Polska, absurdy itp

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2313
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

FxGuru pisze:
21 lip 2022, 22:14
Banda dziwaków się tu udziela głownie beneficjenci 13 i 14 emerytury złorzeczą na aktualny rząd ale przeciwko księgowaniu dodatkowych środków im nie należnych nie wypracowanych przez wymagany 40 letni staż pracy nie mają nic przeciwko ,księgujecie te nie należne wam środki z zadowoleniem gryząc rękę która karmi wasze nie nażarte japy, hipokrytów :563: zakłamanych banda :563:
A skąd wiesz ile tu kto ma lat ? Skup się na tradingu bo z tego co widziałem w twoim Rzygnalu to z ciebie mały ptyś a nie FxGuru. I Z tego co widziałem nie znasz zasad a wiec smarujesz się stolcem - jak sam napisałeś
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

FxGuru pisze:
21 lip 2022, 22:14
Banda dziwaków się tu udziela głownie beneficjenci 13 i 14 emerytury złorzeczą na aktualny rząd ale przeciwko księgowaniu dodatkowych środków im nie należnych nie wypracowanych przez wymagany 40 letni staż pracy nie mają nic przeciwko ,księgujecie te nie należne wam środki z zadowoleniem gryząc rękę która karmi wasze nie nażarte japy, hipokrytów :563: zakłamanych banda :563:
Może ci wyjasnie bo chyba nie za bardzo rozumiesz. Już taka jedna z Sejmu jeździła po kraju i opowiadała, że ona komuś coś daje. Już ją "wyjaśnili" dość dobrze bo sama nawet zaczęła się tłumaczyć, że to a tamto :)
Otóż nic nie daje bo nic nie ma. Tak samo z rządem. Rząd nic nie ma bo budżet należy do obywateli na który sami pracują. W postaci podatków itp. Również ci co na ten rząd nie głosowali i mają odruch wymiotny jak widza ich przedstawicieli ;)
Co do emerytury to każdy emeryt na swoja emeryturo mocno tyrał i emerytura jest prawem nabytym. Gwarantuje te prawa między innym Konstytucja RP. I żaden rząd łaski nie robi, że za jego kadencji emerytura jest wypłacana. Może naoglądałeś się TVP jak taki jeden kłamliwy przygłup w okularach rozdaje ludziom czeki. Otóż te pieniądze nie należą do niego i nigdy nie należały. A to co robi to zwykłe chamskie przekupstwo polityczne. Z czego kiedyś będzie rozliczony. Co do 13-tej czy 14-tej emerytury tez jestem zdania, że emerytom się nie należy i jest to właśnie jedno z takich prób przekupstwa. Wszak elektorat PiSbolszewii to głównie emeryci.
Informacje i edukacje masz za free. Nie musisz dziękować :d

Mistyfikator
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 932
Rejestracja: 05 lip 2021, 20:35

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Mistyfikator »

W Polsce walkę z okupantem mamy we krwi przecież. A komuniści PZPRowscy nie byli przynajmniej tak perfidnie dwulicowi jak komuchy spod znaku Solidarności

Sierp i młot był ma topie i nikt sobie mordy Chrystusem nie wycierał, aby przypodobać się społeczeństwu.

A tutaj facet który nienawidzi bliźniego, wydaje nasze ciężko zarobione pieniądze na swoją prywatną ochronę następnie idzie do kościółka się pomodlić.

Obrzydliwe.

Aha, I komuchy PZPR wprowadzili na zabitych dechami dziurach elektryczność.
Styropianowcy wprowadzą co najwyżej BLACKOUT.
Bo 33 lata to za mało aby zadbać o nasze bezpieczeństwo energetyczne.
Ważne, że od 1989 roku na państwowych stołkach.

Gierek pożyczył i wybudował.
Ż*dokomuniści natomiast pożyczyli i napchali sobie do kieszeni.

