Polska, absurdy itp

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

ninjaproject pisze:
12 sie 2022, 15:21
Wokulski też się na wojnie dorobił.
To zjawisko normalne.
Absurdem jest to że tzw. majątek narodowy posprzedają za frytki "swoim" kolesiom. A koszt odbudowy zostanie przerzucony na przeciętnego obywatela no i Lachy się dorzucą.
Przypomina się historia starożytnego Rzymu i słynny Marek Krassus on też jak się paliło to zacierał ręce i robił biznes w niedługim czasie miał sporo nieruchomości w Rzymie 8)
https://wielkahistoria.pl/straz-pozarna ... ym-rzymie/
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Przedwczoraj dostałem smsa o zatruciu Odry. No rewelacja jak sprawnie działa PiSbolszewickie państwo. Rychło w czas :D
Okazuje się, że w tych Wodach Polskich to pracują krewni Sasina. I innych. No jakże jestem zaskoczony :)
I Wody Polskie ostatnio mają duuuży problem bo maja zamiar dokonać zakupu ok. .... 300 samochodów. No i jeden PiSbolszewicki przygłup sugerował, że to Niemcy mogły zatruć rzeke. Tylko jak wytłumaczyć, że już w Oławie pojawiły sie pierwsze objawy zatrucia rzeki. Trucizna płynęła w góre rzeki? No Nobel z fizyki dla PiSbolszewickiego przygłupa :)
I nie będę zdziwiony gdy sie okaże, że Wody Polskie wyraziły zgode na zrzut do rzeki jakiegoś syfu innemu kolesiowi z PiS posiadającemu prywatną firme który chciał zaoszczędzić na utylizacji ;)
https://www.youtube.com/watch?v=EylSXbE8DKQ

Mistyfikator
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 932
Rejestracja: 05 lip 2021, 20:35

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Mistyfikator »

Mówią że to ruskie do spółki z rudym antypolskim zdrajcom zatruły rzekę. Najpierw zabiły nam prezydenta, potem zrobiły dwucyfrową inflację, później wykupiły nam cukier i wyngiel a teraz zniszczyły ekosystem Odry.

PaDo
Gaduła
Gaduła
Posty: 192
Rejestracja: 29 paź 2010, 20:01

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: PaDo »

Zobaczcie co ruskie zrobili z batalionem azov

https://www.youtube.com/watch?v=w1qN4ojxtOM
Szczyt impulsu nie jest szczytem fali
Nie widzisz z bliska spójrz z daleka
Strach jest zabójcą umysłu

Mistyfikator
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 932
Rejestracja: 05 lip 2021, 20:35

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Mistyfikator »

SEROL666 pisze:
26 lip 2022, 23:52

Przeglądarka Brave - zrobiona na silniku chrome i reklam na YT nie ma
Przeglądarka Brave bardzo sympatyczna. YT PREMIUM ma natomiast taką zaletę, że jest odtwarzanie w tle. Będac w dłuższej trasie i używając Google Maps przypomniałem sobie po co mi YT Premium

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Zaraz się dowiemy, że ryby w Odrze same popełniły zbiorowe samobójstwo. Bo przed chwilą minister PiSbolszewii powiedziała, że nie stwierdzono żadnych substancji toksycznych. A może komuś zależy by tak sądzono.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Hej
Ten rząd zaskoczył wszystkich ja rozumiem irytację ( sam się wkur....iam niemożebnie ) bo wśród znajomych/obcych nie ma innego tematu. Teraz kiszę nad naszym morzem i gdzie nie usiądziesz to nocne Polaków rozmowy kręcą się wokół tego co robi PIS. Ja osobiście nie śledzę pewnych mediów ale mam pytanie czy "konkurencja" PIS coś zaproponowała ? Jakiś plan ? Program zmian ? Są jakieś oficjalne komunikaty/deklaracje ?
"If music is dying musicians are killing it" - MP

FreeWay

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

zakaven pisze:
16 sie 2022, 21:45
O żesz kurwa jego mać! Cblondyn przygłupi nabijaczu postów, tyle razy zwracano Ci uwagę a Ty nadal kurwa swoje. Tu jest kilkanaście osób które potrafią samodzielnie myśleć i w dupie mają co przeczytałeś na internetach. I do tego ta żenująca retoryka rodem z fb,wp, etc. I co wy na to...?
My chuj na to kładziemy leszczu :lol:
Ja już dawno stwierdziłem że on jest chory na łeb, nawet mu diagnozę postawiłem 😁 mianowicie dopadła go - Echolalia to zaburzenie myślenia polegające na tym, że chory powtarza słowa lub zwroty, a nawet całe zdania wypowiedziane przez inne osoby. W skrócie schizofrenik z objawami otępienia, nie ma komu powtarzać to tu wkleja 👌

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Kolejny PiSbolszewicki "ałtorytet" :D
OMG ;)

FreeWay

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Cblondyn pisze:
17 sie 2022, 13:17
Kolejny PiSbolszewicki "ałtorytet" :D
OMG ;)
Myślę że dziecko było by wstanie sformułować bardziej złożone zdanie od ciebie by kogoś obrazić. Człowieku zamknięty w swoich czterech ścianach przykuty do internetowego bełkotu który służy interesom partii nie twoim. Ja nie uznaję autorytetów zwłaszcza tych z tv 😘

ODPOWIEDZ