma przedstawicielami znającymi teorię, a będących praktykami.

I szczególnie jednego osiągnięcia robią wrażenia. Z własnych pieniędzy w 10 lat do 5mln w tym momencie zainwestowanych. I na AT średnio się zna.

GPW tylko.

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

[Ps.

quote="HunterPL"]niechodzi zebyym sie wiecej dowiedzial bo na to nawet nie licze w polskich realiach chodzi o to zeby moja opiekunka (sieka zreszta) pozwolila mi miec temat: AT rynków finansowych...[/quote]


Czyli co ?,dalej komuna rządzi i nie wolno mieć takich tematów...?.
Jeżeli rzeczywiście dalej tak jest to przypomnij tej Pani profesor że komuna upadła w 2004 roku ,znajomi mieli takie problemy do 2004 roku.Jeżeli dalej jest tak na uczelniach to trzeba spieprzać z tego wariatkowa......

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
HunterPL
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 437
Rejestracja: 26 sie 2010, 21:33

Nieprzeczytany post autor: HunterPL »

zz pisze:Czyli co ?,dalej komuna rządzi i nie wolno mieć takich tematów...?.
Jeżeli rzeczywiście dalej tak jest to przypomnij tej Pani profesor że komuna upadła w 2004 roku ,znajomi mieli takie problemy do 2004 roku.Jeżeli dalej jest tak na uczelniach to trzeba spieprzać z tego wariatkowa......
można mieć taki temat.... ale trzeba miec praktyki ''pod'' ten temat... kazda praca licencjacja dzieli sie na czesc teoretyczna i część empiryczna (na podst praktyk). ALe jak miec odbyte praktyki z ktorych napisze o at czesc empiryczna? w polsce to nie realne na licencjacie. od magistra juz predzej (widzialem 1 oferte kolo katowic)
Pieniądze są krwią tego świata...

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

I szczególnie jednego osiągnięcia robią wrażenia. Z własnych pieniędzy w 10 lat do 5mln w tym momencie zainwestowanych. I na AT średnio się zna.

GPW tylko.
Dla mnie to nie jest żaden argument.Wystarczy być w kółku wzajemnej adoracji lub środowisku słynnych szwagrów i już jesteś milionerem np. jedni robią emisję po 1 groszu i sprzedają to innym po 150 zł ,a jesz cze inni sprzedają to funduszom emerytalnym po 200 zł...... :P .w takiej sytuacji się zgodzę nie potrzeba żadnej wiedzy AT.
Reasumując dla mnie jedyne wrażenie robi to co jest w mojej stopce na FX... :P

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

chloe007
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 26 mar 2011, 16:06

Nieprzeczytany post autor: chloe007 »

jasonbourne pisze:W sumie aż takie trudne to nie jest. Zbadać czy istnieje zależność pomiędzy średnią zmiennością cen a porą dnia, ( moim zdaniem taka zależność istnieje, choć badań nad tym nie robiłem), można sprawdzić również dni tygodnia, ale to już nie wiem czy będą zależności, dodać do tego godziny otwarcia/pracy różnych giełd światowych (najbardziej znany podział to Londyn/Nowy York/Sydney/Tokio), jako ciekawostkę można jeszcze dodać różne święta, kiedy zmienność jest praktycznie zerowa.
wlasnie o tym myslalam, lecz aby sprawdzic teze o skutecznosci wybranych narzedzi AT w uzaleznieniu od pory dnia, sprawdzic czy lepiej"dziala" podczas sesji czy jak jest "spokoj" ewentualnie ktora sesja ma najmniejszy wplyw na badana pare walutowa.

Co do mozliwaosci wyboru tematu, w mojej grupie jest conajmniej 5 osob ktore maja temat w jakis spsob powiazany z AT:) HunterPL na jakiej uczelni studiujesz?

cashmoney
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 22 gru 2010, 17:15

Nieprzeczytany post autor: cashmoney »

Jeśli to ma być praca magisterska to zamiast przepisywać na nowo utarte schematy możesz wybrać jedną myśl przewodnią dot forexa albo analizy technicznej i na niej oprzeć ciężar zagadnienia, np dlaczego wynik pracy gościa żyjącego w XIII wieku który ułożył równanie mające rozwiązać problem ilości rozmnażania sie królików spełnia tak istotną role na dzisiejszych rynkach finansowych 8)

chloe007
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 26 mar 2011, 16:06

Nieprzeczytany post autor: chloe007 »

Nom ale to pisanie o slonecznikach i kroliczkach jest przeswietne, swoja droga Fibbo byl genialny, za kazdym razem jak o tym czytalam nadziwic sie nie moglam... hehe poprostu genialne. :mrgreen:
"Tylko dwie rzeczy nie mają granic, wszechświat i ludzka głupota. Choć co do tego pierwszego nie jestem pewien... " A. Einstein

ODPOWIEDZ