Co nie zmienia faktu, że przydałaby się transformacja ustroju.
77 lat komunizmu to stanowczo za dużo dla naszego kraju.
Szkoda, że nie mieliśmy epizodu, gdzie moglibyśmy się wzorem dawnych USA, lub Europy Zachodniej rozwijać, tylko od razu zostaliśmy zepchnięci do roli producentów krasnali ogrodowych i dewocjonaliów.

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Mistyfikator pisze:
22 lip 2022, 22:48
Mist wiedziałem, że rokujesz :lol: a rzadko się mylę :lol: Mogłeś tego posta wysłać 22:22 :evilbat:
Powiem Ci jak ja to widzę...Mianowicie nadrzędny cel jest jeden, dorwać się do koryta a potem, nie wiem co trudniejsze jest, nie dać się od tego koryta odsunąć, ot cała strategia.
Idą trudne czasy dla gawiedzi. Dlaczego? Ano dlatego bo wyznaczony kierunek na świecie jest jeden. Powrót do przeszłości... panowie i niewolnicy. Kryzys celowo wywołany nadpodażą pieniądza, o środkach wspomagających typu pandemia czy lokalne konflikty zbrojne nie wspomnę. W PL sprzedawczyki podłączają się do nurtu i próbują wykorzystać go dla swoich korzyści.
Moja teoria sprzed wielu lat mówi, że "obce siły" dawno temu dostrzegły, że Polacy to naród przedsiębiorczy, zaradny, inteligentny i pracowity, więc nie można pozwolić mu się rozwinąć....bo będzie zagrożeniem. Pokusiłbym się o stwierdzenie, że początek miał miejsce po bitwie pod Grunwaldem... Od 1989 Polska nie zdołała wybudować elektrowni atomowej ale te te same mordy nadal przy korycie...a Cimoszewicz i Miller posłami w parlamencie EU...

Awatar użytkownika
FxGuru
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 08 kwie 2020, 16:25

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FxGuru »

SEROL666 pisze:
22 lip 2022, 13:13
FxGuru pisze:
21 lip 2022, 22:14
Banda dziwaków się tu udziela głownie beneficjenci 13 i 14 emerytury złorzeczą na aktualny rząd ale przeciwko księgowaniu dodatkowych środków im nie należnych nie wypracowanych przez wymagany 40 letni staż pracy nie mają nic przeciwko ,księgujecie te nie należne wam środki z zadowoleniem gryząc rękę która karmi wasze nie nażarte japy, hipokrytów :563: zakłamanych banda :563:
A skąd wiesz ile tu kto ma lat ? Skup się na tradingu bo z tego co widziałem w twoim Rzygnalu to z ciebie mały ptyś a nie FxGuru. I Z tego co widziałem nie znasz zasad a wiec smarujesz się stolcem - jak sam napisałeś
A z ciebie to kto? Ten że zdjęcia podrzędny aktor? czy to twój idol 😁? Będę sobie oglądał TVP info a że wam folksdojczom się to niepodoba mam gdzieś 🖕
Kto nie stosuje się do zasad ten sam się smaruje stolcem.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2313
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

FxGuru pisze:
23 lip 2022, 12:05
SEROL666 pisze:
22 lip 2022, 13:13
FxGuru pisze:
21 lip 2022, 22:14
Banda dziwaków się tu udziela głownie beneficjenci 13 i 14 emerytury złorzeczą na aktualny rząd ale przeciwko księgowaniu dodatkowych środków im nie należnych nie wypracowanych przez wymagany 40 letni staż pracy nie mają nic przeciwko ,księgujecie te nie należne wam środki z zadowoleniem gryząc rękę która karmi wasze nie nażarte japy, hipokrytów :563: zakłamanych banda :563:
A skąd wiesz ile tu kto ma lat ? Skup się na tradingu bo z tego co widziałem w twoim Rzygnalu to z ciebie mały ptyś a nie FxGuru. I Z tego co widziałem nie znasz zasad a wiec smarujesz się stolcem - jak sam napisałeś
A z ciebie to kto? Ten że zdjęcia podrzędny aktor? czy to twój idol 😁? Będę sobie oglądał TVP info a że wam folksdojczom się to niepodoba mam gdzieś 🖕
Słuchaj Ptysiu pierwszy o to pytasz tutaj wiec ci wyjaśnię. To Mike Patton muzyczny geniusz oczywiście w mainstreamowej papce go nie usłyszysz. Ma ponad 6 (sześć) oktaw w skali głosu i zna się na robocie kolaborował z wieloma zespołami, generalnie koleś reprezentuje avangardę muzyczną ma też na koncie komercyjne przedsięwzięcia min. podkładał wokal w grach wideo i filmach.
Cytuję jego bo to prawda... większość tworzonej muzyki to popłuczyny utwory powielane z innych utworów do tego dochodzą muzycy Zombie którzy nie wiedzą że ich twórczość zdechła a wciąż koncertują.
Skąd ty wytrzaskujesz tak niskiego lotu inwektywy ?? Zrobiłeś z nas emerytów a teraz etnicznych Niemców poza III Rzeszą. Czuć głęboką frustracje w twoich postach niewiadomego pochodzenia... Nie mam ochoty dociekać twoich problemów bo mam to w dupie ale z takim nastawieniem wykończysz sobie psychę a jeszcze chcesz oglądać TVP to już równia pochyła.... :roll:
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

FxGuru pisze:
23 lip 2022, 12:05
SEROL666 pisze:
22 lip 2022, 13:13
FxGuru pisze:
21 lip 2022, 22:14
Banda dziwaków się tu udziela głownie beneficjenci 13 i 14 emerytury złorzeczą na aktualny rząd ale przeciwko księgowaniu dodatkowych środków im nie należnych nie wypracowanych przez wymagany 40 letni staż pracy nie mają nic przeciwko ,księgujecie te nie należne wam środki z zadowoleniem gryząc rękę która karmi wasze nie nażarte japy, hipokrytów :563: zakłamanych banda :563:
A skąd wiesz ile tu kto ma lat ? Skup się na tradingu bo z tego co widziałem w twoim Rzygnalu to z ciebie mały ptyś a nie FxGuru. I Z tego co widziałem nie znasz zasad a wiec smarujesz się stolcem - jak sam napisałeś
Będę sobie oglądał TVP info a że wam folksdojczom się to niepodoba mam gdzieś 🖕
Wszystko wskazuje na to, że należysz do tej najbardziej prymitywnej a i zarazem najgłupszej części elektoratu PiSbolszewii. Co słychać, widać i czuć. Co może stanowić zagrożenie nie tylko bliskim ale samemu sobie. Czasami nawet wśród ludzi "selekcja naturalna" zbiera swoje żniwo w dowolnej formie :)
Jesteś jej potencjalny celem :d
Moja rada daj sobie spokój ze spekulacją bo nic z tego nie będzie. Zrobisz sobie krzywde i może nie tylko sobie ;)

Awatar użytkownika
FxGuru
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 08 kwie 2020, 16:25

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FxGuru »

To głosuj sobie na PO i niemieckiego sługusa Tuska , Unia potrzebuję Polski słabej i oglupionej , PO to zapewni. Zaraz będą dawali 3k na węgiel 😁 a ciebie folksdojczu blondynie dupa o to boli i dobrze 😘
Kto nie stosuje się do zasad ten sam się smaruje stolcem.

Awatar użytkownika
FxGuru
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 08 kwie 2020, 16:25

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FxGuru »

Naprawdę wielki geniusz 😁 pitu pitu na mandolinie robi jak setki podobnych , żenujący masz gust
Kto nie stosuje się do zasad ten sam się smaruje stolcem.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Chory człowiek nie zauważył, że żyje na kuli ziemskiej razem z ok. ośmioma miliardami innych ludzi, i chciałby stworzyć jakiś faszystowski twór państwowy, w którym wszyscy Polacy musieli by wierzyć w to w co on wierzy i mieć dokładnie takie same poglądy, i jeszcze do tego totalnie się odizolować od reszty świata.
Innymi słowy, bezmyślny idiota.
Ale, cóż zrobić, taki też musi żyć...

Polska niezależna od Europy to Polska Republika Rosyjska.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